PDA

View Full Version : Shortlist Hatası

Schumy
03.Kasım.2009, 01:46
Oyunda takibe aldığım oyunculara teklif geldiği zaman eskiden mesajla bana uyarı gelirdi ama artık gelmiyor. Bunun bir çözümü var mıdır ?

BaGa TaRKaN
03.Kasım.2009, 02:15
Eklediğine Eminmisin. Ben Kısa Listeye Eklediğim Oyuncularda Bana Teklif Geliyor. Belki Şöyle Bir Durum Oluyordur. 1 Ay Geçince Listendeki Oyuncular Silinmeye Başlıyor Takip Edip Tekrar Eklersen Oyuncunun Başka Takım Tarafından İzlenme ve Teklif Anı Gelir

Schumy
03.Kasım.2009, 16:42
1 Ay sonra neden silinsin ki süreli olarak eklemiyorum oyuncuları. Bunun bir çaresi yok mudur ?

BeeTLeJuiCe
03.Kasım.2009, 20:52
Add to Shortlist indefinitely seçeneğini seçersen oyuncular shortlist'inden sen silmedikçe kaybolmayacaktır.

33avci33
14.Kasım.2009, 15:57
ya bendede aynı sorun var listelediğim oyuncuların hiçbirinden haber gelmio. transfer teklifi aldıklarında veya sözleşmeleri biterken hiç haber gelmio bunu nasıl çözcez arkadaşlar?

Aydin
14.Kasım.2009, 17:07
Shortlistinizin resmini koyar mısınız?

Ya shortlist olayını yapamıyorsunuz ya da bir bug olsa gerek.

33avci33
15.Kasım.2009, 00:53
http://img142.imageshack.us/img142/3586/adszfm.th.jpg (http://img142.imageshack.us/i/adszfm.jpg/)

ya sinir oldum almayı düşündüğüm çoğu oyuncu başka takıma transfer olmuş bi yardımcı olun arkadaşlar.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img94.imageshack.us/img94/1721/adszep.th.jpg (http://img94.imageshack.us/i/adszep.jpg/)

burda daha belirgin resim

joelrifkin
15.Kasım.2009, 01:10
olay subscribe de oyuncuya sag tıkladıgınızda subscribe yazıosa tıklayın unsubscribe yapın. çok aptalca olmuş ama bu seride maalesef böle

33avci33
15.Kasım.2009, 02:05
unsubscribe yaptım dostum ama oyunu biraz ilerletince tekrar subscribe oluo

Aydin
15.Kasım.2009, 06:03
Oyuncuya teker teker subscribe olmana gerek yok sanırım.

Shortlistteki subscribe'ı işaretlemen yeterli olması lazım. Oradaki yıldız aktif gözükmüyor.

33avci33
15.Kasım.2009, 23:41
shortlist'teki subscribe'yi işaretliyemiorum arkadaşlar işaretlenmio. offf kafayı yiyecem deli etti bu shortlist işi beni

33avci33
19.Kasım.2009, 23:24
sanırım hiç kimse bu sorunun çözümünü bilmio :S

ozzymanborn
20.Kasım.2009, 00:37
bu bilinen bir bug shortlistteki oyunculara otomatik olarak abone oluyorsunuz ama bu abonelikler dayanmıyor. 10.2 sürümüne kadar fixlenecek sorunlardan biri de bu.
Şu anda yapılabilecek tek çözüm almak istediğiniz oyuncunun takımına abone olup abonelikler kısmında sadece transfers'i seçip diğer seçimleri işaretsiz duruma getirmek olabilir. (yoksa o takımla ilgili her türlü haber de gelir)

hulleci
20.Kasım.2009, 06:10
ben ara ara, hatırladıkça shortlist ekranında [ctrl][a] yapıp oyuncuların tümünü seçip birinin üzerine sağ tıklayıp [subs.all] diyorum. zaten subs all görünüyorsa en az bir oyuncunun subs. silinmiş demek oluyor. en kestirmesini böyle buldum.

33avci33
21.Kasım.2009, 21:59
ben ara ara, hatırladıkça shortlist ekranında [ctrl][a] yapıp oyuncuların tümünü seçip birinin üzerine sağ tıklayıp [subs.all] diyorum. zaten subs all görünüyorsa en az bir oyuncunun subs. silinmiş demek oluyor. en kestirmesini böyle buldum.

eyw dostum saol böle yapınca oldu. aklıma geldiktçe hepsini seçip allsubscribe diorum

El Barto
21.Kasım.2009, 22:02

şu yaratıcı cin fikirlerimiz olmasa bu saçma hataların üstesinden nasıl geleceğiz. :) Bende böyle yapıyorum artık düzelene kadar ne yapalım çekeceğiz.

RasAnt
27.Kasım.2009, 23:06
evet çözüm bulunacak bi olay değil zaten oyunun hatası o yıldız yanık olursa haber veriyor ve sana gelen msjlarda manage subscr.. ole bişi var oraya tıklıon sana nerelerden bilgi verilmesini istersen soruo yanı super lıg veya bı takım veya oyuncu veya staff onların transfer teklıflerı oluo events fln oluo transfere tik işareti koyuyorsun ileride haber gelıo teklıflerde ama o bir zaman gectıkten sonra gene kayboluo gene yapmak durumundasın aynı seylerı alışıosun ya bi zman sonra :)