PDA

View Full Version : Transferler Biraz Kolay mı?

erayaydemir
05.Kasım.2009, 14:48
Arkadaşlar merhaba,

fm 2009'da bazı oyuncuları almak için çok uğraşırdık, ancak fm 2010'da hamsik'i almak için napoli'ye 750.000 Euro + lucas'ı verdim hemen kabul etti. Bir öncekinde 25 Milyon Euro'ya zor veriyordu.

StRoNG
05.Kasım.2009, 16:11
Valla ben zorlandım mesela 1.5 M değerinde bir oyuncu transfer sezon başlangıcında benden tam 8M istedi saçmalamışlar resmen dedim.Almadım transfer sezon sonlarına doğru gelince tam tamına 15M istediler..Bişey anlamadım ya:S

exe_genesis
05.Kasım.2009, 17:37
Bana da kolay geldi. Oyunculara bonservisini veya daha dusugunu verince cok rahat aliyoruz. Eskiden 3 katini verince ancak alirdik.

Bir diger yandan taksitli cok rahat aliyorum. Her oyuncuyu 48 ay taksit+0 pesinatla aldim. Nede olsa 1 sene sonra baska takima gececegim :D:D

Birde transfer butcem kalmamisti. 4 oyuncu icin ek butce istedim, baskan sagolsun direk 4 oyuncuyu da aldi :D

mogutcu
05.Kasım.2009, 17:44
Bence Almak istediğiniz oyuncunun, bulunduğu kulüpteki konuma göre değişiyor. Çok iyi oyuncuları rahatlıkla ucuza alabiliyorken , vasat oyuncuları değerinin 3 katınıda verseniz alamayabiliyorsunuz.
Birazda oyun ilerledikçe oyuncuların performansına göre kulüp için değerleri netleşiyor.Daha zor satar hale geliyorlar.

Ama oyunun başında bir çok oyuncuyu düşük fiyatlara alabilirsiniz.( tabii bu benim varsayımım ) Sanırımda bu seneki versiyonda ortaya çıkan bir olay

sentugo
05.Kasım.2009, 18:27
Sadece oyunun başında daha düşük olarak alabiliyoruz.. ve tabiki trasnfer listesindekiler...

AttilaTheHun
05.Kasım.2009, 22:46
Bana da kolay geldi. Oyunculara bonservisini veya daha dusugunu verince cok rahat aliyoruz. Eskiden 3 katini verince ancak alirdik.

Bir diger yandan taksitli cok rahat aliyorum. Her oyuncuyu 48 ay taksit+0 pesinatla aldim. Nede olsa 1 sene sonra baska takima gececegim :D:D

Yarıldım resmen:icon_lol::D

sentugo
05.Kasım.2009, 23:04
Yine 50 maç sonra sözü verilip, oyuncular alınabilir benden söylemesi..

Sonra 50 maç olmadan satılması önemli husus tabi :D