PDA

View Full Version : Galatasaray'a aldıklarınız?

Aslan41
18.Nisan.2006, 00:24
Galatasaray a yaptığınız ve işe yarayan transferleri burada yazalım..ben genelde şunları alıyorum bazen işe yarıyor çoğu zaman işe yaramıyor.:confused:

liguera
mokoena
vilakazi
diatta
yattara
polat keser
ilhan demirci
christanval
sizler kimleri alıyorsunuz?????

kallstrom87
18.Nisan.2006, 01:34
uğur yildirim
vanden borre
frey

CEMINHO
18.Nisan.2006, 15:13
polat keser
vanden borre
klaas jan huntelaar

dnz498
18.Nisan.2006, 17:50
gökhan tokgöz (yabancı kadrosunu açmak için)
Anthony Vanden Borre
İlhan Demirci
Mascherano (Tabi ucuza kapatabilirsem)

Daha sonra doğru alt kadroya hücum :D

deli_kadir
18.Nisan.2006, 21:30
tuncay recoba mokoena
ugur yildırım guarın sezer ozturk
polat keser rustu delgado
kerlon ıbrahım toraman

SezaiAbi
18.Nisan.2006, 23:51
deli kadir naaptın sen yaaa
yuncay fln neine o bütçeyle ben fbliyim ama bi kere gs açmıştım bence
U.yildirim(fav clubu gs)
guarin
polat keser
ibo toraman
kerlon

lazyboy7
18.Nisan.2006, 23:55
yasin karaca
mokoena
vukceviç
sezr oztrk
fernando henrique
fred
messi
e.farias
nuri sahin
gkhan ünal
hamit altıntop
florian marange
simdilik kadromda olanlar bunlar sattıklarımı yazmadımama bunların ıcınden satıcagım ısımler de war

deli_kadir
18.Nisan.2006, 23:58
sezaı abı takımı tamamen degıstırdım parada sorun olmadı necatı ayhan felan hep sattım cok ıyı para kazandım ve bunların hıcbırınde hıle yok kanıtlayabırım

T_A_N_E_R
19.Nisan.2006, 05:03
fabregas
evandro roncatto
yasin karaca(bi isime yaramadi bedavaya almistim trabzona £3milyona sattim)
Fabio SAntos
Marange
ugur yildirim
messi

daha wardi da hatirlayamiorum

Thierry Henry
19.Nisan.2006, 16:32
polat keser, gungor ozturk, fahri tatan, furkan bastan, yasin karaca, atan cagdası aldım.4.500.000 kulup vermişti bana iliçi sattım 1.900.000 e ve 6.100.000 civarında bir param oldu sonra 3 milyona yasin, 1 milyona gungor ozturk, 375 bine besiktasta satılık listesinde olan ve takımın kadro genişliği saglamak için cagdas atan,caykur rizeden 925 bine fahri tatan, 250 bine furkan bastan,50 bine de polat keseri bagladım.bunların toplamı 5.500.000 gibi bir rakam oluyor.tomasıda bedavaya yolladım.2 yabancı acığım var onlaradan bir tanesini simdilik sezon basında degerlendirmeyi dusunuom.600 bin dolarım kaldı onada bir tane genc yetenek almayı dusunuom.600 bine ii genc yetenek ,yabancı bilen varsa solerse sevinirim.

deli_kadir
19.Nisan.2006, 19:35
mokoena yı al yada gioda(dc)

sorsecret
20.Nisan.2006, 17:28
tuncay,alex,tevez,i.akın,o.koç,d.baykara,önder,tor aman,vanden borre,leo messi,pablo aimar,fernando torres,gökdeniz karadeniz,nuri şahin,podolski,

arkadaşlar bunların hepsini almak bana 2 sezona mal oldu

deli_kadir
21.Nisan.2006, 00:03
valla ne deyım super bı kadro yapmısın helal olsun

crazy_aslan
21.Nisan.2006, 01:49
Leo Franco Robben Chivu Matuzalem Ve Fernando Torres Vanden Borre TÜrklerden Servet Cetin Sezer ÖztÜrk Okan Koc Takimim Harikaydi 3 Sene Üst Üste Sampiyonlar Ligini SÜper Kupayi Ve Kitalararasi Kupasini Aldim TÜrkiye Ligini Ve TÜrkiye Kupasinida 5 Sene Üst Üste Aldim Neredeyse Takimimdaki Herkesin Favori Personaliyim.nuri Sahini Alicam Transfer DÖnemimde Mmatuzalemin Yanind Oynatacam.

