PDA

View Full Version : Avrupa Kupaları ve Dünya Kupası Görünmüyor

balgat80
01.Kasım.2009, 23:18
UEFA kupasında mücadele ediyorum fakat şampiyonlar ligi maç gününü es geçiyor. aynı şekilde dünya kupası eleme maçlarınıda es geçiyor. eskiden uefa kupasında mücadele ederken dahi şampiyonlar ligi maç günü ekrana gelir maç sonuçlarını takip ederdik. şuan şampiyonlar ligi yada dünya kupası eleme maç günleri ekrana gelmeden direk atlıyor ertesi güne geçiyor. game detailden herşeyi all yapmama rağmen yinede düzelmedi. bu yeni bir uygulamamı yoksa bir hatamı hataysa kendim düzeltebiliyormuyum yoksa yeni yamayımı bekliycez. umarım sorunu anlatabilmişimdir

BeeTLeJuiCe
01.Kasım.2009, 23:54
Oyunu hızlandırmak adına yapılmış birşey olabilir. Game Details'den düzelttiğiniz zaman o ekranları görmeniz gerek fakat oyunu edinmediğim için net bir cevap veremiyorum.

balgat80
02.Kasım.2009, 00:01
game detailden herşeyi all yaptığım zaman örnekle anlatayım;
aynı günde uefa ve şampiyonlar ligi öneleme maçı oynanıyor benim maçım dışındaki tüm maçlar latest score da başlama vuruşunda bekliyor. benim maçım bitince tek tek tüm maçları yükleme ekranında sıralayarak yazıyor. yani detayları arttırmak diğer maçların detaylarını yüklüyor görüntü olarak gelmiyor bence bu büyük bir negatif durum. ben milli takımımın yada diğer klüplerin avrupa maçlarını görememem çok saçma en azından bunu bir click ile open close yapabilirlerdi