PDA

View Full Version : Boynuz Kulağı Geçermiş. İŞTE KANITI :)))

nopass
20.Nisan.2006, 01:25
Bu forumdan çok değerli bir arkadaşımın ısrarları sonucu fm ye başlayalı 15-20 gün oldu. Eski bir tcm ci olarak hep benle dalga geçerdi. Şimdi kendisine hak veriyorum. Tcm FM nin yanından bile geçemez ama... amaaaa....
Oyunu bana kurduktan sonra multi ısrarları sonucu açtığımız ligde beni biraz fazla küçümsemesi sonucu aşağıdaki elim tablo çıkmıştır :D...
Arkadaşımın forumdaki kimliğini gizli tutarak (Açıklarsam beni öldürür :D ) aşağıdaki elim tabloyu huzurlarınıza sunuyorum...

Not: Aslında böyle şov yapmayı pek sevmem ama... Multi başlamadan önce o kadar dalga geçtiki benle.. yok tcm ci den adam olurmuymuş, yok bilmem neymiş... hak etti bunu... :D Sonuçta futbol mantığımız var kardeşimmmm :p

Sevgili S. forum kimliğini açıklamayıp, yinede merak edenler için bir ipucu olarak 31 yaşında olduğunu ve isminin baş harfinin S olduğunu dayanamayıp yazıcam... hehe yaşasın kötülük...:D...

ilk sezon bir dene bile transferde yapmadım... seneye 30 milyon $ çatır çutur harcıycam... asıl o zaman çatlıyacan canım benim :D

http://www.image-upload.net/files/530/gurur_tablosu.gif

http://www.image-upload.net/files/530/kisisel.gif

Vieri
20.Nisan.2006, 01:37
:) tebrikler eminim aranızdaki rekabet tatlıda olsa çok eğlenceli oyun geçirmişsinizdir.

Burak Duran
20.Nisan.2006, 10:53
zevkli olur böle şeyler arkadaşını geçmek falan hele bi de yeniysen tbrkler kardeş

enesao
20.Nisan.2006, 12:38
gerçekten çok başarılı bir sezon geçirmişsin fm deki ilk yılında....

smnfrh
20.Nisan.2006, 13:13
baya güzel olmuş şampiyonluk gitmiş

dnz498
20.Nisan.2006, 13:48
eski bir TCMci artık baba bir FMci hoşgeldin
Bu arada tebrikler iyi tokatlamışsın

LaKe
20.Nisan.2006, 15:20
tebrikler kardeş :D bu küçümseme olayı adamı bozuyor.

Selman Ozturk
20.Nisan.2006, 15:35
Tebrikler gerçekten:) Bu tablodan sonra o arkadaşınız birdaha Fm oynar mı bilinmez ama multiplayer yapmayacağı kesin :n::n::n:

nopass
20.Nisan.2006, 15:46
Teşekkürler herkese.. :D

Valla hakkınıda çok yedirmeyim arkadaşın, harbi fm cidir ama biraz gaza gelip 4 tane genç çocuk soktu kadroya... seneye kesin toparlar.. iki seneye kalmazda yıldızları çıkartmaya başlar ama o zamana dek kovulmazsa tabi ehue :D:D:D:D:D

Bu multiyi 5-6 yıl devam ettiricez sanırım, öyle konuşmuştuk...

Berkaiser
20.Nisan.2006, 16:56
Tebrikler.:k:

can777
20.Nisan.2006, 19:14
doğru olanı yapmışsın kardeş fm en iyisi ;;)

the_greywolf
20.Nisan.2006, 19:54
bjk nin kadro zaten güsel sonuç ta güsel tebrikler

nekop
20.Nisan.2006, 19:57
valla tebrikler fmde cok az kişi sezonu yarılıyacak kadar oynar ama arkadas bi daha asla oynamaz

barahir
20.Nisan.2006, 20:01
eh herkes tebrik etmiş bizede tebrik etmek düşer walla helal olsun ama sende ufaktan ufaktan başla geleceğe yatırım yapmaya bence

TüMeR_yAğıZ
20.Nisan.2006, 21:19
aramıza hoşgeldin...

