PDA

View Full Version : Julian Viafara | GK | 31 | € 800.000

EL-Hadji
22.Kasım.2009, 22:31
http://img694.imageshack.us/img694/6430/viafara.jpg

ca: 136
pa:145

Gerçekten iyi bir kaleci. Feyenord kariyerimde kullanmıştım ve de çok başarılı olmuştu. Koyduğum ss bizim kariyerden. Normalde kulübüyle sözleşmesi 2009' un 12. ayında bitiyor. Biraz sabredip ligin 2. devresine bedava da alabilirsiniz.

Sheriff
23.Kasım.2009, 20:33
Fiyatına göre baya iyi.. Teşekkürler kanka ellerine sağlık..

EL-Hadji
23.Kasım.2009, 22:41
Fiyatına göre baya iyi.. Teşekkürler kanka ellerine sağlık..

Adaş 10 numara kaleci. Kalecinin harman olduğu memleket Kolombiya :)

metinoktay
12.Aralık.2009, 11:54
Eccentricity-Farklılık çok yüksek olmasına rağmen genel özellikleri oldukça iyi. Maçta beklenmedik hareketler yapmasın :)

EL-Hadji
12.Aralık.2009, 19:26
Eccentricity-Farklılık çok yüksek olmasına rağmen genel özellikleri oldukça iyi. Maçta beklenmedik hareketler yapmasın :)

Şu an ki TPL kariyerimizdeki datada oynuyorum. Handanovic' i kesti. İlk 3 maç gol bile yememişti. Çok iyi kaleci. Refleksleri çok iyi. Karşı karşıya kolay gol yemiyor. Farklılık yüksek ama oyunda herhangi bir ekzantiriklik yapmıyor. Ayrıca oyuncuyu arattım internette neden eksantirikliğinin bu kadar yüksek verildiğini buldum. Toplara çok iyi basarak rakip forvetleri bolca pazara gönderiyormuş bazen de çalımlarla ileri çıkabiliyor. Biraz deli bir kaleci tabir-i caizse :). Ama oyunda böle şeyler yapmıyor. 10 Numara kaleci gerçekten. Aralık ayında sözleşmesi bittiği için hemen bedelsizce alabilirsiniz.

metinoktay
14.Aralık.2009, 13:51
Şu an ki TPL kariyerimizdeki datada oynuyorum. Handanovic' i kesti. İlk 3 maç gol bile yememişti. Çok iyi kaleci. Refleksleri çok iyi. Karşı karşıya kolay gol yemiyor. Farklılık yüksek ama oyunda herhangi bir ekzantiriklik yapmıyor. Ayrıca oyuncuyu arattım internette neden eksantirikliğinin bu kadar yüksek verildiğini buldum. Toplara çok iyi basarak rakip forvetleri bolca pazara gönderiyormuş bazen de çalımlarla ileri çıkabiliyor. Biraz deli bir kaleci tabir-i caizse :). Ama oyunda böle şeyler yapmıyor. 10 Numara kaleci gerçekten. Aralık ayında sözleşmesi bittiği için hemen bedelsizce alabilirsiniz.

Bi zamanlar Şenol Karagöl gibi :D neydi o direklerde otrumalar sallanmalar :)

KanaKe
14.Aralık.2009, 14:24
Adaş 10 numara kaleci. Kalecinin harman olduğu memleket Kolombiya :)
Aynen katiliyorum :) Cristian Mora var bide.. direk bedavaya alabiliyorsunuz.. Oda süper kaleci Kolombiyali :)