PDA

View Full Version : Thiago Neves | Amc | 24

Lim10
24.Kasım.2009, 11:39
Adı : Thiago Neves

Mevki : Amc ( Mr, Mc, Ml - Amr, Aml )

Oynadığı Takım : Al-Hilal(KSA)

Fiyat : 4.5 Milyon $ (Oyun başında 9M$a kadronuza katabilirsiniz)

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Technique, Flair, Teamwork

Böle bi oyuncunun sadece 3 önemli özelliğini saymak beni üzüyor açıkçası. Dikkat edin teknik özelliklerinde 6 tane 15 özelliği var.Ve bi noktaya daha değinmek istiyorum, Neves tam bir 10 numara ve 10 numaraların genelde fiziksel özellikleri ve Teamwork özellikleri düşük olur.Nevesi diğerlerinden ayıran nokta bu.İlk maçında harikalar yarattı:)Kesinlikle şiddetle tavsiye ederim.Üstelik 1-2 sezon sonra iyi bi parayada satılabilir ve gençte...

http://img34.imageshack.us/img34/9506/neves.jpg

eXcitinG
24.Kasım.2009, 11:40
Adamım benim.

CLub America Mex ve FLuminense kariyerimde oynadığı futboL hafızaLarıma kazınmıştır eski seriLerde. Bu seride de yine müthiş oLacaktır.

Walter Sakana
01.Aralık.2009, 04:47
Şuan Hull City'de takımımın yıldızı. Yaklaşık 6.75m euro'ya aldım ve muhteşem bir performans gösteriyor. Takımın en golcü ismi ve her maçta minimum 7 rating ile oynuyor. Her takıma şiddetle tavsiye edebileceğim bir oyuncu.

uaylmz
16.Aralık.2009, 14:34
aml de de süper oynuyor içeri kat ederek gol pası ve goller atıyor

BleedingMoon
25.Temmuz.2010, 03:14
brezilya'da en iyi oyuncu seçilmişliği var.

fm 2009'un 2. güncelleştirmesinde efsaneydi. şişirdiklerini anlayınca sonraları sıradanlaştırdılar adamımı :).

M3rcurial
01.Ağustos.2010, 14:26
Bu adamı amc dede oynatabılırsınız aml dede ıkısındede verım aldım hatta aml de daha cok verım aldım dıebılırım fenere aldıgım ıllk sene amc de oynattım ve asıst kralı oldu 2. sene graneroyu transfer lıstesınde gormemle bırlıkte takıma kazandırdım ve aml ye almak zorunda kaldım o senede gol kralı oldu bence 3 buyuklerın ıılk senesınde takıma katması gerektırdıgını dusundugum adam

jaguar
05.Ağustos.2010, 06:12
Ben 2014 de KSK' ye aldığımda 5 maç sonunda Türkiye de problem yaşadığı gerekçesiyle aylarca oynatamamıştım. Sonra da aldığım fiyata sattım. Bayern' de de sıkıntılıydı ucuza kapmıştım. Meğersem sorunlu bir arkadaşmış almadan önce bir daha düşünün...