PDA

View Full Version : Football Manager 2005 Türkçeleştirme Sorunu

mertozan
09.Kasım.2009, 20:12
Arkadaşlar kendime netbook aldığımdan sürüm düşürmek zorunda kaldım ve şuanda FM 2005 version 5.2 kullanıcısıyım.
Ve bugün ilk olarak FM'nin 2005 sürümünü yükledim. Oyun RİP'di ve yaklaşık olarak 40 MB'dı. Sonra Türkçe paketi yüklemek isterken bir sorunla karşılaştım. Türksportal Türkçe sürümleri hepsini teker teker denedim ve sonucun değişmediğini gördüm. Hepsindede bana ''FM 2005 BULUNAMADI'' hatası çıktı ve ben bu hatayı biras araştırdım. Bana Türksportal sitesinde kayıt defterine patch dosyasını atamadıgını bu yüzden oyunu tekrar yükleyip sorunun çözülebiliceğini söylediler. Ben sabahtan beri tekrar silip yüklüyorum ve kayıt defterindeki anahtara bakıyorum ve değişen birşey yok sonuç yine aynı. Oyunun rip oldugunu hatırlatmakta yarar var bi setup dosyası yoktu direk tıklayıp oynadım. Bu yüzden kayıt defterine anahtarın atmadıgını düşünüyorum.
Bunun bir çözümü varmı acaba kayıt defterine o yolu manuel olarak atabilirmiyiz? Bu işin içinden çıkmama yardım edebilenlere şimdiden teşekkürlerimi sunarım. Iyi Akşamlar , iyi forumlar...