PDA

View Full Version : Tobias Linderoth

tombul taho
17.Ekim.2009, 19:46
http://www.ressim.net/out.php/i204116_galatasaray-tobias-linderoth.jpg

dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ancak Tobi, Galatasaray'da satış listesinde başlıyor. oysaki bildiğim kadarıyla Tobi, satılacaklar listesinde değil. sakat olarak gözükmesi daha mantıklı değil mi?

ayrıca Galatasaray'ın beyanatlarından sakatlıktan kutulduktan sonra Linderoth'u kullanacağını hepimiz biliyoruz.

perpetua
17.Ekim.2009, 21:09
Rijkaard'in tercih ettigi kadro buyuklugunde biraz oynama yapabilirim. Bir de onu deneyelim.

ForCimbom
17.Ekim.2009, 21:30
Rijkaard'in tercih ettigi kadro buyuklugunde biraz oynama yapabilirim. Bir de onu deneyelim.

evet bence de.. :icon_lol:

:icon_eek::smismileyiw2:

Alicanfmfan
18.Ekim.2009, 07:38
Linderoth'un hızının cok düşük oldugunu düşünüyorum bu kadar yavas olmadıgını 11 yada 12 degerinde oldugunu düşünüyorum.

sentugo
18.Ekim.2009, 16:46
Linderoth satışta başlanıyor denmiş hemen aklıma birşey geldi..

Mehmet topal 'da Gs'deyken sözleşmesini fes ediyorlar.. Daha sonra Trabzonspor gibi kulüpler bedavaya alıyor.. O Rikaard olayını ayarlamak lazım..

ForCimbom
18.Ekim.2009, 17:29

Mehmet topal 'da Gs'deyken sözleşmesini fes ediyorlar.. Daha sonra Trabzonspor gibi kulüpler bedavaya alıyor.. O Rikaard olayını ayarlamak lazım..

katılıyorum.:u:

perpetua
18.Ekim.2009, 17:32

Su anda etkisini test ediyorum.

Eger o olmazsa Topal'a MC=19 vermek gerekecek.

Veya Rijkaard'in tercihini DM kullanan bir dizilise.