PDA

View Full Version : Patchleri Kuramama Sorunu ( Kutulu Versiyon )

mogutcu
04.Aralık.2009, 10:49
Ben oyunumu steamden aldığım için sorun yaşamadım.

Ancak oyunu kutulu olarak alan bir arkadaşım, Patch leri indirdiğini ancak , inen patchlerin " Birlikte aç " şeklinde açıldığını söyledi. Dolayısı ile indirdiği patcleri kuramıyor. Bu patchleri çalıştırmak için bir program mı gerekmektedir.

10.0.1 ve 10.1.1 her ikisinide kuramamış. Kutulu versiyon kullanan arkadaşlar bu konuda yardımcı olabiliriler mi ?

teşekkürler

Universal
04.Aralık.2009, 12:38
SFX sıkıştırması mevcut. Bu dosyayı açmak için gerekli olan program olmadığı için kuramıyordur. Tahminim winrar yüklerse bu sorun düzelebilir.

mogutcu
04.Aralık.2009, 14:32
Winrar yüklüymüş.

NET Framework le ilgili bir sorun olabilirmi

El Barto
04.Aralık.2009, 14:36
Muhtemelen yanlış patchleri indirmiştir. Ben de steamden almadım ve patchleri siteden çektim ama her ikisi de .exe şeklinde geldiler. Sanıyorum ki MAC patchlerini falan çekmiştir.

El Barto
04.Aralık.2009, 14:40
http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=4420&id=20735

v.10.1.1 için .exe dosyası bu mesela.

mogutcu
04.Aralık.2009, 15:33
onu da defalarca sordum doğru patchı mi indirdin die PC BOX olanı indir diğerlerini dokunma diye

Bu seneki patchlerde aynı geçen senekiler gibi exe dosyası , açıyorsun otomatik olarak kurulumu yapıyor dimi

ozzymanborn
04.Aralık.2009, 17:30
Bazı kaynaklarda patch'lerde dosya uzantısı bulunmuyor. Açılması için sonuna exe eklemek gerekiyor.

tombul taho
04.Aralık.2009, 17:44
Si Games tarafindan en son cikarilan resmi yamalarin hepsi "Executable" olarak adlandirdigimiz sonu ".exe" ile biten yamalardir ve bu yamalari cali$tirmak icin herhangi bir programa gerek yoktur. (bkz: winrar, winzip, 7zip.. gibi) ozellikle PC Box versiyonlarinda direkt ".exe" olarak verilmi$tir.

mogutcu
07.Aralık.2009, 15:57
Bazı kaynaklarda patch'lerde dosya uzantısı bulunmuyor. Açılması için sonuna exe eklemek gerekiyor.

Sorun buymuş ,

yamaların sonuna exe ekleyince çözüldü
teşekküler.

Konu kapatılabilir.

xXxMemolanDxXx
01.Ocak.2010, 03:52
ohhh be aynı hata bende saol kardeş bende çözdümmm