PDA

View Full Version : Dosyalar Görünmüyor

yealkartal
03.Kasım.2009, 00:48
oyunu orjinal alıp yükledim yüklerken uptadeleri steam yapsın seçeneği vardı onu seçtim demoyu steamdan oynamıştım steam yüklüydü steam programı 10.1 uptadeni kendi yaptı ve oyunu açıp sorunsuz oynamaya başladım ama indirdiğim türkçe spikerlik dosyasını eklemek için c yi açtığımda sports interactive in içinde fm 2009 da sadece unistal dosyası vardı belgelerimdeki sprtsinteractive de ise data yoktu db nin içi boştu yani kısacası oyunu sorunsuz oynuyorum ama oyunun dosyalarını bulamıyorum anlamadım bi bilen cevaplayabilirmi admin abi buralardaysan bir bakarsan sevinirim

Universal
03.Kasım.2009, 00:50
Steam üzerinden herhangibi bir oyun yüklemedim ama; Program Files'da Steam klasörüne girip oradan oyunu bulabilirsin. Benim düşüncem oyunun uzantısı bu şekilde yüklenmiştir.

Bir diğer yolda bilgisayarında "dosyalar ve klasörleri arat" kullarak bu klasörü bulabilirsin.

yealkartal
03.Kasım.2009, 00:52
ikisinide yaptım ama yok dosyalar abi vista kullanıyorum ara ya bastım sports yazdım fakat hiçbirinde data klasörrü vb dosyalar yok ama oyun sorunsuz 10.1 çalışıyo garip ya

BuRiBuRi
03.Kasım.2009, 02:57
Oyunun simgesine sağ tıkla>özellikler>hedef bul şeklinde oyunu kurduğun yeri bulabilirsin.

Vista kullanmadım. Ama büyük ihtimalle aynıdır:)

Düzeltme: Sanırım ben yanlış anladım. Kusura bakma.

BaGa TaRKaN
03.Kasım.2009, 03:16
Bende Vista Kullanıyorum Dediklerimi Aynen Takip Et Oyun Dosyaları Orda Kardeşim:)

Bilgisayarım/C/Program Files/Steam/Steamapps/Common/football manager 2010 Buradadır Hepsi:)

yealkartal
03.Kasım.2009, 12:39
eyvallah usta...