PDA

View Full Version : Beşiktaş'ta Neden Seçim Olmuyor?

Ahmet Göktaş
25.Kasım.2009, 21:00
Beşiktaşta 4.sezone giriyorum fakat hala takımın başın Yıldırım Demirören bulunmakta:(

Beşiktaşın bu devre arasında olan seçimi yansıtılmamış sanırım oyuna. Birde 2 yılda bir seçim olur beşiktaşta bunu girme şansınız varsa yeni versiyonda düzeltilmeli banak alırsa.

2. sorum ise anadolu kulüplerinin hep başkanı değişiyor ve başkanlar hep yabancı ve genelde italyan oluyor.Bu neden kaynaklanıyor ?:icon_confused:

rammstein7
26.Kasım.2009, 00:55
evet galatasarayında degısmıyor bi kere degısmıtı oda cok öncekı sezonda :)

gercekcilikse bu olayda olması lazım

emrahozsahin
26.Kasım.2009, 03:03
Beşiktaş'ta benim oyunda 5.sezonda değişti başkan. İtalyan başkan geldi takımın başına beni getirmek için teklif yaptı, kabul etmedim :) (Kocaelisporla oynuyorum)

Hugo
26.Kasım.2009, 03:09
Benim Kartalspor'a İngiliz başkan geldi :) Zamanı gelince olur seçimler herhalde.

rammstein7
26.Kasım.2009, 04:57
harelde 10.2 de duzeltırler yada oyunun guzellıgı olarak devam eder :) bende baskan olmak ıstıyom nasıl olcam :)

DenizlispoR
26.Kasım.2009, 10:04
Bende 2 kere başkan değişti :D.Bir İtalyan 1 İspanyol geldi.Beşiktaş'ada İtalyan geldi.

GeNç KaRTaL
26.Kasım.2009, 11:43
Gerçektede Demirören'in karşısına kimse aday olmaya cesaret edemiyor.Bunun nedenini hepimiz biliyoruz.İşte oyunun gerçekçi yanlarından birisi.:icon_razz: Şaka bir yana 2 senede bir olan seçimleri oyuna yansıtma olayı sanırım Sigames'i ilgilendiren bir durum.Bu oyuna yansıtılmalımı,sıkıntıları ne olur onu Ömer abi veya bilgisi olan başka birisi konuyu görürse cevaplayacaktır.