PDA

View Full Version : Fenerbahçe'de fantezili rezalet

MaTRaKaN
08.Aralık.2009, 10:25
Önder ve Kazım'ın olayları ile çalkanan F.Bahçe, Mehmet Topuz'un "Kartal kaçamağı" ile bir kez daha şok oldu.

Üst üste gelen yenilgilerle sarsılan; Önder Turacı ve Kazım Kazım'ın disiplinsizlikleriyle çalkanan Fenerbahçe, Mehmet Topuz'un "Kartal kaçamağı" ile bir kaz daha şoke oldu.

Sarı lacivertli yönetim ve başkan Aziz Yıldırım kötü gideşe dur demek için acil önlemler alıp, disiplinsizlik sorununa çare bulmaya çalışırken, takımın yıldızlarından Mehmet Topuz, dün bir hanım arkadaşıyla felekten bir gece çaldı.

Saat 20.00 civarında Kartal Titanic Otel'e gelen Topuz, burada bir hanım arkadaşı ile buluştu. Topuz ve arkadaşı lobide sohbet ederken, otelde başrollerini Ragıp Savaş ile Mine Tugay'ın paylaştığı "Herkes mi Aldatır" isimli filmin çekimi yapılıyordu. Topuz ve arkadaşı otelde 1-2 saate yakın baş başa kaldı ve daha sonra da otelden ayrıldı.

ALEMCİLERİN ‘kelepçe’ fantezisi

Partilerden geriye kalan kelepçe gibi kanıtların bulunmasıyla F.Bahçeli futbolcular, kendi evlerini parti merkezi haline getirdiler.

ÇILGIN partilere konu olan otelin ambiyansı kusursuz olan ’Kral dairesi’ kalıntılarıyla da meşhur. Saatini, kolyesini, gözlüğünü unutanlar oldu bu odada. Ama otelin ‘housekeeper’larının (kat görevlileri) bulduğu bir şey var ki; F.Bahçeli alemci futbolcuların hayâl güçlerini peşinen ortaya koyuyor. O da alemden arta kalan oda görevlilerinin yatak üzerinde buldukları kelepçe...

Kaynak: Vatan

KaPaLı
08.Aralık.2009, 10:33
OFFFFFFFFFFFFFFFFFF hakkaten offfff yani ! Bu haberi yapanın akıl sağlığı yerindemi acaba.

eXcitinG
08.Aralık.2009, 10:38
Bu ne şimdi. Birşey anLadıysam Arap oLayım.

DisCo
08.Aralık.2009, 10:39
Bir kelepçe muhabbeti dönüyordu ama detayıyla ilgilenecek vakit bulamadım. Sanırım onunla ilgili bir haber bu.

KaPaLı
08.Aralık.2009, 11:00
Bu ne şimdi. Birşey anLadıysam Arap oLayım.

Abi otelden ayrılmış Mehmet Topuz sonrada diyoki evlerini parti mekanı haline getirdiler ama herşeyi otel odasında bırakıyolar :n:

MaTRaKaN
08.Aralık.2009, 11:51
Bende fazla bişi anlamadım ama Sanırım M.Topuz kızlarla alem yapmış.Fantezili falan :n:

scar face
08.Aralık.2009, 12:59
Gizli kamera koyun otel odalarına hem belki film sektörüne katkıda bulunursunuz

Fernando Gago
08.Aralık.2009, 13:05
Medya buldu oyuncağını

Sekopej
08.Aralık.2009, 13:16
Bu ne ya? Bu futbolcuların böyle kelepçeli fantezileri varsa otel odasında niye yapsın ki? Gider evine kapatır 10 tane hatun, ne duyan olur ne de gören, istediğini yapar. Haberi kim yapmış acaba, imzası var mı? Tabi ki yoktur, gündemi kullan haberi patlak, isme gerek yok...

