PDA

View Full Version : Genç Oyuncularla Maça Çıkma Özelliği

di canio
05.Kasım.2009, 14:45
Editör'de gezinirken gördüm ki 'Will Use Young Players In Low Priority Cup Matches' diye bi özellik var. Christoph Daum'un da bu özelliği 6(20 üzerinden).

Ama oyunda Fenerbahçe Euro Cup maçına genç oyuncularla çıktığını gördüm. Bu rövanş maçıydı. İlk maçın kadrolarına da baktım, o maça da gençlerden oluşan bir kadro çıkmış.

http://www.yukleresim.com/images/uva161ixu91mxmg15gbw.jpg

perpetua
05.Kasım.2009, 19:34
Bilinen bir sorun. Hatta bazen bunu yapan Arsenal CL'den eleniyor. :)

di canio
05.Kasım.2009, 20:11
Fenerbahçe de elendi :) Elendiği takımın Sigma Olomouc olması da nostalji oldu benim için.

clowegem
05.Kasım.2009, 20:17
peki çözümü gelecekmi ? ben böyle durumlarda ne kadar benim takımım olmasada load game yapıyorum biraz gerçekçi olsun diye ve açıkçası sıktı biraz uğraşmak.

AttilaTheHun
05.Kasım.2009, 20:18
Bir FB'li olarak Daum'dan nefret ediyorum zaten.Gelir gelmez Avrupa 2.planda,lig 1.planda diyen zeki biri...(Sanki 1.planda olsa Avrupa'da başarılı olacağız :@ ) Gençlere şans vermeyen biri... 6 çok bile olmuş bence. Arsene Wenger'e bakmak lazım. :)

Tim Duncan21
06.Kasım.2009, 21:11
Bir FB'li olarak Daum'dan nefret ediyorum zaten.Gelir gelmez Avrupa 2.planda,lig 1.planda diyen zeki biri...(Sanki 1.planda olsa Avrupa'da başarılı olacağız :@ ) Gençlere şans vermeyen biri... 6 çok bile olmuş bence. Arsene Wenger'e bakmak lazım. :)

İmza Atarım Bu Sözün Altına...Çok Haklısın Dostum.Soruna Gelince.Bu Gerçekten Bir Sorun.Büyük Takımlar İle Oynanan Sezon Öncesi Hazırlık Maçlarında Bu Kadroları Görüyoruz.Onun Haricinde Arsenal Filan Avrupa Maçlarında Gençlerle De Oynasa Başarılı Oluyorlar...