PDA

View Full Version : Cicero | DM, AMLC | 25 | € 3k

BeeTLeJuiCe
17.Kasım.2009, 21:24
Adı: Cicero
Mevki: DM, AMLC
Takım: Tombense
Fiyat: 3K €
Önemli Özellikleri: Teamwork, workrate, pace, acceleration, passing, Stamina...

Tam bir Box-to-box orta saha oyuncusu. Aynı zamanda sol bek, sol açık, ön libero ve forvet arkasında görev verebileceğiniz bir görev adamı.

http://img406.imageshack.us/img406/4721/cicero.png

150'nin üstünde CA'sı olan bu Brezilyalı oyuncuyu oyunun başında sadece 3K€ ödeyerek kadronuza katabilirsiniz.

KaPaLı
20.Kasım.2009, 10:37
Hertha Berlin'de kiralık bu adam Mustafa alamadım. Teklif yap butonu aktif olmuyo :/

eXcitinG
20.Kasım.2009, 12:20
Sen aLana kadar kiraLamış oLabiLir İso Hertha.

tombul taho
20.Kasım.2009, 13:47
Adı: Cicero
Mevki: DM, AMLC
Takım: Tombense
Fiyat: 3K €
Önemli Özellikleri: Teamwork, workrate, pace, acceleration, passing, Stamina...

Tam bir Box-to-box orta saha oyuncusu. Aynı zamanda sol bek, sol açık, ön libero ve forvet arkasında görev verebileceğiniz bir görev adamı.

http://img406.imageshack.us/img406/4721/cicero.png

150'nin üstünde CA'sı olan bu Brezilyalı oyuncuyu oyunun başında sadece 3K€ ödeyerek kadronuza katabilirsiniz.

bu adam nasil oluyor da 3K € oluyor yahu. biri bana anlatsin. hemen notlarim arasina aliyorum bu adami.

ha bi soru bu arada:
her oyunda cikiyor mu? yoksa oyunu acarken Brezilya ligini falan acmamiz gerekiyor mu?

lexoqe
20.Kasım.2009, 14:30
data nın en yüksete olması lazım ve birazda şans lazım :D:D

KaPaLı
20.Kasım.2009, 15:18
Cicero'nun bonservisi Brezilya'nın alt liglerinden birinde. O yüzden değeri çok düşük.

Hayrettin abi bu adam normalde Hertha Berlin'de oynuyo zaten. Sene sonuna kadar beklicem bakalım düzelir herhalde o zaman.

tombul taho
20.Kasım.2009, 15:37
bende cikmadi bu adam.

sanirsam acilmasi icin Brezilya liginin degil de Alman liginin acilmi$ olmasi gerekiyor. cunku Hertha Berlin'e de baktim ordaki kadroda da gozukmedi kendileri.

BeeTLeJuiCe
20.Kasım.2009, 20:15
Ben 8 büyük lig açıyorum hepsinin en üst ligi ve Large, o oyunda çıkıyor işte. :)

İlk sezonda kiralık mı değilmi bilmiyorumda ilk sezonun sonlarına doğru keşfettiğim bir oyuncuydu. 2. sezonun ortasında Fenerbahçe'ye transfer ettim. Yani oyunun başından o zamana kadar 3K değerine sahipti. Şu anda değeri 5MN€ lara çıktı Avrupanın orta dereceli takımlarından teklif var, 27-28 yaşına kadar bekletip 10MN'nin üstünde bir fiyata satmayı düşünüyorum.

tombul taho
20.Kasım.2009, 20:18
Ben 8 büyük lig açıyorum hepsinin en üst ligi ve Large, o oyunda çıkıyor işte. :)

İlk sezonda kiralık mı değilmi bilmiyorumda ilk sezonun sonlarına doğru keşfettiğim bir oyuncuydu. 2. sezonun ortasında Fenerbahçe'ye transfer ettim. Yani oyunun başından o zamana kadar 3K değerine sahipti. Şu anda değeri 5MN€ lara çıktı Avrupanın orta dereceli takımlarından teklif var, 27-28 yaşına kadar bekletip 10MN'nin üstünde bir fiyata satmayı düşünüyorum.

zaten 26 ya$inda. maksimum 2 sene faydalanirim diyosun yani. maddi olarak faydalanabilecegin bi adam olacaktir gibime geliyor.

BeeTLeJuiCe
20.Kasım.2009, 20:33
Oyun genelinde 30 yaşından itibaren özellikle fiziksel özellikler düşmeye başlıyor bu yüzden 27-29 bir oyuncunun en çok para ettiği yaşları. E hep aynı oyuncularlada oynamayı sevmiyorum biraz değişiklik olsun diye satmak lazım. :)

lexoqe
20.Kasım.2009, 20:43
evet oyuncuyu satmamak için herhangi bir neden yok galiba :):)

oyuncuyu 25 26 yaşlarında almışsın ve iyi paraya almışsın...kâr yapmak aziz başkana iyi bir düşünce saglıyabilir ve manejerlik kariyerine sattığı oyuncuların toplam değerine iyi para gelir :D

her zaman dikkat ederim sattı ve aldığı oyuncular değerine...sattığım oyuncular aldığım oyunculardan daha fazla olması lazım benim kuralım :)

RasAnt
23.Kasım.2009, 15:59
hata yemişsin kaymıs oyuncu profili 10.1 yukeyınce oluo o hata 10.00 da crash dump hatasından baska hata vermıo :D oyuncuya gelırsek fenerbahçe için az kaliteli bence idare eder genede defour,sandro bu ikisni öneririm

KanaKe
24.Ocak.2010, 13:54
Newcastle kariyerimde Premier Lig'e ciktigimda almistim is yapmadi bende :)

Flawless Victory
27.Ocak.2010, 01:11
Ucuz etin köftesi olmaz. :) Attım lafı doğrusu neydi hatırlamıyorum. :) Bu oyuncuyu dikkate alacağım.

tombul taho
27.Ocak.2010, 02:51
Ucuz etin köftesi olmaz. :) Attım lafı doğrusu neydi hatırlamıyorum. :) Bu oyuncuyu dikkate alacağım.

hahahahah...

"ucuz etin yahnisi olmaz" olacakti o emrah'im... gece gece iyi guldurdun beni.. :n: :n: :n:

Flawless Victory
27.Ocak.2010, 09:17
hahahahah...

"ucuz etin yahnisi olmaz" olacakti o emrah'im... gece gece iyi guldurdun beni.. :n: :n: :n:

Uykun açılsın diye, başka amacım yoktu.. :icon_lol:

Bordo61Mavi
24.Mart.2010, 05:49
Bu oyuncuya ben kefilim :) Kaleci, Stoper ve sagbek haric her yerde oynatim :D

Attacking midfielder ve Box to Box mid de iyi isler yapti ama Sol kanada gecince orda herkesin korkulu ruyasi oldu. Bu gece isten geldimi ssleri paylascam.

Kanata oynatmanin bi avantajida kafa vurusu ozeligi, arka direge giden toplari hic afetmiyor :)

bommel
16.Haziran.2010, 19:46
Sol kanatta kewell'ı kesip bi maç denemek istedim.ortahadaki başarısı kanatta müthiş arttı.Kewell'a gelen teklifi değerlendiricem cicero yüzünden :D. Müthiş bir yetenek...