mesut966
21.Nisan.2006, 09:40
sivok,yeste,malouda,deivid(ama memnun deilim),diego

İsildur
21.Nisan.2006, 15:45
Uğur Yıldırım
Polat Keser
İlhan Demirci
Kapo
Juan Pablo Rodrigez
Emre Bölezoğlu
Wederson

Bu transferleri tam 2 sezonda yaptım.Şu an takımım ligin en çok gol atan takımı.

Aslan41
21.Nisan.2006, 18:31
lazyboy7 henry tarpon 1 ve crazy aslan sizler bu kadar pahalı oyuncuları alacak kadar parayı nerden buldunuz yaw..)):)

LaKe
22.Nisan.2006, 17:16
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=8298

benim aldığım oyuncular burda var :)

Thierry Henry
26.Nisan.2006, 17:03
aslan 41 galatasaraya aldıklarımı detaylı olarak kimleri alıp sattığımı yazdım oraya hepsini gelir gider olarak gosterdim orda.biz delikanlı adamız hile ile işimiz olmaz kac senedir fm oynuyorum onları alıp satmak her baba yiğitin harcı deildir o kadar fm oynamamızında bir tecrubesi de var heralde.herkes yapamaz bole transferler.

crazy_aslan
26.Nisan.2006, 20:34
aslan 41 galatasaraya aldıklarımı detaylı olarak kimleri alıp sattığımı yazdım oraya hepsini gelir gider olarak gosterdim orda.biz delikanlı adamız hile ile işimiz olmaz kac senedir fm oynuyorum onları alıp satmak her baba yiğitin harcı deildir o kadar fm oynamamızında bir tecrubesi de var heralde.herkes yapamaz bole transferler.
valla birader fm oynamayi bilen kisi futbolculari nasil satacagini parayi nasil alacagini iyi bilir sen bilmiyorsan sözümyok mesela ben özgürcani ilk sene degilde ocak ayinda 5 milyon euroya trabzona sattim yabancilarimin hepsini sattim topladigim para 30 milyon euro iyi bir antreman taktigi uygularsan zaten oyuncularin parasi artiyo hemben bu futbolcularimi her sene iki tane bir tane aldim.yani bilen oynamayi oyunculari nasil alacagini iyi bilir.

Atakan38
27.Nisan.2006, 14:06
ben gs'ye sergey kisli(herkes bılır super oynuo),sinan kaloglu,sezer öztürk,deniz baykara,cavenaghi,yasin karaça hepsi cok iii

jamboo77
27.Nisan.2006, 19:52
benim 5 sezonda aldığım(bazılarını sonradan sattım) futbolcular:
nuri şahin
chris eagle(satıldı)
emre belözoğlu(satıldı)
sezer öztürk
ali öztürk
serkan balcı(satıldı)
hitzlspierger(satıldı)
malik fathi
lucio
d'alessandro(satıldı)
mehmet akgün
leo messi
kapo
mokoena
hasan durmaz
arjen robben
fabian ernst
uğur yıldırım
polat keser
ömer çatkıç
adem dursun
hugo viana(satıldı)
aldığım yabancıların çoğu kontrat bitince geldi.

aLka
27.Nisan.2006, 20:30
Ujfalusi, Duff, Milan Baros, Mascherano...

cüneyt11
27.Nisan.2006, 20:38
hilesiz:cris(lyon),javier mascherano,alpay,emre belozoğlu,nihat,bojinov,tevez dahası da var ama aklıma gelmio.

sorsecret
02.Mayıs.2006, 19:26
lazyboy7 henry tarpon 1 ve crazy aslan sizler bu kadar pahalı oyuncuları alacak kadar parayı nerden buldunuz yaw..)):)

arkadaşlar bu alıp satıklarımızı nasıl gösterecez.biriniz öğretsinde kim hile yapıyo kim yapmıyo belli olsun.

en iyi oyuncu hile yapmadan oynayandır.

