PDA

View Full Version : Kadro Numaraları

di canio
05.Kasım.2009, 14:31
Oyun elime geçince ilk işim editörü açmak oldu. Fenerbahçe'nin kadrosunu düzenlemek istedim ilk olarak. Bazı oyuncuların öncelikli numaralarını ayarladım. Örnek olarak Özer Hurmacı'ya 10, Bekir İrtegün'e 5 numarayı ayarladım. Alex ve Emre Belözoğlu'nun da öncelikli numaralarını kontrol ettim. Onların ki de 10 ve 5. Oyun açtım ve Fenerbahçe'nin oynadığı bir lig maçının istatistiklerine baktığımda Özer'in 10, Bekir'in 5, Alex'in 13, Emre'nin de 15 numara olduğunu gördüm. Bu kadro numaraları neye göre düzenleniyor. Bilgisi olan var mı?

Kimine göre saçma olabilir konu ama forma numarası konusunda takıntılıyım biraz.

GFBaTu_KhaN
05.Kasım.2009, 14:43
o bendede var ve aynı sorunu bende yaşıyorum numaralar konusunda öyle bir sorun var aynı şekilde beşiktaşta galatasaraydada var bilmiyorum bu neden böyle umarım bilen bi arkadaş vardır ve yardımcı olur mesela galatasarayda cem sultandı sanırım o 9 giyerken elano başka bir numara giyiyor sonra paf takımdan bir oyuncu 10 numara giyerken arda 12 giyiyor editörde baktığımda ayarlı olmasına rağmen oyunu açtığımda bu konuda sorun yaratıyor...

perpetua
05.Kasım.2009, 19:37
Oyunda gecen yildan beri olan bir sorun bu.

Duzeltemediler hala. Actigim hata raporu duruyor halen.

allpiie
21.Aralık.2009, 03:14
yıllardır fm oynuyorum ama bugune kadar hiç editor kullanmadım... cunku hiç ihtiyacım olmadı, ama bu seneki bu kadro numara zımbırtısı canımı cok sıktı... ve kadro numarasından dolayı bir kac oyuncunun sezon oncesi kadro bildirim işlemi yapılmamıs... ve bunu editorden duzeltmekl istiyorum, ama nasıl yapabilecegim hakkında hiçbir fikrim yok... şimdiden yardımcı olucak arkadaslara tesekkur ederim...