PDA

View Full Version : Lig Baslamıyor

TheAhmet
21.Kasım.2009, 14:40
Arkadaslar ben ilk sezonum da 2. lig yükselme grubundan yükselerek bank asya birinci lige cıktım fakat sezon baslamadı sadece türkiye kupası macları oynandı bu sorunu nasıl çözebilirim acaba yardımlarınızı bekliyorum

Melekovic
21.Kasım.2009, 14:59
Tam takip etmedim ama burdan bir 3. lig yaması indirdiniz mi? Oyunlarda sorun çıkarıyordu.

tombul taho
21.Kasım.2009, 15:24
oyunun 3.lig yamasi ve 10.1.0 resmi yamasi uzerine kuruluysa boyle bir sorunla kar$ila$iyorsundur buyuk ihtimalle. 3.lig yamasini sadece 10.0.0 resmi yamasi uzerinde oynayabilirsin.

olan olmu$ senin oyun gitmi$ artik. :( caresi yeni oyuna ba$lamakta yatiyor.

Ravenholm
21.Kasım.2009, 17:20
3.lig yaması çok kişinin başını ağırttı :)

TheAhmet
21.Kasım.2009, 18:02
valla yüklemiştim galiba hatırlamıyorum dosyası var hatta belgelerim de.. nasıl halledecem peki bu problemi oyunu silip tekrar yüklesem olur mu

tombul taho
21.Kasım.2009, 18:29
valla yüklemiştim galiba hatırlamıyorum dosyası var hatta belgelerim de.. nasıl halledecem peki bu problemi oyunu silip tekrar yüklesem olur mu

yukariya yazdim ne yapman gerektigini ama tekrar yaziyorum:

3.lig ile oynayabilmen icin oyunun 10.0.0 versiyonuyla oynaman gerekiyor. eger 10.1.0 kuruluysa oyunu acarken 3.ligin yaninda bulunan "tik" i$aretini kaldir.

bu kayitli oyunun da duzelmeyecektir ayrica. yeni oyuna ba$laman gerekiyor kisaca.

TheAhmet
21.Kasım.2009, 19:08
anlayamadım ki demek istediğini ligleri secerken amatör ligi mi seçmeyecem
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
tamam kardes anladım dediğini yaptım inşallah olur cok yardımcı oldun sağol

TheAhmet
23.Kasım.2009, 17:48
arkadaslar gene olmadı aranızda resimli anlatacak olanız var mı