RoCCo_42
02.Mayıs.2006, 19:41
arkadaşlar bu alıp satıklarımızı nasıl gösterecez.biriniz öğretsinde kim hile yapıyo kim yapmıyo belli olsun.

en iyi oyuncu hile yapmadan oynayandır.

Ya arkadasım illa ögrenmek mi lazım hile yapanla yapmayanı merak edme hile yapan adam ne yapar ne eder burada yayınladıgı resimlerdede oynama yapar bırak vicdaniyla bas basa kalsın burada seni beni kandırsa ne olacakki bosyere zamanını harcar sadece burada bizleri kandırarak bosver.

sorsecret
02.Mayıs.2006, 19:55
Ya arkadasım illa ögrenmek mi lazım hile yapanla yapmayanı merak edme hile yapan adam ne yapar ne eder burada yayınladıgı resimlerdede oynama yapar bırak vicdaniyla bas basa kalsın burada seni beni kandırsa ne olacakki bosyere zamanını harcar sadece burada bizleri kandırarak bosver.

rocco_42 arkadaşım doğru söylüyosunda arkadaşımızın yazısı ister istemez cevap vermek zorunda kalıyo insan.eğer burda herkes bişeyler sallayacaksa boşuna birbirimize yardımcı olmayalım!!!!!!!!!!!

yanlışmıyım arkadaşım_?

RoCCo_42
02.Mayıs.2006, 20:08
haklısın dosdum haklısında boswer millet egolarını tatmin etsin walla ben öle süper adamlar alamadım daha dogru dürüst bu versiyonda ve dikkat ederseniz hiç bir zamanda sunu aldım diye mesajımı görmezsiniz yani almadıgım oyuncularıda aldım diye mesajda yazmıyorum yazmamda alana kadar herkese tawsiyemde budur.

Konuyu daha fazla dagıtmayalım en iyisi.

Uğur Coşkuner
02.Mayıs.2006, 20:27
en başta uğur yildirim sonra motta sonra sezer öztürk en son da ibrahim akın derim (mondi iliç heinz tomas saido hemen defedin)

Uğur Coşkuner
02.Mayıs.2006, 20:35
benim transferler:
motta
yildirim uğur
sezer öztürk
bobo
veron(yaşlı

Uğur Coşkuner
02.Mayıs.2006, 20:38
benim transferler:
motta
yildirim uğur
sezer öztürk
bobo
veron(yaşlı ama harika)
nihat kahveci
vanden borre
veeeeeeeeeee arjen robben

Aslan41
02.Mayıs.2006, 23:44
robben i Chelsea den Galatsaray a nasıl getirtdin...:eek:
şaşdım kaldım vallaha...:eek:

eser3131
03.Mayıs.2006, 10:38
Bne Genellikle Castrillon - Kristoffer Heasted - Önder Turaci ve Tuncay Fevzi yi Almışımdır.Ama Son Oyunumda Cacau(Stutgarttan) - Serhat Akın - Uğur Yıldırım - Alavaro Recoba - Leandro - Chris - Song Chong Gibi Kaliteli Oyuncularla Mükkemmel Bi Kadro Kurmuştum

koral_yldrn
03.Mayıs.2006, 19:18
arkadaşlar bnde gs den oyuncu satamıyorum karşı tarafın maaşını kabul retmio oyuncularım napmalıyım?