KaPaLı
08.Aralık.2009, 13:25
Serkan evlerini parti mekanı haline getirmişler ama kelepçeleri otelde unutuyolarmş :D

Alicanfmfan
08.Aralık.2009, 13:28
Rezillik tek kelimeyle...

tombul taho
08.Aralık.2009, 13:53
Mehmet Topuz yeni bir Er$an Kuneri olma yolunda ilerliyor sanirsam :n: :n:

Trabzonspor
08.Aralık.2009, 14:09
vay anasını sayın seyiriciler ne oluyor arkadaş para batıyor bunlara oturun da oturdunuz yerde.

Sekopej
08.Aralık.2009, 14:12
Arkadaşlar habere ciddi şekilde inanıyor musunuz? Öncelikle haberin kendi içerisinde tutarlılığı yok, ne, nerede nasıl olmuş karışmış halde. Masa başı haber diye basına sallanılırken bu konuda da onu görürüz diyordum ama Topuz'a sallanıyor.

DenizlispoR
08.Aralık.2009, 14:13
Gizli kamera koyun otel odalarına hem belki film sektörüne katkıda bulunursunuz
muhahahahahahaha :zuhaha.Burak abi senin ürünleri kullansınlar :n:.

tombul taho
08.Aralık.2009, 14:17
Arkadaşlar habere ciddi şekilde inanıyor musunuz? Öncelikle haberin kendi içerisinde tutarlılığı yok, ne, nerede nasıl olmuş karışmış halde. Masa başı haber diye basına sallanılırken bu konuda da onu görürüz diyordum ama Topuz'a sallanıyor.

Serkan'im ciddi mi degil mi orasini bilemeyiz. evet cok sallamasyon bi haber gibi duruyor. ama komik degil mi yahu?? :D

Sekopej
08.Aralık.2009, 14:28
Trajikomik. Ama basın açısından, 2 olay oldu, artık bunu keyiflerince kullanırlar, yarın başka gazetede seks partisi yaptı 5 oyucu diye haber çıkar, haberi yazanın ismi olmadan, yine habere konu olanlara basılır hakaretler, küfürler. Eee sallamasyon haber yapana ne oluyor?

Mehmet Topuz'un kız arkadaşıyla otele gitmesi gayet normaldir zaten, inandırıcı olsun diye araya film çekiliyordu vs de eklemişler. Gitsin, 1-2 saat ne yapıyorsa yapsın, İstanbul'da nerede kalıyor, tesislerde mi kendi evinde mi yoksa otelde mi bunu bilemiyoruz, o nedenle kız arkadaşıyla bir otele gitmesi ne garipsenecek ne de gülünecek bir durum.

Haberin ilgi çekici olması için de birşeyler gerek, sonuna da eklemişler kelepçe, vs,vs. Alemcilerin kelepçe fantezisinden sonra gelen kısmı, habere ciddi ciddi inananlar bana açıklayabilir mi? Orada nasıl bir genelleme yapılmış, Fenerbahçeli alemci futbolcular diyor, her futbolcu illa ki o otel odasında kelepçe mi kullanıyormuş? Bunun için aralarında liste hazırlamışlar ona göre mi gidiyorlarmış yoksa beraber mi takılıyorlarmış? Ve Mehmet Topuz'un orada kelepçe bırakması ile tüm Fenerbahçeli oyuncular kelepçe fantezisi yapar mı demek oluyor?

Hadi masa başı haber yapıyorsun, Mehmet Topuz bir bayanla otele gitti haberini duyuyorsun ki bu doğru olabilir. Sonra inandırıcı şeyler yaz da kendine küfrettirtme benim tarafımdan ve bu saçma salak habere bu kadar zamanımı harcartma bana derim ismini saklayıp bu haberi yapana...

