PDA

View Full Version : Yamalarla İlgili

ilhanmania
23.Kasım.2009, 03:19
Arkadaşlar FM 2009'da oyuna yamaları yukleyınce (logo forma vb) oyun hata vermeye baslıyordu 2010'da da aynı sıkıntıyı yaşayan var mı oyuna yama yuklemeye çekınıyorumda bır gorusunuzu alıyım dedım..

lexoqe
23.Kasım.2009, 04:06
dogru şekilde yüklersen hata vermez....ama oyunun orjinal değilse bazen hatalar veriyor...

tombul taho
23.Kasım.2009, 11:56
oyunun grafiksel detaylarini belirten config.xml dosyasinin kodlari duzgun $ekilde yapildigi vakit oyununuz korsan da olsa bir sorun cikarmaz.

ancak $u aralar si games forumlarinda windows 7 i$letim sistemi kullanan kullanicilarda belgelerim klasorunde iki tane sports interactive klasoru olu$tugu soyleniyor ve grafikleri buraya kurarken dogal olarak sorun ya$aniyor.

yani eger i$letim sisteminiz windows 7 ise grafiksel hatalarla kar$ila$abilirsiniz. diger turlu oyunun korsan ya da orjinal olmasi bi sorun te$kil etmiyor. yani en azindan bu yonde bir hatayla henuz kar$ila$ilmadi.

ayrica bu windows 7'deki hata da sanirsam her windows 7 surumu icin gecerli degil.

(bkz: http://community.sigames.com/showthread.php?t=166196)

ilhanmania
23.Kasım.2009, 15:21
hem windows 7 kullanmıyorum hem de oyunum orjinal,sanırım gönül rahatlıgıyla yukleyebılırım :)