PDA

View Full Version : Hall Of Fame'i Sıfırlamak...

Alicanfmfan
13.Kasım.2009, 23:43
Arkadaşlar her sene sonunda seninde eger başarı yakalamısan bir liste geliyor o listede başarılı antrenörler yer alıyor ama ben bir iki kariyer açtım ve iki isim vardı orada Alican diye bu durumdan rahatsız oldum bu listeyi sıfırlamamız için bir çözüm var mı ?

Çözümü vardıda unuttum ya :ÇD

Universal
14.Kasım.2009, 00:18
Bunun çözümü var, bilgisayarında, ara bölümünde gizli klasörleri aktif ederek "hall of fame" yazarak ara. Oradan çıkan ve FM ile ilgili olanları sil ve böylece temizlensin. :)

Alicanfmfan
14.Kasım.2009, 00:24
Bunun çözümü var, bilgisayarında, ara bölümünde gizli klasörleri aktif ederek "hall of fame" yazarak ara. Oradan çıkan ve FM ile ilgili olanları sil ve böylece temizlensin. :)

Ara bölümünde sadece kelime yazıyorsun galiba , özelliklere nerden ayalıyorsun.

Edit;

Yaptım ama bulmadı ?

Universal
14.Kasım.2009, 00:31
Ara bölümünde sadece kelime yazıyorsun galiba , özelliklere nerden ayalıyorsun.

Edit;

Yaptım ama bulmadı ?

Tüm klasörlerde arattın dimi, bulması gerekiyordu. Sadece fame olarak yaz. Ama tekrar söylüyorum FM'ye ait olanları sil. Ama yedeklerini almayı unutma.

Alicanfmfan
14.Kasım.2009, 00:34
http://i35.tinypic.com/2mgsfg2.jpg

3 tane dosya cıktı sonlara dogru , 2 si Fm09 ile ilgili biri fm2010 ile ilgili hepsini silsem oyunda herhangi bir hata almam demi.Yani her sene sonu gelen liste boş olmaz degil mi?

Universal
14.Kasım.2009, 00:40
O dosyayı sil ama; çöp kutusundan silme. Eğer oyunu açtığında bir hata alırsan o dosyayı geri yüklersin.

RasAnt
19.Ocak.2010, 00:37
yok ya ben arattım sildim bir değişklik olmadı oyunu tekrar silip yukledım gene olmadı :D

wolfson
09.Nisan.2010, 16:04
Bu şeyden kurtulmanın yolu yok mu yaa :D Çok gıcık oluyo. İki tane
Abdulhamid Haktan Mert Kurtoğlu (adım biraz uzun :p ). Yok mu çözümü?

yunusgs
09.Nisan.2010, 19:01
Bu şeyden kurtulmanın yolu yok mu yaa :D Çok gıcık oluyo. İki tane
Abdulhamid Haktan Mert Kurtoğlu (adım biraz uzun :p ). Yok mu çözümü?

Maşallah.Baya uzun isim koymuşlar sana :D İspanyol ismi gibi.Manuel Enrique Mejuto Gonzalez :D

EndoplazmiK RetikuluM
02.Mayıs.2010, 12:07
Maşallah.Baya uzun isim koymuşlar sana :D İspanyol ismi gibi.Manuel Enrique Mejuto Gonzalez :D

:D Aynen öyle :uhaha
Zor olmuyormu yada sıkıntı yaratmıyormu uzun isimli olman?
Hoş benimde çok kısa değil sınavda kodlama kağıdına sığmıyor (Emirhan Cihad Yıldız):zuhaha

RasAnt
17.Mayıs.2010, 21:01

yaptım sonunda :) 3 tane dosya cıkıo 3 ünüde silmeniz gerekiyor sonunda oldu birini hep bırakıyordum bu sefer onuda sildim oldu :)

BaGa TaRKaN
17.Mayıs.2010, 21:06
:D Aynen öyle :uhaha
Zor olmuyormu yada sıkıntı yaratmıyormu uzun isimli olman?
Hoş benimde çok kısa değil sınavda kodlama kağıdına sığmıyor (Emirhan Cihad Yıldız):zuhaha

Bende Diyorum Bu Nick Kim İyi Adını Öğrendim İyi Oldu. Emirhan Cihad Yıldız:D İnşallah Gerçek Adındır Emirhan Bu:p Tanıştığıma Memnun Oldum:n::n::n:

EndoplazmiK RetikuluM
08.Haziran.2010, 23:23
Bende Diyorum Bu Nick Kim İyi Adını Öğrendim İyi Oldu. Emirhan Cihad Yıldız:D İnşallah Gerçek Adındır Emirhan Bu:p Tanıştığıma Memnun Oldum:n::n::n:

Geç oluyo ama bende memnun oldum :n:

Nickimde ismim gibi uzun, sınavlarda kodlama yapamıyorum Yiter Yha :D

wolfson
09.Haziran.2010, 08:47
Böyle uzun isim olmazı bazen iyi bazen kötü :D SBSye giriyorum şimdi adam arıyo Abdulhamid diye bende tık yok :D Kafada hep mert var diyoum kim bu mal :D Sonra kafa döndü :D :D :D

Bazen de özellikle tarih öğretmenleri adımı beğenim iyi sözlü veriyor :D Bu sadece bu sene oldu ama :D