PDA

View Full Version : Array Access Out Off Bounds

kcba
03.Kasım.2009, 02:26
arkadaşlar oyun bu hatayı verdi tamam dememe rağmen 20-30 defa sorun karşıma çıktı ardından oyun pencere moduna geçti şimdi düzeltemiyorum .. !!!

exe_genesis
03.Kasım.2009, 05:35
bana da geldi. 3-4 kere pespese ok'a basinca sorunsuz sekilde devam etti.

exe_genesis
05.Kasım.2009, 03:33
Mac ortasinda 2-3 macta bir devamli karsima cikiyor. Ok diyince devam ediyor. Her mactan once oyunu kaydetmek zorunda kaliyorum. Sinir oldum

Universal
06.Kasım.2009, 01:40
Sorununun çözümünü bilen arkadaşımız var ise buraya yazar. Ama bu hafta bütün Football Manager oyunlarında çıkıyor. Benim bildiğim kadarı ilede çözümü bulunamadı.

uakaangs
07.Kasım.2009, 02:01
oyunda maç başladıktan biraz sonra warning başlıklı "array acces out of bounds" diye bişi çıkıyo ve oyun pencere moduna geçiyor yardımcı olabilirsenz çok sevinirim

kcba
07.Kasım.2009, 02:38
aynı sorun için bende bi kaç konu aşağıda konu açmıştım "array acces out of bounds" başlığı ile arada bi çıkan bişi kaydet çık gir tekrar başla en güzel çözüm :)

Universal
07.Kasım.2009, 22:35
Aynı sorun yaşandığı için konuları birleştirdim.

capkin84
08.Kasım.2009, 17:14
Konu hakkında geniş bir araştırma yaptım , bu problem oyuna eklediğimiz yamalardan kaynaklanıyor ..En azından bende bu sebepten kaynaklanıyomus. yamayı sildim ve bir daha aynı hatayı almadım.. Bilgilerinize

kcba
09.Kasım.2009, 05:08
teşekkürler capkin84 ama seninde bildiğin gibi oyun yamasız olunca tuzsuz yemeğe benziyo :)

immortal86
09.Kasım.2009, 16:23
Yamalarla alakası yok...Bende yama olmamasına ragmen hatayı veriyor...Herkes bu hatayı alıyor...Ve çözümünü bilen birileri de yok sanırım...

capkin84
09.Kasım.2009, 18:21
teşekkürler capkin84 ama seninde bildiğin gibi oyun yamasız olunca tuzsuz yemeğe benziyo :)

Haklısın ama hata vermeyen yamalarda olabiliyor.Onları kullanmak lazım...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yamalarla alakası yok...Bende yama olmamasına ragmen hatayı veriyor...Herkes bu hatayı alıyor...Ve çözümünü bilen birileri de yok sanırım...

Yazdığım mesaja bakarsan bende bu sebepten kaynaklandığını söyledim. Yamalarımı değiştirdim ve 2 sezon oldu daha önce maç başına aldığım bu hatayı artık almıyorum...
Bu arada yama derken logo bile kullanmıyomusun ?

Castlevania
13.Kasım.2009, 15:09
Editörde bir kaç değişiklik yaptıktan sonra ben de almaya başladım o hatayı editörle oynamadan önce hiç almadım 5 sezon falan oynadım. muhtemelen editörle alakalı olabilir

sekilaso
13.Kasım.2009, 15:33
Sanırım türce yamadan kaynaklanıyr ben türkce yamayı kurduktan sonra almaya basladım cünkü

Castlevania
13.Kasım.2009, 15:42
evet evet kesinlikle türkçe yamadan sorunun tek çözümü türkçe yamasız oynamak :)

capkin84
13.Kasım.2009, 18:26
evet evet kesinlikle türkçe yamadan sorunun tek çözümü türkçe yamasız oynamak :)

Arkadaşlar henüz türkçe yama çıkmadı sitemizde... Belliki bazı arkadaşlar başka sitelerden yükleme yapmıslar... O yükleyen arkadaslar hata alıyolarsa o siteye bi daha göz atsınlar diyorum...)))
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Sanırım türce yamadan kaynaklanıyr ben türkce yamayı kurduktan sonra almaya basladım cünkü

Arkadaşlar henüz türkçe yama çıkmadı sitemizde... Belliki bazı arkadaşlar başka sitelerden yükleme yapmıslar... O yükleyen arkadaslar hata alıyolarsa o siteye bi daha göz atsınlar diyorum...)))

mummy
15.Kasım.2009, 14:58
turksportal masaüstünden(2009) giriyorum ve sürekli bu hatayı alıyorum hadi bulunsun çaresi artık ..

RasAnt
27.Kasım.2009, 23:11
ben 10.1 yamasını kullanıyordum sureklı verıoyrdu bu hatayı sildim 10.0 la devam edıoyeum bu sorun ortadan klalktı bir arkadas yamayla alakası yok demiş ne yazık ki var

kcba
30.Kasım.2009, 01:16
arkadaşlar türkçe yama yüklü bütün logo resim vs yamalarıda yüklü oyuna hiç bir şekilde müdehale etmedim ama hata kesildi uzun zamandır oynuyorum artık gelmiyo :) ...... Peki bu nasıl oldu!!! Oyun bana acıdı da hatayı kendi kendine kesti mi ? :D

mehmetd
02.Haziran.2010, 23:51
events.cfg kopyasını alın diyor ya
kopyasını başka yere alın arkadaşlar bende ondan söylediğiniz hata oldu sorununuz events dosyası olabilir.