Melekovic
08.Aralık.2009, 14:34
Sanat camiasında işler kesat galiba ,magazin futbola kaymış :D :D :D

tombul taho
08.Aralık.2009, 14:36
evet dediklerinde haklisin. ama bizim basinimiz bu zaten Serkan. daha da ba$ka bi$ey beklenemez ki onlardan. ba$indan beri boyle geldiler boyle de gidecekler. ben sadece adamin oturdugu yerden urettigi fantezilere guluyorum. demek ki icten ice onda da boyle $eyler mevcut. elinin altinda da asparagas haber arayan bi gazete varsa zaten. ooohhh mis gibi. salla haberi al nakiti..

Sekopej
08.Aralık.2009, 14:39
Tabi düzen böyle, adam Mehmet Topuz bir bayanla otele gitti dese, bununla nasıl ilgi çekecek? izin gününde istediğini yapar adam. Ama kelepçe fantezisi ekleyince okuyor insanlar sonra da yazıklar olsun Topuz, rezil, utanmaz diyor...

tombul taho
08.Aralık.2009, 14:42
Tabi düzen böyle, adam Mehmet Topuz bir bayanla otele gitti dese, bununla nasıl ilgi çekecek? izin gününde istediğini yapar adam. Ama kelepçe fantezisi ekleyince okuyor insanlar sonra da yazıklar olsun Topuz, rezil, utanmaz diyor...

evet i$te bunu anlatmaya cali$iyorum. neyse ki kelepcede birakmi$ daha ileri gitmemi$. aslinda Mehmet Topuz degil de haberi yapan adam Er$an Kuneri olma yolunda hizla ilerliyor haberimiz yok. yarin da "Arda Turan, Sinem Kobal'i kirbacladi" diye haber yaparsa hic $a$irmayacagim. :n: :n:

Melekovic
08.Aralık.2009, 14:53
Böyle ciddi habere ciddi yanıt vermek gerekirse yani vermeyin böyle haberler insanın canı çekiyor,yapan var yapamayan var :D :D :D

BeeTLeJuiCe
08.Aralık.2009, 15:04
Üst üste gelen yenilgilerle sarsılan; Önder Turacı ve Kazım Kazım'ın disiplinsizlikleriyle çalkanan Fenerbahçe, Mehmet Topuz'un "Kartal kaçamağı" ile bir kaz daha şoke oldu.

Başlıkta Kartal Kaçamağı kullanarak haberin daha geniş kitleler tarafından dikkat çekmesi sağlanmış. Hani transferi olay oldu ya.

Sarı lacivertli yönetim ve başkan Aziz Yıldırım kötü gideşe dur demek için acil önlemler alıp, disiplinsizlik sorununa çare bulmaya çalışırken, takımın yıldızlarından Mehmet Topuz, dün bir hanım arkadaşıyla felekten bir gece çaldı.

Adam felekten bir gece çalamaz mı? Bekar bir insan, kız arkadaşı ile baş başa görüşmek isteyemez mi? Haber daha çok dikkat çekilip okunsun diye fantezisindne bahsetmişler birde. Yahu adamlar sırf reklam için yapmışlar bu haberi.

Saat 20.00 civarında Kartal Titanic Otel'e gelen Topuz, burada bir hanım arkadaşı ile buluştu. Topuz ve arkadaşı lobide sohbet ederken, otelde başrollerini Ragıp Savaş ile Mine Tugay'ın paylaştığı "Herkes mi Aldatır" isimli filmin çekimi yapılıyordu. Topuz ve arkadaşı otelde 1-2 saate yakın baş başa kaldı ve daha sonra da otelden ayrıldı.

Bu kısım tamamen reklamdır. Haberin detaylarındaki Herkes mi Aldatır filminden bize ne, oyuncuları Ragıp ile Mine'den bize ne. Haberin içinde bildiğin reklam var. Gerçi Topuz'un kaçamağından bize ne.

