PDA

View Full Version : Göztepe - Mert Somay

perpetua
17.Ekim.2009, 03:34
http://www.ressim.net/out.php/i203574_goztepe-mert-somay.jpg

mert somay mrc olarak cıkmıs naturali mc ancak benim izledim 1 sezonda sürekli sag kanat oynadı mc oynadıgı cok nadirdir amrc fc olabilir bu sene sürekli forvet olarak yer alıyor ama aslında bir mr

EL-Hadji
19.Ekim.2009, 17:56
Mert kartalspor' da sürekli dm , mc oynamıştı...

izmirgucu
15.Kasım.2009, 16:00
mert somay geçen sezon yükselme grubunda sürekli olarak sağ açık olarak oynatıldı kendisi bizim geçen seneki başarımızda payı büyüktür adam eksiltme olsun ileriye top taşıma olsun forvetlere gol pozisyonuna sokma konusunda 3 ligin çok üzürinde bir oyuncuydu nitekim bu sezon akif başaran onu bizim anlayamadığımız sebeplerden dolayı ligin başlarında sürekli olarak forvet oynattı ama kendisi çalım atmayı seven sürekli topla oynamayı seven ve de golcü özelliklerinin kısıtlı olmasından dolayı çok etkisiz kaldı akif hocanın gitmesiyle yerine gelen erol hocamız kendini tekrar sağ açık olarak oynatmaya başladı bana sorarsanız kesinlikle oynatılmaması gereken bir oyuncu sürekli çalım atma amacında olduğundan sürekli topları eziyor bazen 3-4 kişinin arasına girip topu çıkartamıyor bu yüzdende geçen sene tribünlerden büyük destek alan mert bu sezon çok tepki görüyor kesinlikle mert somayın amrc fc olarak çıkması lazım kendisi bu takıma geleli beri bir kez biri mc de oynamamıştır