PDA

View Full Version : Yine Aynı Sorun

yorumsuz1i
25.Kasım.2009, 11:57
Fm 2009 da tatile gidip maçı yardımcı antrenöre bıraktığınızda yar. ant. yaptığı ve yapmadığı takım konuşmalarıyla oyuncuları çok sinirlendiriyor ve oyuncuların tepkisi sizi dinlemek istemiyorum haline geliyordu.2010 da bunun düzeleceğini umuyordum ama yine aynı.Hazırlık maçlarında tatile çıkıyorum ve yardımcım yapacağını yapıyor takıma.2. ligden bir takımla 1. ligden bir takıma karşı ilk yarıyı 2-0 önde kapatmışım.Yardımcı hayal kırıklığına uğramış.İkinci yarı 1 gol daha atıp 3-0 yenimişim.Maç sonunda da hiçbir şey söylememiş.Bu bir bug mudur yoksa antrenör özellikleriyle mi ilgili ama en dandik antrenör bile böyle konuşmalar yapmaz.Yardımlarınızı bekliyorum.

Vassili Zaitsev
25.Kasım.2009, 12:15
Bu yardımcı antrönürün kötü olmasından kaynaklanıyor. Ben iyi bir yardımcı buldum. Rize ile 1 sezon maç oynamadım hep tatile çıktım hiçbir sorun çıkmadı. Hatta futbolcular bazen yardımcımın yaptığı konuşmadan memnun bile oluyorlar...

yorumsuz1i
25.Kasım.2009, 14:09
Bu yardımcı antrönürün kötü olmasından kaynaklanıyor. Ben iyi bir yardımcı buldum. Rize ile 1 sezon maç oynamadım hep tatile çıktım hiçbir sorun çıkmadı. Hatta futbolcular bazen yardımcımın yaptığı konuşmadan memnun bile oluyorlar...

Aslında bahsettiğim soruna en iyi yar. antrenörler bile sebep oluyor.Senin antrenör kim?

gungorbdk
25.Kasım.2009, 14:46
Dostum tam emin olmamakla beraber sana Man Management ve Determine özeliikleri yüksek olan hocalar öneririm.

yorumsuz1i
25.Kasım.2009, 16:20
Dostum tam emin olmamakla beraber sana Man Management ve Determine özeliikleri yüksek olan hocalar öneririm.

Denedim onları da denedim kesim çözümü tam olarak bulamadım.Bu durumdan benden başka şikayetçi olan pek yok sanırım.

tunacino
25.Kasım.2009, 16:56
birde motivating yüksek olursa iyi olur.konuşmalarda işe yarıyor

yorumsuz1i
29.Kasım.2009, 22:49
birde motivating yüksek olursa iyi olur.konuşmalarda işe yarıyor

Hayır onu da denedim.Sonunda çözümü buldum sanırım.Yardımcı antrenörün controversy (anlaşmazlık) özelliği çok düşük olmalı.En önemli etken bu.Bunun yanında motivasyon adam yönetimi kararlılık ve taktik bilgisi de iyi olursa rahatlıkla tatile çıkabilirsiniz.İlk yarı ya da devre arası konuşma yapmazsa bile maç sonu memnun olduğunu belirtiyor.Hatta bir maçta kaleye toplamda iki şut çekmiş ve yenilmişim maç sonu memnunum demiş.