Saçma sapan bir haber. Fenerbahçe'yi yıpratmaya yönelik, Mehmet'i yıpratmaya yönelik hareketler. Zaten bu haberi yapan kişi cesur olsa altına adını yazardı. İtibar etmemek lazım. Zaten artık gazetelerde haber dışında her türlü magazinsel şeyi bulmak mümkün bunlarda tiraj uğruna neler yapmışlar.

TuNdRaLoWeR
08.Aralık.2009, 15:22
Yazık bu futbolculara hakkatten yahu, bazı zamanlar çok acıyorum, adamlar evlerinde otursa kabahat oluyor bir yerlere gitseler gene kabahat oluyor.Kız arkadaşı varsa var, ister eve atar ister bodruma ister sevgilisini yatağa bağlar anahtarını yutar itfaiye çağırır sana ne kardeşim? Adamın özeli denen bir şey var.

Ota bo*a yorum yapma zihniyetini taşıyan nadir ülkelerden biri olduğumuzu düşünerekten haberi rahat bir vicdaniyetle yapan ve yayınlayanlara teşekkür ediyorum (!)

SAİT71
08.Aralık.2009, 15:27
Şu kelepçe olayını Reha Muhtar'da açıklamıştı :D Gerçekten çok komik bir durum valla.

REha Muhtar ın üslubu çok komikti.. Adam diyorki bir oyuncuya anladığı gibi yaklaşıp onu kazanacaksın. Gerekirse Güizayı alıp gel olğlum bu gece birlikte çıkalım dışarı diyeceksin. Gerekirse kelepçeyi alacaksın .... sonunu hatırlayamıyorum ama komikti :D

Sanki hiç bir oyuncu yapmıyor Trde.. Bunlar anormal şeyler değil. Bugün lider olsak bunların hangisi konuşulurdu. 5-6 puan açsak.. Dolayısıyla ben pek takmıyorum. Basına yansımayan kaç kaçamak oluyor Tr de.. Onlarıda yazsalar bari.. Rezalet felan göremiyorum ben..

TR.CaPTaiN
08.Aralık.2009, 16:30
İnsanlara saygınız yok bari mesleğinize saygınız olsun. Tamam biliyoruz yazdığınız haberlerin çoğu yalan ama yalanın da bir adabı vardır yahu, bu kadar da uzun boylu değil.

GodfatheR
08.Aralık.2009, 16:40
8 de 8 yaparken kelepçeli fanteziler yapmıyorlardı da üst üste gelen puan kayıplarından sonra mı aklınıza geldi kelepçeli fanteziler yazmak. Sizin başka derdiniz yok mu yahu adamların bi orası kalmıştı uğraşılmadık töbe töbe.. Ayrıca sanane adam istediğini kullanır sana mı düştü derdi :n: Neyse haberin tamamen sallamasyon olduğu belli zaten. Haberi de kim yazdıysa Vatan gazetesinde değil de Bulvar gazetesinde yazsa daha oturur sanki hemen bi transfer olabilir bu haberle.

nannar
08.Aralık.2009, 16:44
Bu habere inanıp inanmamak konusunda çok fazla takılmıyorum ancak Fenerbahçe'li oyuncuların barlardan toplanması rezalet... Bu duruma üzgünüm diyemeceğim. Eğer bu şekilde disiplinsizlik devam ederse (ki ederse bir GS taraftarı olarak ben son derece mutlu olurum :n: ) FB'de çöküş Ankaragücü ve Trabzon maçlarında da devam ederek dibe vurur....

