PDA

View Full Version : Taraftar Gürültüsü

cimbomlueyup
17.Ekim.2009, 16:09
ya maç sırasında taraftarların sesi sadece kuru bi gürültü oluyo ses için bi yama biyan önce çıksa oyunun orjinali çıktğında çok güzel olur valla kafam şişiyo :) siz ne düşünysnz bu konuda arkdaşlar

Knightmare
17.Ekim.2009, 18:57
zaten çoğu taraftar öyle değil mi :p gerçekçi olmuş işte daha ne istiyorsun :D

numetaller
17.Ekim.2009, 19:28
ya maç sırasında taraftarların sesi sadece kuru bi gürültü oluyo ses için bi yama biyan önce çıksa oyunun orjinali çıktğında çok güzel olur valla kafam şişiyo :) siz ne düşünysnz bu konuda arkdaşlar

bende ses bile cıkmıyo sen gene iyisin :)

metonava
20.Ekim.2009, 01:43
1 dvd daha koyup tüm taraftarların söylediği marşları koysalar ne iyi olur aslında ama hayal gibi biraz :D İsyan Marşı söylenirken coşarız artık bizde evimizde :P

Melekovic
20.Ekim.2009, 02:19
Oyun çıkışını takiben çok iyi bir ses dosyası yapan italyan var.2007'den beri ondan kullanıyordum. Maçları daha güzel hale getiriyor.2009 la beraber SI forumları bünyesine katılmış.Hem oraya hem kendi sitesine koyuyor. Şimdi 2009'da yaptığı ses dosyasının üzerindeçalışıp 2010 için ayrı bir büyük dosya çıkaracakmış.Sitedeki ismi Bennico.Çıktığı zaman SI forumlarından çekebilirsiniz.Aslında böyle yapacaklarına adama direkt oyun çıkarken yaptırsalar daha güzel olacak ama neyse.

sentugo
20.Ekim.2009, 02:26
Açıkçası ben sessiz kullanmayı tercih ediyorum.. En azından daha hızlandırıyor oyunu.. Sesler sürekli aynı olduğundan dolayı gerek duymuyorum..

Tim Duncan21
20.Ekim.2009, 23:09
Oyun çıkışını takiben çok iyi bir ses dosyası yapan italyan var.2007'den beri ondan kullanıyordum. Maçları daha güzel hale getiriyor.2009 la beraber SI forumları bünyesine katılmış.Hem oraya hem kendi sitesine koyuyor. Şimdi 2009'da yaptığı ses dosyasının üzerindeçalışıp 2010 için ayrı bir büyük dosya çıkaracakmış.Sitedeki ismi Bennico.Çıktığı zaman SI forumlarından çekebilirsiniz.Aslında böyle yapacaklarına adama direkt oyun çıkarken yaptırsalar daha güzel olacak ama neyse.

Bu SI Games'e Extra Külfiyet Ve Database Meblağı Olarak Geri Döneceği İçin SiGames Bunu Gayri-Resmi Yoldan Destekleyecektir.Ben Öyle Tahmin Ediyorum...

elapuesto
24.Ekim.2009, 10:51
en iyi ses cm 01-02 de idi hem gerçekçi hem rahatsız etmiyodu süperdi ya

cimbomlueyup
25.Ekim.2009, 18:20
2010 için ses dosyası çıkınca burda paylaşırmsnz ozman arkdaşlar bizde indirelim

Centurion
26.Ekim.2009, 23:08
bizim sitede var ya ses dosyası..

Schumy
27.Ekim.2009, 02:10
Maç görüntülerini normalden daha hızlı oynatırsanız sesler saçmalıyor. Ama normal maç hızında olursa daha mantıklı tepkiler duyabilirsiniz.