PDA

View Full Version : Steam'den Aldım Oyunu ama Oyuna Girmiyor

Flawless Victory
30.Ekim.2009, 22:29
Steam'den aldım oyunu ve yüklemeyi yaptım. Ancak oyun açılmıyor ve Türkçe'siyle "şu anda kullanılamıyor, daha sonra tekrar deneyin" diye bir uyarı çıkıyor. Update yapmayacaktı steam'den alanlar ama update başladı. Oyuna giremiyorum. SI forumlarında Neill Brock sorunun çözümü olarak şunu yazmış ama ne söylediği yeri bulabildim, ne de ne demek istediğini anladım. Yardımcı olursanız sevinirim.

You need to verify your skin cache. To do so, right click on the FM icon and then select properties > local files > verify integrity of game cache

Let me know how you get on. Thanks.

Yani...........

Cildinizin önbellek doğrulamak gerekir. Bunu FM simgesini seçin ve sonra özellikler> yerel dosyalar> önbellek oyunun bütünlüğünü doğrulamak sağ tıklayın

Beni nasıl get on bildirin. Teşekkürler.

Bu özelliklere girince local files diye bir yer yok bir kere. Sonra cache doğrulamak ne ki..

Flawless Victory
31.Ekim.2009, 02:22
Hatayı sonunda SI forumlarından çözdüm. Hata directx sürümünden kaynaklanıyor. Bu sorunu yaşayanlar aşağıdaki linkten directx i indirsin. Sorununuz düzelecektir.

DirectX (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=2DA43D38-DB71-4C1B-BC6A-9B6652CD92A3&displaylang=en)

cryshal
31.Ekim.2009, 04:41
direct x'i otomatik olarak yükledi bende steam ama sende yüklememiş.