Cancanokan
03.Mayıs.2006, 19:24
satılık listesinde olan yıldızlar

eser3131
04.Mayıs.2006, 11:29
arkadaşlar bnde gs den oyuncu satamıyorum karşı tarafın maaşını kabul retmio oyuncularım napmalıyım?

Satıcağın Oyuncuyu Satılık Listesine Koy.Sonra Sana Teklif geldinmi Bi Takımdan Paraya Göre Kabul Et.Karşı Takım Oyuncuya Sözleşme Önerecektir.O Sırada Oyuncunun Transfer Durumun kuralamaya Uygun ve Kulübün İhtiyacı Yok Yaz.Milli Takımdan Falan Çağırırlarsa Adamı Milli Takım Kadrosundan Çek.Adam Kulüpten Soğur.Muhtemelen gider.Ama Oyuncuyu Alacak Kulüp Kabul Edilemeyecek Bi Maaş Önerirse Sana Derki Tamam Kulübe Gidecem ama Bana Her Hafta Şu Kadar Maaş Vericeksin.Kabul Edersen Adam Gider Ve Sende her Hafta Adama Adamın İstediği Maaşı Verirsin.

eser3131
04.Mayıs.2006, 12:19
Aldığım Adamları yazmıştım Ama Bi De Resim Atayım Dedim http://www.myehost.de/resim/images/2ZN30633.jpg Benim Ana kadar En Kötü Yaptığım Kadro.Ama Oyuncularım İYİ

hassand
04.Mayıs.2006, 14:46
beyler bende yazayım transferlerimi...
guarin
maykon
zurawski
uğur yıldırım (sezon sonu gelecek daha)
Zafer Koç (Trabzondan çıktı ama şu an bendeki en iyi oyuncu kesinlikle tavsiyemdir)
Halim Kurtuluş ( ALt yapıdan çıktı. Kesinlikle deneyin mükemmel bir oyuncu oluyor.)

şu anda 3. sezonum 2 şampiyonluk var..

koral_yldrn
04.Mayıs.2006, 22:43
luca toni
jorge valdivia(herkese tavsiye ederim mükemmel bi oyuncu)
caner erkin
ilhan mansız(yedek için)
sinan bolat
ilhan demirci

M.Scofield
04.Mayıs.2006, 23:25
crespo : sözleşme sonu
guti:32 yaşında ve trabsfer lsitesinde
c.lopez : serbest
uğur yıldırım
emre bel.
fred
daha çok var ama bu kadar yeter

FedeX
05.Mayıs.2006, 15:14
wallla genelde kimse ilk senesinde superstarlar alamaz..ama 2.senede alabilirler ..benim 2.senemde aldıklarım..

iranildo,figo,roncatto,okanyılmaz,vargas,ömer (kaleci),birde her takıma aldıgım diarra

tonifan30s
27.Mayıs.2006, 14:20
nuri-mokoena-zigic-polat keser-freddy

blackblood
27.Mayıs.2006, 14:52
gk:polat keser,tolgahan acar
defans:cris, hakan söyler,alt yapıdan ferhat ve cihan can
orta saha:daniel carvalho,andrey arshavin
st:cristiano lucarelli

toplam 30 trilyon harcadım ve bi şampiyonlar ligi bi uefa aldım 2 şampiyonluk bi de türkiye kupası 2 senede oldu

korray87
27.Mayıs.2006, 16:37
cesar delgado kerlon sezer ozturk nuri sahin recoba hepsnden de memnunum ama gencleri oynataqmadım icin oyndan zewk alamz oldm

joseph che
27.Mayıs.2006, 18:48
tuncay,alex,tevez,i.akın,o.koç,d.baykara,önder,tor aman,vanden borre,leo messi,pablo aimar,fernando torres,gökdeniz karadeniz,nuri şahin,podolski,

arkadaşlar bunların hepsini almak bana 2 sezona mal oldu

Buna hayatta inanmam dostum kusura bakma...torres dedigin adam 2 kez şampiyonlar ligi alsanda kolay kolay gelmez ki zaten GALATASARAY ilk sene uefada.

