PDA

View Full Version : Disiplin Sorunu + Korner Sorunu

exe_genesis
07.Aralık.2009, 13:45
At. Madrid i yonetiyorum ama cok fazla sari/kirmizi kart goruyorum. Takimda bi disiplin sorunu var. Oyuncularin cogu bu durumdan sikayetci. Staff larla gorusuyorlar. Nasil cozebilirim bu durumu. Ceza vermek istemiyorum o zaman oyuncu uzuluyor. Kart yiyince uyari veriyorum. Kabulleniyor ama degisen birsey yok.

2. olarak 30 mac oynadim kornerden 1 golum bile yok. 2 defans oyuncumun kafa-ziplamasi 15-18 ve 17-16 ama gol atmayi gectim kafa vurabilen bile olmadi topa. Korner icin ayarlari ne yapmak lazim. Kornerin kullanilacagi alan, oyuncularin bekleme yeri falan.

Suicider
07.Aralık.2009, 16:49
Korner i Altı pas alanına yapcaksın en iyi kafa vuran adamınada kaleciyi sıkıştır yada kaleciyle mücadele et gibi bişey olması lazım onu yap gol atmaya başlarsın

Disiplin sorunu ile ilgili acaba oyuncularına topa sert girin komutu mu veriyorsun? eğer öyleyse bundan kaynaklanıyor olabilir.

eXcitinG
07.Aralık.2009, 17:05
Korner oLayını arkadaş açıkLamış, onun dediği şekiLde yaparsan goL buLmaya başLayacaksın..

DisipLin oLayı ise; Oyunun geneL yapısında bir bozukLuk var bence. Bazı oyuncuLar kart canavarı. Adama hangi komutu verirsen ver o adam mutLaka sarı kart, kırmızı kart yemeden duramıyor. Ben Beşiktaş kariyerimde 4 sezondur kart Listesinde en üst tepede yer aLdım. Yani komutLarda ziyade oyunda da bir sorun var gibi.

Fmcolic
07.Aralık.2009, 18:21
kornerden gol atma sorunu bendede vardı çözmüş oldum saolun

Siriuss
08.Aralık.2009, 21:25
bence oyun stilin sert olabilir.taktik ekranından yumuşak yaparsan düzelebilir.

medievil
09.Aralık.2009, 01:04
Benim kornerlerdede farklı bir sorun var. Fenerbahçe ile oynuyorum Alex korneri açıyor rakip defans uzaklaştırıyor top Gökhan gönüle geliyor Gökhan topu 20 metre ayağından açıyor. Topu kaptırıyor rakip takım kontra yapıp gol atıyor. Neredeyse tüm kornerler aynı. Gökhan neden topu her pozisyonda ayağından açar ilginç :S