PDA

View Full Version : FM 2009-2010 Farkları

hacannes
10.Kasım.2009, 22:23
arkadaşlar fm 2010 da avrupa ligleri sıralamasını, takımların pilot takımlarını göremiyorum.uefa kupasındayken ekranıma şampiyonlar liginden maç sonuçları ve milli maçların fikstürleri gelmiyor.bunları ben mi göremiyorum yoksa fm 2010 yenilikleri mi :(

Knightmare
11.Kasım.2009, 10:42
şöyle birşey yapabilirsin. görmek istediğin bir ligi, takımı ya da oyuncuyu ekrana getirdiğinde sağ üstte 2. butondu yanılmıyorsam (yıldız şeklinde) subscribe...bunu tıklarsan listene almış gibi bişey oluyorsun ve o konuyla ilgili mesajlar geliyor mesaj kutuna. bununla ilgili oyuna başladığında bir mesaj eliyordu, atlamışsın galiba onu.

El Barto
11.Kasım.2009, 11:17
subscribe çok lanet birşey ve sorunlu ekliyorsun oyuncuyu bir süre sonra kendiliğinden sıfırlanıyor. Van der Vaart'ı kaçırdım bu yüzden yahu hem de Galatasaray'a kaptırdım. :)

hacannes
12.Kasım.2009, 01:12
teşekkür ederm bi deneyelim bakalım..

eXcitinG
12.Kasım.2009, 10:20
Koskoca Dünya kupası oynandı bende, geLdi, geçti. Bir maçı biLe göremedim yahu.

Önceden isyan ederdik, abudik, gubidik maçLarı gösteriyor feLan diye,şimdi de en önemLi maçLar hakkında biLgi geLmiyor.

Bir kez de bir denge sağLa FM yahu.

Knightmare
12.Kasım.2009, 13:12
FM2009 forever ! :D

Ravenholm
12.Kasım.2009, 18:53
Her ikisininde olumlu olumsuz yönleri var bayada çok :) mesela FM09 da bir takımın tüm personeline bakabiliyordun ama FM10 da genel personelleri gösteriyor.

hacannes
12.Kasım.2009, 21:25
bende de öle dünya kupasını merakla bekledim final maçından bile haberim olmadı.hayal kırıklığı yarattı yenilikler..

fatihbaz
13.Kasım.2009, 16:09
fm 2009 da yanlış hatırlamıyorsam bunla ilgili bi ayar vardı,yani ne kadar üstünde durması yada direk geçmesiyle ilgili.2010 da yok mu bu ayar?

Lim10
13.Kasım.2009, 17:32
Bu kadar basit ve bu kadar çok kart gösterilen bi fm sürümü daha hatırlamıyorum.fiyasko!

ozzymanborn
13.Kasım.2009, 19:29
Abonelik ve Screen Flow Seçenekleri ile diğer önem verdiğiniz turnuvalardan bilgi alabilirsiniz.
Abonelik: Seçtiğiniz organizasyonun yanındaki * 'a tıklayın. Manage Subscriptionsda Matches ve media'yı seçin tüm maçlardan bilgi alın.
Screen Flow: Turnuvayı Ekleyin Maçlar oynandığında bilgi gelsin istiyorsanız gereken seçenekleri seçin.

Ayrıca : Kupalarda zayıflatılmış kadroların çözümü
Avrupa Ligi'ni seçin detayları all'a getirin
Türkiye Kupasında da öle...

Basitlik eleştirilerine katılmıyorum. Gidin alt liglere çekin çileyi sonra kararınızı verin.