PDA

View Full Version : İbrahim Akın

tombul taho
25.Ekim.2009, 16:39
http://img7.imageshack.us/img7/856/iakn.jpg

2 maçtır İbrahim Akın'ı seyrediyorum Türkiye Ligi'nde.. ama ne bileyim sanki oyunda verilen bu özellikleri haketmiyormuş gibi geldi bana. kendini ispatlaması artık geçmiş oyunculardan sanki. evet bi zamanlar büyük yetenek olarak lanse ediliyordu ancak artık o dönemlerin geçtiğini düşünüyorum.

bi de bu adam benim başıma habire bela oluyor yaw. ne kadar üzerine adam markajı versem de boş geçtiği yok. :D transfer edeyim diyorum. transfer ediyorum bu sefer de doğru düzgün oynamıyor. garezi bana :D

nerazzuri
25.Ekim.2009, 18:17
Bu genelde banada oluyor, karşı takımda çok çok iyi oynayan bir oyuncuyu transfer ediyorum fakat bende o performansın %10'unu bile gösteremiyor, bunlara örnek iste Burak Yılmaz,İbrahim Akın eski sürümlerde Okan Yılmaz,Serkan Aykut vs. vs.

Profile gelince bana göre yerinde bir profil olmuş Çağrı abi, 2 maça yayarak değer düşürülmesi sanırım olmayacak birşey:D

Ama yinede dripling,finish,long shoots,technqiue 1 veya 2 değer düşürülerek, sıradan bir Tsl oyuncusuna dönüştürülebilir, fakat daha aşşağıya düşürülerek dahada sıradan bir oyuncuya dönüştürmek İbrahim Akın'a haksızlık olur.

Sonuç olarak yukarıda yazmış olduğum özellikleri 1-2 değer düşürürek reel hayattaki gibi bir performans göstermesi muhtemeldir bana göre.

tombul taho
25.Ekim.2009, 18:51
Ama yinede dripling,finish,long shoots,technqiue 1 veya 2 değer düşürülerek, sıradan bir Tsl oyuncusuna dönüştürülebilir, fakat daha aşşağıya düşürülerek dahada sıradan bir oyuncuya dönüştürmek İbrahim Akın'a haksızlık olur.

zaten benim de demek istediğim o.. İbrahim Akın, ligimizde sıradan olmayan futbolculardan burada hem fikirim. ama bu özellikler de bi artısı da yok bence gibime geliyor. en azından 1-2 değer düşürülmeli...

koray_capello
25.Ekim.2009, 19:26
Sonuçta konsantrasyon, determination, istikrar, workrate gibi özellikleri düşük yani teknik özelliklerini sahaya yansıtmakta zorluk çekecek bir İbrahim Akın profili var. Bu açıdan çok sorun yok gibi gözüküyor ama tekniği 16 olacak bir adam olarak görmüyorum İbrahim Akın'ı. Dribbling, Orta açma, uzaktan şut, bitiricilik gibi özelliklerine verilen değerler kabul edebilebilir eğer tekniği düşürülürse. First touch da düşürebilir.

extensor
25.Ekim.2009, 19:45
Ca'sı özellikleri, yetenekleri tamamda Consistencyi 9 değeri bile fazla. 7'yi geçmemeli bence.

EL-Hadji
26.Ekim.2009, 11:49
Ca'sı özellikleri, yetenekleri tamamda Consistencyi 9 değeri bile fazla. 7'yi geçmemeli bence.

Katılıyorum.Diğer özelliklerde rahatsız edici bir şey yok gibi. Süreklilik biraz daha düşürülebilir belki. Sana karşı iyi oynaması çok nprmal Çağrı. Sen büyük takımsın İbo gerçekte de büyük takımlara karşı iyi oynamıyor mu zaten. Konsantrasyonunun bu kadar düşük olması bebiyle pek varlık gösteremeyecektir.