KaPaLı
08.Aralık.2009, 16:50
Galatasaray futbolcuları gitmediği için zaten Fenerbahçe'nin altında Galatasaray : )

Her futbolcunun normal insanlar gibi gece hayatı olur. Önemli olan bunu oynadığı oyuna yansıtmaması. İlk 8 hafta bunlar hiç göz önünde değildide şimdi gözönünde olması normal çünkü takım kötü oynuyo. Toparlanıncada başka birşey bulunacaktır. Ama bu habere inanan varsa ciddi ciddi doktora gözüksün yani :D

Memedov
08.Aralık.2009, 16:57
Diğer takım futbolcularının gece hayatı olmamasına rağmen altta kaldılar. bir de gece hayatları olsa kim bilir neler olurdu. :D

bunda bu kadar abartılcak bir durum yok. 8 de 8 yapan takım toparlanır kimse merak etmesin.

scar face
08.Aralık.2009, 17:10
Basın iyice zıvanadan cıktı yahu.Sizene adam kelepçede takar bilmem neler neler yapar sizene yahu.Fenerbahçe'de oynuyor diye hadım mı olsun adam :)

Bordo61Mavi
08.Aralık.2009, 17:14
Ohoo magazinciler futbola muthis bi giris yapmis :D Boyle haberler tamamen gercek olmasada gerceklik payi vardir

Hatta hurriyete yat isi cikmis
:D

http://www.hurriyetmax.com/fenerbahce/13142065.asp?gid=329

MeMo
08.Aralık.2009, 18:38
Bu habere inanıp bizim futbolculara rezalet diyenlere akıl fikir diliyorum.

Habere yorum yapamıyorum.

GeNç KaRTaL
08.Aralık.2009, 19:13
M.Topuz Kartal'a gelmiş,haberimiz yok.:icon_biggrin:

DenizlispoR
08.Aralık.2009, 19:25
8 de 8 yaparken kelepçeli fanteziler yapmıyorlardı da üst üste gelen puan kayıplarından sonra mı aklınıza geldi kelepçeli fanteziler yazmak. Sizin başka derdiniz yok mu yahu adamların bi orası kalmıştı uğraşılmadık töbe töbe.. Ayrıca sanane adam istediğini kullanır sana mı düştü derdi :n: Neyse haberin tamamen sallamasyon olduğu belli zaten. Haberi de kim yazdıysa Vatan gazetesinde değil de Bulvar gazetesinde yazsa daha oturur sanki hemen bi transfer olabilir bu haberle.
Bulvar efsanedir,yoruma koptuml :zuhaha.

KanaKe
08.Aralık.2009, 19:28
Ohoo magazinciler futbola muthis bi giris yapmis :D Boyle haberler tamamen gercek olmasada gerceklik payi vardir

Hatta hurriyete yat isi cikmis
:D

http://www.hurriyetmax.com/fenerbahce/13142065.asp?gid=329 (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.hurriyetmax.co m%2Ffenerbahce%2F13142065.asp%3Fgid%3D329)
yuh artik.. rezillik dizboyu.. adi gecen futbolcularin yerinde olsam vatan ve hürriyet gazetelerine tazminat davasi acardim.

GodfatheR
08.Aralık.2009, 19:29
Bulvar efsanedir,yoruma koptuml :zuhaha.

Yalan mı yani : ) Burak'a aynen katılıyorum adamlar Fener'de oynuyor diye hadım edip eve mi kitleyelim yani.

sananes
08.Aralık.2009, 19:30
geçelim bunları basın ayrıca genc adamlar popülerler yapacaklar tabi ben gece hayatının futbolu cok fazla etkilediğini düşünmüyorum kötü bi dönemden geçiyolar hepsi aziz başkan aykut kocaman ve daum üçlüsü illaki konusuyolardır nasıl daha iyi olur bu takım diye zaten devre arasıda yaklasıyo toparlanırırız rahat rahat endise etme medya.

Alicanfmfan
08.Aralık.2009, 20:35
Bu habere inanıp bizim futbolculara rezalet diyenlere akıl fikir diliyorum.

Habere yorum yapamıyorum.

Benim ordaki yorumun Fenerli futbolcuları mı , ben bunu haber yapan zihniyete rezalet dedim buna 2 yasındaki cocuk bile inanmaz bu habere.

Sana cevap vermiyeyim diyorum ama cümleyi bile anlamıyorsun.