PDA

View Full Version : Sandro Ranieri l DMC l 21 l

fmhastasi
25.Kasım.2009, 04:24
adı:Sandro Ranieri Guimaraes Cordeiro

mevki: Defansif Orta Saha-Orta Saha

takım:Internacional

önemli özellikleri:top kapma,pozisyon alma,sezme,dayanıklılık,güç,zıplama,çalışma azmi

paranıza değer bir oyuncu özellikleri mükemmel:yildiz:

http://img33.imageshack.us/img33/8803/sandrom.jpg

KanaKe
24.Ocak.2010, 13:59
Fm 09 da Genclerbirligi'ni yönetirken Brezilya liginde oyuncu ariyordum birden gözüme carpmisti 5 milyon euroya almistim ozaman 1 sezon sonra adamin pesinden büyük kulüpler kosmaya basladi ardindan durmak istemedi takimda 15 milyon € ya Lyon'a satmistim :) Simdi ise Internacional kolay kolay birakmiyor en az 10,15 milyon € yu gözden cikarmak lazim bu seride daha deneme firsatim olmadi ama param olunca mutlaka transfer edecegim cok saglam bir ön libero :)

Technisport
28.Ocak.2010, 11:34
Adı : Sandro

Mevki : DM-MC

Oynadığı Takım : Internacional

Fiyat : 9.5 Milyon TL

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Marking, Tackling, Anticipation , Concentration, Positioning, Work Rate, Balance, Jumping, Strength

Fazla söze gerek yok sanırım. Fiyatı biraz pahalı gelebilir ama bence fiyat/profil eşleşmesinden geçer. Kaliteli bir oyuncu.

http://i617.photobucket.com/albums/tt257/Hourdeau/Sandro.png

ForCimbom
28.Ocak.2010, 11:51
klas oyuncu.. teşekkürler..

KaPaLı
28.Ocak.2010, 11:52
İlk sezon kiralama olasılığınz var. Biraz pahalıya patlayabilir kiralamak bile ama sonuna kadar hakeden oyuncu.

Bende bu konuyu arıyodum sağol birleştirdiğin için :)

Lim10
28.Ocak.2010, 12:00
Kim:D

Henüz deneme fırsatım olmadı, ama bu adama bayılıyorum:)

2014:

http://img193.imageshack.us/img193/6017/sandroym.jpg

KanaKe
28.Ocak.2010, 12:08
Dedigim gibi tek kelimeyle mükemmel bir adam oyundaki en iyi ön libero :)

JuanCarlito
03.Mart.2010, 20:33
pahalıl ama biraz.

Aşk-ı Şehir
04.Mart.2010, 13:30
Ben aldım takımıma 12.5 Milyon £'a. Gojko Kacar'ın gerisinde kaldı bende sattım. Beklediğim performansı sergilememişti...

Börk
04.Mart.2010, 14:07
Bir ön liberoda arayabileceğiniz her şey var bu adamda.SI forumlarında en iyi Dmc'ler arasında gösteriliyor.

KaPaLı
04.Mart.2010, 14:29
Çok yumuşak kalıyo bu adam. Ben tek ortasaha bıraktığım için rakibi karşılayacak adam olması lazm. Sandro geriden oyun kurucu pozisyonunda iyi. Diğer türlü defansif oyatacaksanız iş yapmaz.

Börk
04.Mart.2010, 14:54
Çok yumuşak kalıyo bu adam. Ben tek ortasaha bıraktığım için rakibi karşılayacak adam olması lazm. Sandro geriden oyun kurucu pozisyonunda iyi. Diğer türlü defansif oyatacaksanız iş yapmaz.

Yanında D'Agostino'yu oynatıyorum.Biraz defansta açık versek de,İnanılmaz oyun kuruyorlar.Ben yine alın derim olmadı satarsınız.

EL-Hadji
04.Mart.2010, 16:08

Bunu hangi fm değerine dayanarak söylüyorsunuz? Merak ettim de. Baktığım kadarıyla gücü,markajı,ç.azmi,markajı ve top kapması yeterli. P.almas ve azimi de yeterli. Bu arada arkadaşın koyduğu ss gelişmiş haliyse onu bilemem.

KaPaLı
04.Mart.2010, 16:13
Yanında Defansif olarak daha iyi daha, güçlü oyuncu oynadığında Sandro daha iyi oynuyo. 4-1-2-1-2 oynattığımda Sandro tek başına dökülüyo.

MuraTBudaN
04.Mart.2010, 19:45
süper bir dmc tavsiye ederim:)

Lim10
15.Nisan.2010, 09:51
Tek başına Mcde verim alamayan arkadaşlara katılmıyorum.Ben 4-3-2-1 oynuyorum.Yani ortasaham Mr-Mc-Ml şeklinde.Ve bu adamı 2 buçuk sene ortasahamın göbeğinde tek başına oynattım.Ben mükemmel bi oyuncu diye yorum yapmaya hazırlanırken tam tersi yorumlarla karşılaşmak beni oldukça şaşırttı doğrusu."Ball Winning Mid." "Defend" olarak oynatıyorum ve (Fm10 çıktığından beri aynı sistemle oynuyorum) şimdiye kadar oynattığım en iyi Mc yada başka bi değişle koşan,ısıran,sert,rakipten top kapan ve bu kaptığı topları olumlu değerlendiren, hava toplarına hakim, yani tamda benim sistemime hitap eden müthiş bi oyuncu.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

mustiUA
19.Nisan.2010, 23:38
yıllarca oynattım kesinlikle tavsiye ediyorum tek bi falsosu oldu şampiyonlar ligi finalinde gereksiz bir kırmızı görüp kupadan etti bizi :)

Walter Sakana
02.Haziran.2010, 16:22
ön liberoda kesinlikle tek geçerim. birkaç farklı kariyerimde denedim, tek kelime ile muhteşem bir oyuncu. tek eksiği şut ve bitiricilik o kadar da olsun. bu sezonki 20 maçta çektiği 14 şutta daha kaleyi bulan şutu yok :) uzaktan şutlar bazında söylemiyorum, ceza alanı içerisinde de dağlara taşlara vuruyor :D:D

Öte yandan hava toplarında mükemmel, maç başına en az 10 hava topu alıyor. Son Valencia maçımda 22/22 kafa topu aldı mesela. Pas yüzdesi zaten çok iyi onu söylemeye gerek yok... Annan'a göre en önemli avantajı az kart görmesi.

Annan: 6(+3) Maç- 19faul- 4sarı kart- 1kırmızı kart
Sandro: 20 Maç- 27faul- 4sarı kart- 0 kırmızı kart

Önceki kariyerlerimde de kart konusunda bir sıkıntı yaşatmadı bana.

Sandro'yu sisteme göre Anchor Man, Deep Lying Playmaker (defend) veya Ball Winning Midfielder rollerinde oynatıyorum.

Not: 10.3'teki performansına göre yorumladım...