PDA

View Full Version : Mehmet Topuz

MeMo
17.Ekim.2009, 15:53
http://www.ressim.net/out.php/i203890_fenerbahce-mehmet-topuz.jpg

Topuz'un favori kulüplerine Beşiktaş'ın eklenmesi saçmalık bence...

GeNç KaRTaL
17.Ekim.2009, 16:07
50 milyon dolar verselerde Fenerbahçe'de oynamam.Çünkü ben Beşiktaş'lıyım demedi mi bu adam? Neden Fenerbahçe'ye geldi o zaman denilecek.İşin arka planında neler oldu bitti bilmiyorum ama bir şeyler olduğu kesin bence.Sizcede öyle değil mi? Hee konulmasada olurdu bence son yaşananlardan sonra.Acaba Beşiktaş'ta sevilmeyen oyuncular bölümünde var mı M.Topuz? Merak ettim şimdi..

perpetua
17.Ekim.2009, 16:14
Acaba Beşiktaş'ta sevilmeyen oyuncular bölümünde var mı M.Topuz? Merak ettim şimdi..

Yok. Olmasi gerektigini dusunuyorsaniz lutfen bunu Kulup Bilgileri Hata Raporlama bolumunde Besiktas basligina yazin. Orada degerlendirilsin.

Konumuz Mehmet Topuz.

MeMo
17.Ekim.2009, 16:14
50 milyon dolar verselerde Fenerbahçe'de oynamam.Çünkü ben Beşiktaş'lıyım demedi mi bu adam? Neden Fenerbahçe'ye geldi o zaman denilecek.İşin arka planında neler oldu bitti bilmiyorum ama bir şeyler olduğu kesin bence.Sizcede öyle değil mi? Hee konulmasada olurdu bence son yaşananlardan sonra.Acaba Beşiktaş'ta sevilmeyen oyuncular bölümünde var mı M.Topuz? Merak ettim şimdi..

Bu tartışmayı yeniden başlatmak istemem ama gelmesinden ziyade bunları demesinin arka planında bişeyler var bence.

Çok gereksiz buldum favori kulüplere Beşiktaş'ın eklenmesini.

perpetua
17.Ekim.2009, 17:11
Bu tartışmayı yeniden başlatmak istemem ama gelmesinden ziyade bunları demesinin arka planında bişeyler var bence.

Çok gereksiz buldum favori kulüplere Beşiktaş'ın eklenmesini.

Bu tip arka planda olan seyleri goz onunde tutmaya kalkarsak artik is biraz da hafiyelige uzayacak. :)

Su asamada Besiktas'i sevmedigini soylemek kendi agizindan cikan seylerin yalan oldugunu ispat etmeyi gerektirir. Bunu yapamiyorsak, kendi sozlerine inanmamiz en dogrusu olmaz mi?

MeMo
17.Ekim.2009, 17:17
Bu tip arka planda olan seyleri goz onunde tutmaya kalkarsak artik is biraz da hafiyelige uzayacak. :)

Su asamada Besiktas'i sevmedigini soylemek kendi agizindan cikan seylerin yalan oldugunu ispat etmeyi gerektirir. Bunu yapamiyorsak, kendi sozlerine inanmamiz en dogrusu olmaz mi?

Sonuçta Mehmet Topuz böyle bir rekabet içerisinde Beşiktaş'ın rakip takımını seçti.Favori kulüplere Beşiktaş'ı eklememek için herhangi bir kanıt gerekli değil bence oraya katılmıyorum.

perpetua
17.Ekim.2009, 18:28
Sonuçta Mehmet Topuz böyle bir rekabet içerisinde Beşiktaş'ın rakip takımını seçti.Favori kulüplere Beşiktaş'ı eklememek için herhangi bir kanıt gerekli değil bence oraya katılmıyorum.

Biraz cevir kazi yanmasin havasinda olmus bu soylediginiz.

Besiktasli oldugunu soylemesinin bir yalan oldugunu, bunu baski altinda yaptigini iddia etmeniz kanit gerektirmez de ne gerektirir? Bu kanitlanamadigi surece Topuz'un Besiktasliyim aciklamasinin yapilmis en son aciklama oldugu gercegini gozardi etmemiz ne kadar dogru olur?