BaTuHN
20.Nisan.2006, 22:02
valla bende arkadaşimla multi oynamaya karar werdim :D:D çok zevkli gibi gözüküyo ayrıca tebrik ederim:D:D:D

Zizou
20.Nisan.2006, 22:23
tebrikler ilk denemene rağmen döktürmüşsün:)
hakkaten güzel oluyomuş multi sezon yapmak

Snop_doog08
21.Nisan.2006, 18:43
aramıza hoşgeldin arkadaşım tebrik ederim seni h.g.

serdar90fb
21.Nisan.2006, 18:55
walla helal olsun he soradan oynayıpda genel oynayanı geçmişin :)

ibo
21.Nisan.2006, 19:04
tebrikler iyi iş başarmışsın :)

RAMBO
21.Nisan.2006, 22:45
bendemi multi oynasam :) bu arada hoş geldin

lazyboy7
21.Nisan.2006, 23:16
sende artık sandalyene yapısıp uykusuz geceler gecırmenın zevkıne warcan fm sayesınde hosgeldın tbrıkler fln fln :D

nopass
22.Nisan.2006, 00:07
Teşekkür ederim herkese...:) Oyun zaten güzel, birde böyle sizin gibi güzel bir oyuncu topluluğu olunca daha da bir seviyorum artık fm yi...

Aslında tcm için de az sabahlamadık pc başında ama bunun kadar keyif aldığımı sanmıyorum. Fm yi keşke bu kadar geç keşfetmeseydim diyorum :)

Bu arada lig deki son durumuda yazayım...

Arkadaşı bir kez daha şaşırtıp Uefa da yarı finale kadar yükseldim. Yarı finalde ilk maç 4-1 ve 1-0 lık skorlarlarla toplamda 4-2 elendim ve ilk senemde kupaya bu kadar yakınken veda etmek zorunda kaldım. Çok büyük bir talihsizlik sonucu ilk maçta kalede cordobanın sakatlığı sonucunda murat kaledeydi ve her türlü önlemime rağmen ilk maçta ölümcül hatalar ile 4 gol yiyip turdan etti bizi sağolsun :D ...

Defans çizgisini mümkün olduğunca öne alıp ofsayt taktiğide kullanarak rakibi mümkün olduğunca cezasahası içine sokmamayı planlamıştım fakat 2 frikikten gelen gol ve bir tanede 40 mt den gelen şuta engel olamadı murat... zaten kapasitesi belliydi fazla şaşırmadım...İkinci maçta cordoba yarı sakat oynadı ama 1-0 yenmemize rağmen kupaya veda ettik... Kısmet bu kadarmış...Seneye şampiyonlar ligi inş. :D

Ligdede şu an 4 hafta kaldı ve fb nin 6 puan önünde liderim...

Hımm arkadaş ne oldu dediklerinizi duyar gibiyim :D:D:D ... inter totoya gitmek için çırpınıyor garibim, ehue...

Esen Kalın :D...

http://www.image-upload.net/files/530/lig.jpg

http://www.image-upload.net/files/530/uefa.jpg

http://www.image-upload.net/files/530/kisisel.jpg

Universal
22.Nisan.2006, 00:13
helal olsun ii iş başardın ama sadakat 1

lazyboy7
22.Nisan.2006, 00:17
şu hırsı nasl 20 yaptın bıde bana sole rezillik yaw hala 2 :D

nopass
22.Nisan.2006, 00:25
Valla hırs ile alakalımıdır bilmem ama maç içinde ve sonrasında ki konuşmalara çok önem veriyorum... Ayrıca takımın yıldızı bile olsa ve maçtaki puanı 10 bile olsa eğer gözümle çok ciddi hatalarını görürsem hiç acımıyor fırçayı basıyorum...Memnunsam da memnuniyetimi belirtiyorum. Zirveyi zorlayan menejerlerle ilgili kritik maçlar sonrası mutlaka yorum yapıyorum. Gözlemlerim sonucu farkettimki bütün konuşmalar hayati önem taşıyor fm de...

Vede son olarak fm buna dikkat edermi bilmiyorum ama maç içinde gidişatı değiştirmek için üşenmeyip bir kaç kez taktik değiştirdiğim çok oluyor. Benim standart bir taktiğim var elbette ama maç içinde bazen inanılmaz marjinal taktiğe dönüşebiliyorum ve de illa her maça aynı taktikle çıkacam diye kasmıyorum...sakatlık, cezalı, form durumu ve rakibe göre taktik değişikliklerini sık sık yapıyorum. Bence fm bunun da bir datasını tutuyordur diye düşünüyorum. Yani oyuna müdahalelerimizi... Tabi bu sorunun en iyi cevabını siz üstatlar verir.

saka_onur
22.Nisan.2006, 01:52
bencede bende tebrik ederim :) gençleştirme operasyonu :)