PDA

View Full Version : Chinedu Obasi | Amr | 23

Lim10
04.Aralık.2009, 16:17
Adı : Chinedu Ogbuke Obasi

Mevki : Amr (St-Mr)

Oynadığı Takım : Hoffenheim

Fiyat : 8.75 Milyon $

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Dribbling, First touch, Technique, Flair, Off the ball, Pace, Accleration

Asıl mevkisi St.Fakat Finishingi yeterli olmadığı için ve tüm özellikleriyle tam bir winger olduğu için Amr rolünde öneriyorum.Abartmıyım oyunun en iyi wingerlerinden bence Obasi:)Lyn'deyken Ogbuke adını kullanırdı.Hoffenheime geldiği ilk sezon çıktığı 27 maçta 12 gol atan bir oyuncunun Finishing'ininde 9 olması ayrı bir muamma:)

http://img287.yukle.tc/images/3865obasi.JPG

Walter Sakana
08.Ocak.2010, 19:44
Bence abartmıyorsun :) Bende Man Utd aldı, 3.sezonda müthiş müthiş bir profili var.

Labour
13.Ocak.2010, 02:59
ben açıkçası fazla katılmıyorum. fiyatının karşılığını verebildiğini hiç görmedim. napoliye 2.sezon 15 mil dol. civarı bir bonservis ödeyerek almıştım. genellikle amr kullandım. ancak mr ve st'de de şans buldu. ilk sezonundaki hayal kırıklığı ikinci sezon biraz toparlanma ancak sonra gene hüsran. toplamda şans bulduğu 40 civarı maçta 10 golü hatta sanırım 10 asisti dahi görememişti. benzer fiyatlara alınabilecek ibrahim afellay ya da stephane sessegnon çok daha iyi oyuncular.

vuque
13.Ocak.2010, 04:12
Çok Sakatlık Problemi Yaşıyor...
İlk Sezon'un Yarısından Fazlasını Sakat Geçirdi...
Ama Oynadığı Maçlarda Fark Yarattı :)

La BruJiTa
27.Şubat.2010, 11:53
hoffenheim kariyerimde oynadım ve nefret ettim.asist yapamıyor,gol desen atamıyor(oynadığı maç ve süreleri göz önüne alırsak) sezonda 10 asist 7 gol geçmedi bende (ortalama 30 maç)

Aşk-ı Şehir
27.Şubat.2010, 13:26
Ben bu kadar abartı bir adam görmedim daha...

İzlediğim her Hoffenheim maçında rakip takımın sol beki veya stoperi eziyo Obasi'yi ama şu profile bak...