Rekabet icinde ister Fenerbahce ister Besiktas'i secsin. Onune daha iyi imkanlari sunani secmesi gerekli degilmidir her profesyonel futbolcunun? Fenerbahce ile sozlesme imzaladiktan sonra Topuz kararini degistirip, "ben esasinda Fenerbahceliyim" dedigini de gormedik medyada.

brotha
17.Ekim.2009, 19:03
Aynen öyle, katiliorum Ömer abiye. Sonuçta ben besiktaslimi o takimlimi tartışmıyorum ama su anda Fenerbahçe'de olmasina rağmen ben baskı altında söyledim aslında Beşiktaşlı değilim demedi.

Ahmet Göktaş
17.Ekim.2009, 19:15
Tartışmaya son noktayı koyuyorum :P :D

Bundan 2 sene önce LİG TV ye verdiği röportajda "gizli tutulması şartıyla" Beşiktaşlı oldugunu söylemiş.Bunu geçtiğimiz yaz açıklamışlardı.

BuRiBuRi
17.Ekim.2009, 19:21
Beşiktaşlılar doğru karar diyor:D
Fenerbahçeliler yanlış karar diyor:D

O zaman bende yanlış karar diyorum:)

Emre'nin favori kulübünün Fenerbahçe olması lazım o zaman:D
Bu konuda bilgisi olan var mı?

Son olarak ilk resimde favori kulüp yazıyor mu?

perpetua
17.Ekim.2009, 19:23
Emre'nin favori kuluplerinin arasinda Fenerbahce var zaten.

Ilk mesajdaki resimde kulupleri yazili degil. Bunu demo'dan gorebilirsiniz.

BuRiBuRi
17.Ekim.2009, 19:26
Emre'nin favori kuluplerinin arasinda Fenerbahce var zaten.

Ilk mesajdaki resimde kulupleri yazili degil. Bunu demo'dan gorebilirsiniz.

Bir an için gözlükleri değiştirme zamanı geldi diye düşünmüştüm:D

Teşekkür ederim.)

mmllhh
24.Ekim.2009, 22:05
en azından bu kadar tartısmanın odak noktası olan,hangi soyledigi ile yaptıgı arasında cok fark olan bi oyuncunun loyality'sinin 14 yerine 4 olması gerekir kendi sozune bile sadık degil:D:D:D

EL-Hadji
27.Ekim.2009, 11:09
Topuz' un mr özelliği 18 olabilir.

TraKya
12.Kasım.2009, 21:27

haklı, izlediğimiz 8 maçın en az 5 tanesinde kazımın yerinde oynadı veya onun yerine oyuna girdi.

Cengo
12.Kasım.2009, 23:33

değiştirdim, teşekkürler.

scar face
14.Kasım.2009, 15:21
Cengiz abi top kapması 13 olmalı diye düşünüyorum iyi top çalan bir oyuncu çünkü.

BeeTLeJuiCe
14.Kasım.2009, 15:45
13 değeri çok olur bence Mehmet için, 11 gibi bir değer almış buna ek olan mental özellikleri sayesinde de oyunda yeteri kadar top kapıyor.

tarikko
14.Kasım.2009, 23:32
Cengiz abi top kapması 13 olmalı diye düşünüyorum iyi top çalan bir oyuncu çünkü.
Evet,katılıyorum..

Oghuse
14.Kasım.2009, 23:36
Mehmet Topuz natural mc den çok bence natural mr..

Cengo
15.Kasım.2009, 01:49

Biraz daha izlersem daha net karar verebilirim.Topuz da pek fırsat bulamadı aslında.

MetSel
15.Kasım.2009, 02:55
Mehmet Topuz natural mc den çok bence natural mr..

Katiliyorum, Kayseridede mr oynayip mc'ye kayiyordu ama mr natural bence de.

S4mp1y0N
15.Kasım.2009, 14:19
ikisi de naturel olsa ca'ya etki ediyor mu?