PDA

View Full Version : Transfer Saçmalıkları

Universal
19.Ekim.2009, 03:23
Merhaba;

http://i36.tinypic.com/2qixu94.png

Böyle bir transfer günümüzde gerçekleşmesini bırakın, hiçbir gazetede asparagas haber olarak bile yazılmaz. Şok geçirdim bu transferi görünce...

Del Piero_10
19.Ekim.2009, 03:32
Bende de Real Madrid Necip Uysal'ı aldı:D ama dendiğine göre full sürüm ile bu transferler ortadan kalkacak.

Tim Duncan21
19.Ekim.2009, 03:33
Orkun Neyse,Ben Süleyman Hamidou Transferini Duydum&Gördüm.(SS Olarak Başka Bir Forumda) :D :D :D

exe_genesis
19.Ekim.2009, 06:25
Evet demo diye kisitli sayida oyuncu var. Onun icin boyleymis. Full surumde ustune para versek orkunu yine almazlar

BuRiBuRi
19.Ekim.2009, 08:41
Kaç defa açılandı:D

Demoda data küçük olduğu için bu tür transferler oluyor:D

ommix
19.Ekim.2009, 13:18
2009'da da buna benzer olaylar çok sık oluyordu özellikle Türk kaleciler açısından.Ama bu kadarı olmamıştı ve full sürümde umarım tamamen düzelir bu olay.

SkyCaptain
19.Ekim.2009, 22:40
Demoda sadece Türk ligi açıldığı için bu durumun gerçekleşebileceği söylendi ancak bende sadece İmgiltere ligi açık olduğu halde Real Madrid, BJK'ten Necip diye genç bir oyuncuyu transfer etti. :)

KaRaBükLü KraL
19.Ekim.2009, 22:59
Çok ilginç transferler olmuş ben rastlamadım ama full sürümde çözülür heralde

perpetua
19.Ekim.2009, 23:03
Demoda sadece Türk ligi açıldığı için bu durumun gerçekleşebileceği söylendi ancak bende sadece İmgiltere ligi açık olduğu halde Real Madrid, BJK'ten Necip diye genç bir oyuncuyu transfer etti. :)

Bu kaleciler icin ozellikle gecerli.

Ancak tabii buyuk kulupler genc yaslarda yuksek potansiyelli oyunculari da alabiliyorlar.

ilhanmania
20.Ekim.2009, 01:06
demoda fazla oyuncu yok dıye olmustur yoksa böyle bir saçmalık görsem açar cm ye başlarım açık konusuyım :D

sentugo
20.Ekim.2009, 02:28
Necip Uysal'ın p.a sı -9.

Yani demodaki sayılı geleceği parlak oyuncu.. Ondan olmalıdır diye düşünüyorum

Benim bildiğim türk -9 pa lı oyuncular şunlar

Sercan
Batuhan
Emre Çolak
Necip Uysal

HHAPY
20.Ekim.2009, 02:40
Necip istinasız her oyunda Real'e gidiyor.Bunun dışında kaleci saçmalığına da aynen devam...

sentugo
20.Ekim.2009, 02:43
Öyle deme benim oyunumda gitmemişti mesela..

kkurt
21.Ekim.2009, 02:28
Bende Orkun Barcelona'ya, Süleyman Hamidou AC Milan'a, Hasagiç Juventus'a transfer oldu.

trkz
21.Ekim.2009, 03:23
Arkadaşlar demoda böyle şeyler her yıl oluyor. Sürekli aynı şeyleri yazmak bir sonuç vermeyecek bize. Orjinal oyun çıkınca görecez her seyi.

elapuesto
23.Ekim.2009, 23:21
ya arkadaşlar birazcık objektif olalım cm de nasıl oluyosa hatalar fm de de olucaktır nedense herkez fm ye sarmış gidiyo bence çok çocukça senelerdir aynı oyunu oynarsan tabiki o oyunu değiştirmezsin bu managerlik oyunlarının başlangıcı cm ile idi cm varken fm yoktu ama şimdi ikiside var ikiside süper hiçbir şey zaten mükemmel olamaz katılan varmı ??

Sir ilquer
23.Ekim.2009, 23:59
ya arkadaşlar birazcık objektif olalım cm de nasıl oluyosa hatalar fm de de olucaktır nedense herkez fm ye sarmış gidiyo bence çok çocukça senelerdir aynı oyunu oynarsan tabiki o oyunu değiştirmezsin bu managerlik oyunlarının başlangıcı cm ile idi cm varken fm yoktu ama şimdi ikiside var ikiside süper hiçbir şey zaten mükemmel olamaz katılan varmı ??

Burda bi düzeltme yapamadan geçemeyeceğim.
Yıllar önce sadece CM varken Sports Interactive ve Eidos ortak yapımıydı. Daha sonra anlaşmazlıklar nedeniyle ayrıldılar ve isim hakkı Eidos un elinde olduğu için o şekilde devam ettiler, yalnız oyunun asıl mutfağında bulunan Sports Interactive'dir. Ve aslında cm sadece isim değişerek fm olarak yoluna devam etmiştir birkaç yenilikle. Eidos ise biraz daha büyük düşünüp oyunu çok değiştirdiler ama herkesin hemfikir olabileceği gibi radikal değişiklikler çoğu zaman ters etki yapabiliyor.

Aydin
24.Ekim.2009, 00:27
Yaptıkları kampanya ile antipatikleştiler. Şimdi de "madem bize orjinal alın diyorsunuz, siz doğru düzgün oyun yapın" diyenlerin çıkması gayet doğal.

Yaptıkları hatalar daha çok göze batıyor. Ve haklılar da bunları diyenler bence.

serorio
28.Ekim.2009, 14:14
quick startta yalnızca tsl açık olduğundan oluyo bu sorun :D bütün eksiklerini ordan alıyolar. yazılan bütün transferler gerçekleşti bende de bi de aykutu en son barca,real,münih,manchester istiyodu :D

Onur123
30.Ekim.2009, 23:07
Bende Ömer Çatkıç Barcelonaya transfer oldu :D

sentugo
31.Ekim.2009, 11:05
Ayhan Akman 5 milyon euroya Benfica'ya ftansfer oldu..