PDA

View Full Version : 3.lig ve 10.1.0

Zaradene
09.Kasım.2009, 23:30
Oyunu aldığımda ilk yukleyip başladığım patch oldu. O gunlerde herhangi bir sorundan bahsedilmiyodu fakat geçen gün forumda gördüm ki fixtür karışıyomuş 2. sezonda. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Lütfen yeniden başla demek dışında bi fikir mümkünse. 1 sezonu 5 günde bitirdim, ayrıntı olarak çok uğraştım. Emeğin boşa gitmesini istemiyorum.

El Barto
09.Kasım.2009, 23:38
Zaradene kardeş 3. lig patchi sadece 1.0.0 içinmiş sanırsam. Fikstür hatası düzelir mi buna cevap verebilecek tek kişi Ömer abidir heralde. :) Aslında ben de verirdim de sen baştan kesmişsin yolu. :)

Sekopej
10.Kasım.2009, 00:30
Sezon devam ederken fikstürün karışması gerekiyordu. 2. sezona başladın mı? Eğer başladıysan ve fikstür çekilmediyse yapacak birşey yok maalesef.

Zaradene
10.Kasım.2009, 00:38
Sekopej başlamadım. Herhangi bir çözüm varsa geç olmadan yapıyım diye bekliyorum

Sekopej
10.Kasım.2009, 00:51
Oyunu farklı kaydedip devam et bakalım. Geçtiğimiz sezonda sorun olmadıysa belki yine sorun çıkmayabilir. Bir de yönettiğin takım Fenerbahçe ya da Galatasaray mı?

Zaradene
10.Kasım.2009, 01:22
Adana demirspor :)

Sekopej
10.Kasım.2009, 01:25
Emin değilim sorun olur mu diye, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın geçen fikstürüne baksana sorun var mı? Ama sorun olma ihtimali yüksek, farklı kaydedip tatile çık, yeni sezon fikstürü çekilecek mi? Çekilmezse yapacak bir şey yok, yeniden başla demekten başka.:)

Zaradene
10.Kasım.2009, 01:31
Malesef çekilmedi fixtur. Hımm o zaman bi süre oynamam herhalde tekrar üşendim :)