PDA

View Full Version : Ses Sorunu

Mergmehmet
18.Kasım.2009, 22:46
Fm2010 oyunu oynarken PC'den hiç bir şekilde ses çıkmıyor. Maç ekranına girdiğimde ses çıkmaması çok sinir bozucu, yardımcı olabilecek birisi varsa önerilerini rica ediyorum.

BeeTLeJuiCe
20.Kasım.2009, 20:28
Ses derken oyun içi sesler mi?
Yoksa oyuna girdiğinizde müzik vs şeyler çalışmıyor mu?

Mergmehmet
21.Kasım.2009, 10:59
oyun içi sesler options'la alakası yok ama oradaki ayarlar doğru

yugi
21.Kasım.2009, 13:04
C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010\data klasörünün içindeki sounds,events klasörlerini kontrol et.

events klasörünün içinde match_sounds adında bir dosya olup olmadığını kontrol et ve güncelleme yamasını yüklediysen, data\updates\update-1010 klasörünün içindeki events klasörünü kontrol et,eğer içinde match_sounds adlı dosya yoksa normal data/events' daki dosyayı updates\update-1010\data\events'ın içine kopyala-yapıştır.

Mergmehmet
23.Kasım.2009, 16:26
C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010\data klasörünün içindeki sounds,events klasörlerini kontrol et.

events klasörünün içinde match_sounds adında bir dosya olup olmadığını kontrol et ve güncelleme yamasını yüklediysen, data\updates\update-1010 klasörünün içindeki events klasörünü kontrol et,eğer içinde match_sounds adlı dosya yoksa normal data/events' daki dosyayı updates\update-1010\data\events'ın içine kopyala-yapıştır.

Söylediklerinizi aynen yapmama rağmen sorun çözülmedi dediğiniz gibi updates in içinde match sounds yoktu kopyaladım ancak sorun devam ediyor

yugi
23.Kasım.2009, 16:56
Söylediklerinizi aynen yapmama rağmen sorun çözülmedi dediğiniz gibi updates in içinde match sounds yoktu kopyaladım ancak sorun devam ediyor

Herhangi bir ses paketi kurdun mu?

Mergmehmet
24.Kasım.2009, 02:21
Herhangi bir ses paketi kurdun mu?

hayır kurmadım

yugi
24.Kasım.2009, 09:19
Cache'i silip oyuna tekrar gir. Ayarlar kısmındaki Görünüm ve Ses sekmesindeki ses ayarlarını kontrol et. Altta ve soldaki kutucuğu Hepsi olarak ayarla.

Bir daha dene bakalım...

Mergmehmet
24.Kasım.2009, 15:22
fayda etmedi