PDA

View Full Version : Carlos Kameni | Gk | 25

Lim10
10.Aralık.2009, 10:23
Adı : Carlos Idriss Kameni

Mevki : Gk

Oynadığı Takım : Espanyol

Fiyat : 4.5 Milyon $

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Aerial ability, One on ones, Reflexes, Composure, Agility, Jumping

Kameni'yi bilmeyenimiz yoktur sanırım arkadaşlar.Eski serilerde de bu kadar iyi profili vardı fakat çok dengesiz bi kaleciydi, abuk subuk goller yerdi genelde.Paylaşmamın sebebine gelince; sadece referans olmak istiyorum arkadaşlar.İnanın pişman olmıyacaksınız.Bire birlerde, uzaktan şutlarda, hava toplarında aman elinden kaçırırmı demiyosunuz.Gerçekten çok iyi bi kaleci. İkinci sezonun sonunda 12M$ civarı veriyorlar.Ki fazlasıyla değer...

http://img282.yukle.tc/images/8443kameni.JPG

sentugo
10.Aralık.2009, 17:21
Alırsanız kesin pişman olmazsınız.. Gerçekten çok iyi bir kaleci.. Her ligte oynayabilir . Her lige gelirmi bilmmem ama Gs, Fb gibi kulüplere gelebilir... Yaşıda çok yok.. Alırsanız sizi baya idare eder.. Öyle işte..

eXcitinG
15.Aralık.2009, 12:45
VaLLa ben aLdım rahatLadım. Adam muhteşem birşey. GoL yemek biLmiyor.

2 Kez Avrupa da yıLın kaLecisi, 2 kez de 2. si oLdu..

PenaLtıLar da da çok başarıLı.

Suicider
15.Aralık.2009, 13:40
Ben Arsenalle oynuyorum scout dan kameni için rapor istedim 2 yıldız verdi acaba bu gerçekçi mi yoksa inanmamam mı lazım?

KaPaLı
15.Aralık.2009, 14:49
Ochoa'yı çok methettiler aldım. TSL'de 12 gol yedi denilen adam Fransa'da her maç en az 1 tane yiyo. Kameni'yi deneyelim bakalım : )

nannar
15.Aralık.2009, 14:52
ochoa da çok iyi kameni de çok iyi ancak siz taktiksel olarak defansınızın bloğunu iyi yerleştiremezseniz kaleye 3 tane Oliver Kahn da dikseniz gol yersiniz.... Önemli olan kalecinin saçma gollerinin sezonda 1 ya da 2 taneden fazla olmaması... Mesela Udinese kalecisi'ydi sanırım, Handanoviç... yetenekli kaleci ama saçma gol çok yiyor... Ya da Friedel.... :n:

EL-Hadji
15.Aralık.2009, 16:37
Handling ve p.alma özelliği gayet düşük ama refleksleri ve çevikliğiyle bu defosunu kapatıyordur. Gerçekte beğendiğim bir kalecidir ama pek oynamadım. Handanovic' e gelince bizim kariyerde Viafara kesti vallahi :) Ca ve özellik olarak Viafara' dan iyi ama performans olarak yanına yanaşamıyor.

RasAnt
15.Aralık.2009, 22:26
Ben Arsenalle oynuyorum scout dan kameni için rapor istedim 2 yıldız verdi acaba bu gerçekçi mi yoksa inanmamam mı lazım?
bende arsenaldaydım bu sene kameniyi aldım 2013 senesindeyken 2014 te istifa ettim kameni işe yaradı iyi kaleciydi