PDA

View Full Version : Türk Milli Takım Teknik Direktörü

ARZTALEP
10.Kasım.2009, 16:53
mrb arkadaşlar ben oyunu gerçeğe yakın oynamak istiyorum. TR milli takımı şu an teknik direktörsüz ancak oyunda fatih terim var. şimdi bi ayar yapıp (birisini falanca tarihte teknik direktör yapsam) oyunun gidişatında gerçekleşir mi? detaylı olsun:

mesela 01.12.2009 tarihinde scolari teknik direktör olsun diye ayar yapsam. fatih terim o tarihte görevi bıraksa, scolari geçer mi?

Nocna Mora
10.Kasım.2009, 17:02
Bir şekilde yapabilirsin uzun zamandır editörü ve ya oyun içi dosyalara bakmadıgım için hatırlamıyorum ama mümkün ;)

Chinatown
10.Kasım.2009, 17:48
editörde scolari'nin nation contract kısmında Turkey i seçip kontrat başlama süresine (started) 01.12.2009 yazarsan sanırım olur. Fatih Terim'in de 'expires' kısmına 30.11.2009 yazarsın hallolur.

ARZTALEP
11.Kasım.2009, 13:42
denedim ancak terimin bitiş kısmındaki tarihi değiştiremedim.2012 yazıyo. ermenistan maçı olan 14.10.2009 tarihini yazdım kabul etmedi. tarih değişmiyo. ya oyun başlarken kaldıracaksın ya da 2012 ye kadar devam ediyo :(

SAİT71
11.Kasım.2009, 14:12
Nasıl yani sözleşme bitiş süresini ermenistan maçından 1 gün sonraya ayarlasanda 2012 ye mi alıyor tekrar?

ARZTALEP
11.Kasım.2009, 19:09
Nasıl yani sözleşme bitiş süresini ermenistan maçından 1 gün sonraya ayarlasanda 2012 ye mi alıyor tekrar?

ben ayarlamaya çalıştım yazdığım tarihi kabul etmedi

eXcitinG
12.Kasım.2009, 10:22
Bende 10.1 patch iLe oynuyorum. Fatih Terim MiLLi takımın başında başLamıyor. MiLLi takımın başında kimse gözükmüyordu. Ama hemen bir hafta geçmeden tekrar MiLLi Takımın başına Fatih Terim geçti. Sizde ki de buna benzer bir durum oLmasın. Benim biLdiğim oyunu yeni açtığınızda MiLLi Takımın başında kimse yok. Fatih Terim de boşta oLduğu için hemen onu geçiriyorLar tekrardan.

perpetua
12.Kasım.2009, 13:18
Bende 10.1 patch iLe oynuyorum. Fatih Terim MiLLi takımın başında başLamıyor. MiLLi takımın başında kimse gözükmüyordu. Ama hemen bir hafta geçmeden tekrar MiLLi Takımın başına Fatih Terim geçti. Sizde ki de buna benzer bir durum oLmasın. Benim biLdiğim oyunu yeni açtığınızda MiLLi Takımın başında kimse yok. Fatih Terim de boşta oLduğu için hemen onu geçiriyorLar tekrardan.

TSI guncellemesini kullandigin icin Milli takim bosta olmasi lazim. 10.1'de bir veritabani guncellemesi olmadi.

ARZTALEP
12.Kasım.2009, 13:48
10.1 ile oynuyorum ve terimin tarihini data editörden bile değiştiremiyorum. oyun başlarken de oyunun başında. ya tarihi olduğu gibi kalacak ya da işsiz başlatacağım ancak işsiz başlatınca da boşta olduğu için hemen onu alırlar diye oyuna başlamadım daha.

eXcitinG
12.Kasım.2009, 14:03
10.1 ile oynuyorum ve terimin tarihini data editörden bile değiştiremiyorum. oyun başlarken de oyunun başında. ya tarihi olduğu gibi kalacak ya da işsiz başlatacağım ancak işsiz başlatınca da boşta olduğu için hemen onu alırlar diye oyuna başlamadım daha.

Yukarıda Perpetua(Ömer Abi) nin dediği oLaydan doLayı bende öyLe oLuyormuş demek. TSİ günceLLemesini kuLLanıyorum.

TSİ günceLLemesinden Fatih Terim boşta başLıyor.

ARZTALEP
13.Kasım.2009, 03:38
Yukarıda Perpetua(Ömer Abi) nin dediği oLaydan doLayı bende öyLe oLuyormuş demek. TSİ günceLLemesini kuLLanıyorum.

TSİ günceLLemesinden Fatih Terim boşta başLıyor.

editörden terimi takımın başından çıkartıyorum, oyuna işsiz başlıyo 2-3 gün sonra yeniden td oluyo. kabus gibi. ne buluyolarsa onda :icon_biggrin:

narakan1969
13.Kasım.2009, 09:53
Bende de hep bosta Milli Takim ama tekrar Fatih Terim'i getiriyorlar basa :D