PDA

View Full Version : V10.1.1 Multiplayer ve CD Sorunu

AttilaTheHun
02.Aralık.2009, 23:16
Arkadaşlar FM2010 u steam'den aktif hale getirmiştim.Sorunsuz multiplayer olarak arkadaşla oynuyorduk. Ancak yamadan sonra hamachiden oynayamamaya başladık. Bir türlü bağlanamıyoruz birbirimize. Herşeyi denedik.Olmadı. Yamayı steam kendisi kurdu. Ancak ben sorun oldu herhalde diye yamayı elle kendim indirip kendim kurdum.Bu sefer steamden girmeye çalışınca dvd istemeye başladı. Sorun nedir? Ve steam'den product key imi nasıl pasif hale getiricem?

Teşekkürler...

AttilaTheHun
02.Aralık.2009, 23:53
Arkadaşlar oyunu silip yeniden kurucam.Lütfen yardım edin.Steam'den product key i nasıl pasif hale getiricem?Ya da direk silip tekrar kursam,steam hesabında oyunumun product key i girilmiş mi olacak?

++
Oyunu sildim.Tekrar kurdum. Tek cd key olduğu için sorun olmadı arkadaşlar.Aklında soru işareti olanlar rahatça silip yükleyebilirler oyunlarını

++

Ama hala hamachi den giremiyoruz oyuna. Bağlanmıyor :(

eXcitinG
03.Aralık.2009, 18:36
Karşı tarafında oyununda 10.1.1 patchi yükLemiş oLması gerekiyor.

Cengo
04.Aralık.2009, 01:02
Steam üzerinde official patch download ederek kurmayınız.Steam yamaları steam üzerinden çekilmelidir, default olarak kendisi otomatik indirecek şekilde gelir.

Oyunu silip baştan kurmanız gerekiyor.

AttilaTheHun
07.Aralık.2009, 19:59
Oyunu sildim baştan kurdum. Yamaları da kendisi kurdu. Sorun yok.Oyuna girerken dvd istemiyor ama hala hamachi den oyun oynayamıyoruz. Bu nedir ya?Hiç multiplayer oynayan yok mu ya?

Oghuse
07.Aralık.2009, 20:02
Versiyonlar uymuyorsa hamachi'den görmeyebilir.. Birde online nasıl oynanır türü konulara göz gezdirin eksik birşey yapıyor olabilirsiniz..

AttilaTheHun
07.Aralık.2009, 21:00
Yok herşeyimiz aynı ya. İşte diyorum ya yama kurmadan önce oynuyorduk. Ne olduysa 10.1.1 'den sonra oldu. Sitede varolan hamachi rehberini de okudum. Yapmadığımız birşey yok ama... :(