PDA

View Full Version : Steam Error

irfankeskin61
17.Ekim.2009, 18:06
oyunu açmaya çalıştığımda this game currently unavaible.Please try again at another time yazıyo başka zaman da denedim ama aynı hata 3 gündür var ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler

BuRiBuRi
17.Ekim.2009, 18:56
İngilizcem çok yeterli olmadığı çevirisini yapmadım:)

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4595-WEXN-6831 (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=https%3A%2F%2Fsupport.steampowe red.com%2Fkb_article.php%3Fref%3D4595-WEXN-6831)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Buyur google çevirisi:D

Not: Buhar dediği steam oluyor:D

1. Çıkın ve yeniden başlatın Buhar
2. Eğer sorun devam ederse, çıkış Buhar ve ClientRegistry.blob yeniden adlandırın ve Buhar yeniden
3. Eğer çıkış Buhar sorunu lütfen çözmezse ve Steam.exe, ClientRegistryOld.blob ve / SteamApps klasör dışında Buhar kurulum dizini altındaki her şeyi silmek clientregistry.blob dosyasını yeniden adlandırma - Bu Buhar zaman giriş güncellemek için zorlar
4. Eğer sorun devam ederse, talimatları oyun önbellek dosyalarını onarmak için doğrulama GCF Önbellek Dosya makalesine bakın.
5. Bu sorun yalnızca bir üçüncü taraf olmayan oluyor-Vana oyun, oyun. Doğrudan kendi yükleme klasöründen exe: C: \ Program Files başlatılması deneyin \ Buhar \ SteamApps \ Common \ <Game Title>. Ayrıca diğer deneyebilirsiniz. Exe's Launcher.exe gibi oyun klasörüne eğer farklı bir hata mesajı bulundu görmek için.
6. Bu hata ayrıca, belirli Buhar olmasından sadece okuyabileceği şekilde ayarlanmış dosyalar neden olabilir. Bu sorunu çözmek için:
* Çıkış Buhar.
Dizine gidin * burada Buhar yüklü. (Genellikle C: \ Program Files \ veya C: \ Program Files \ Valve \.)
* Buhar klasörü sağ tıklayın.
* Özellikler'i seçin.
* Check Salt Okunur onay kutusunu işaretleyin ve Uygula tuşuna basın.
* Işaretini kaldırın Salt Okunur onay kutusunu işaretleyin ve Uygula tuşuna basın.
7. Anti sakatlar dahil tüm arka plan uygulamaları,-virüs yazılımları ve güvenlik duvarları:
* Lütfen bu kılavuzu tamamlandı: Arka Plan Uygulamaları devre dışı bırakılması.
Herhangi bir güvenlik duvarı programları hakkında bilgi * için, görüntülemek Buhar bir Güvenlik Duvarı kullanma lütfen.
* Bazı anti-virüs yazılımı düzgün Buhar için yapılandırılması gerekir. Antivirüs yazılımı raporları Buhar oyunlar zararlı görün.
8. Çift doğru şekilde Buhar için yapılandırılmış emin olmak için yönlendirici yapılandırma kontrol edin. Eğer doğrudan Kablo / DSL modem bağlanarak yönlendirici atlayarak oyun düzgün, daha sonra çalışmaya danışın sağlar Buhar konu ile daha ayrıntılı talimatlar için yönlendirici yapılandırma hakkında Yönlendirici kullanma.

Veri Yürütme Engellemesi

1. Başlat> Denetim Masası> Sistem> Gelişmiş> Performans> Veri Yürütme Engellemesi.
2. Tüm programlar ve bu Seçtiklerim dışında kalan hizmetleri için DEP'yi Seç "Turn"
3. Seçin ", C gidin ekle: \ Program Files \ Buhar (veya varsayılan Buhar dizini) ve özel durum listesine eklemek Steam.exe.
4. Ayrıca, herhangi bir. Exe sizinle sorunlar görüyorsanız oyun için's eklemek isteyeceksiniz. Bu dosyalardan biri Buhar olacaktır \ SteamApps \ ortak \ <Game Title> veya \ Buhar \ SteamApps \ <Your Buhar Hesap Adı> \ <Game Title> \

Üçüncü Parti Oyunları

Bazı durumlarda, bu sorunu yükleme veya Microsoft Visual C yeniden yükleyerek çözülebilir + + 2008 Yeniden Dağıtılabilir Paketi.

32-bit işlemciler, Microsoft Visual C kurun + + 2008 Yeniden Dağıtılabilir Paketi (x86)

64-bit işlemciler, Microsoft Visual C kurun + + 2008 Yeniden Dağıtılabilir Paketi (x64)

Windows Vista kullanıcıları

Lütfen aşağıdakileri deneyin:

Buhar den * Çıkış.
C gidin *: \ Program Files \ Steam \ (veya varsayılan Buhar yer).
* Sağ tıklayın Steam.exe ve "koşmak aynı derecede idareci" Buhar başlatmak için. Seçenek Masaüstü kısayolu ile çalışmayabilir böylece doğrudan Steam.exe kullandığınızdan emin olun Buhar için.

Bu süreç kalıcı değildir. Eğer bu sorununuzu düzeltir, bu süreç ile Buhar başlatmak için veya Yönetici durum için Windows Kullanıcı hesabı yükseltme devam edebilirsiniz.

Vista ek bilgi için, Windows Vista Giderme edebilirsiniz.

egelikartal_
30.Ekim.2009, 18:42
Arkadaşlar oyun icon'una tıkladığımda steami açıyo. Geçen seneki gibi kısayolu masaütüne de kopyaladım ama yine yine yine aynı şeyi yapıyo.

Nasıl açcam oyunu steam olmadan?

kutulu alıp steam üzernden yükledim. ya da oyunu kaldırıp steam siz mi kuruym anlamadım ki?

Flawless Victory
30.Ekim.2009, 21:31
Aynı sorun bende de var, giremiyorum oyuna. Nasıl çözeceğim ya bu sorunu. Paramızla rezil olmak diye buna derim ben.