Akin_920
28.Mayıs.2006, 22:22
gökhan ünal mehmet topuz hüseyin çimşir recoba marcelinho fernandez mokoena bruno mehmet sedef ibrahim toraman serkan

serdaq
29.Mayıs.2006, 03:43
*Jhon Obi Mikel
*Vanden Borre
*Serkan Kılıç
*Polat Keser
*Gökhan Ünal
*Deniz Baykara
*Nuri Şahin (Tabiki ocak ayında)
*Tevfik Köse
*Fahri Tatan

korray87
29.Mayıs.2006, 04:53
ya bn yazdm da ise yarayaccak forma bir turlu sokamadm adamları=(((

mummy
29.Mayıs.2006, 11:21
en iyisi en yararlısı uğur yıldırım ha birde rivaldo (ilk sene sadece) ve guarin var diğerleri hep aynı....

yusufislam
29.Mayıs.2006, 15:18
evet bende sasiyorum,, maksat galatasarayi yuceltmek degil arkadaslar,
bizde bir iki kere gsyi aldik, bunlari alamazsiniz,,,editorden haric...

eger okadar basariliysaniz, neden fm turnuvasinda bir varliginiz olmaz:D
saka bi yana,
hangi yillardasiniz onu vugulayin bari bundan sonra !!!!!!!

mesela NIHAT, nihat neden turkiyeye heme Gsye gelsin, favo club BESIKTAS...
GS OKADAR parayi 3 yil icinde veremez, tuhaf...
zaten oburlerini yazmaya degmez ;)

sametsen
22.Temmuz.2006, 07:34
herşeyin üzerine yemin edrim bunları ilk sezonumda aldım:adriano,raul, salgado, puyol, cavenaghi, riquelme, ronaldinho, c.ronaldo,zokora, volkan yaman, yıldıray, tuncay, casillas, del horno

guarini aldım hiç bi işime yaramadı defansın sağında oynattım 1 le oynadı gönderdim

kanter
24.Ağustos.2006, 20:27
Forvet--Cavenaghi,Fernando Torres,Zlatan Ibrahimovic,N.Anelka,Robinho,Kerzhakov,Pazzini,Nil mar...

Orta Saha---Diego,Ledley King,Alessandro D'alessandro,Okan Koç,Leonardo,Gökdeniz,Emre B.,Julio Baptista,Riquelme,Martin Petrov,Deisler,Santana

Defans---Dede,Joseph Yobo,Luisao,Lucio,Heitinga,Nigel de Jong,Servet Ç.,Bonera

Kaleci---Marcos,Leo Franco,Jan Lastuvka

03besiktas
26.Ağustos.2006, 00:00
abi gel sen sağa ibrahim akını al ben teklif yaptığımda sezon arasında milan inter ve juventus talip oldu kesin al
okan buruk
gökdeniz

furkanov
28.Ağustos.2006, 21:00
Ben del piero,toldo,buffon,riise,rafinha(schalkeli olan)

03besiktas
28.Ağustos.2006, 21:33
adu
tuncay
bobo
wewerson
gökhan ünal
mehmet topuz
(tab bütçem vasa muhammedu zidan)

cagataysen33
28.Ağustos.2006, 21:37
1-mehmet topuz
2-gökhan ünal
3-sezer öztürk
4-nizamettin çalışkan
5-freddy adu
6-moutınho
Bu oyuncuları öneririm

melik_08
30.Ağustos.2006, 18:40
pape diakathe,hubnik,pulhac,hamit altıntop,polat keser,yasin karaca,

ai_76ers
31.Ağustos.2006, 08:24
uğur yıldırım hamit gökhan zan gökhan ünal volkan demirel bilal kısa servet mehmet akgün serkan gedik ibrahim akın mehmet sedef emrah kınık mehmet nas mithat yaşar cesar delgado matias fernandez tudor van den borre miccoli

atakan61
01.Eylül.2006, 22:28
ya burada turnuva olunca nasıl katılabılırım