PDA

View Full Version : Ekstra Time Hatasi

tombul taho
12.Aralık.2009, 18:18
ben bu hatanin en son yayinlanmi$ olan 10.1.1 resmi yamasiyla duzeltildigini zannediyordum ama duzeltilmemi$ sanirsam. olay $u:

2011/2012 sezonu. Galatasaray ve Fenerbahce Turkiye Super Kupas Finali'nde kar$i kar$iya geliyorlar. macin ilk yarisi 1-0 Fenerbahce'nin ustunlugu ile sonuclanirken ikinci yarisi Arda'nin 80.dakikada attigi golle 1-1 bitiyor ve mac uzatmalara gidiyor. uzatmalarin ikinci yarisinda (118.dakika olmasi lazim sinirden hatirlamiyorum) Milan Baros'un yedegi genc forvetim Serge Bamba gol atarak durumu 2-1 yapiyor ve kar$ila$ma bu sonucla bitiyor. sonra "Continue" butonuna bastigimda macin 2-1 Fenerbahce lehine bittigini goruyorum. ustelik golu de Semih $enturk 113.dakikada atmi$!

hal boyle olunca "lanet olsun" diyip icimdeki Football Manager a$kini sondurup sinirli bi $ekilde oyunu kapatiyorum. sanirsam uzunca bir zaman da (Turksportal Lig haric) oyunu oynamayacagim.

i$te bu da ekran goruntusu:
http://img13.imageshack.us/img13/4062/superkupa.png

Universal
12.Aralık.2009, 18:25
Bu ilk değil, herkesin başına geliyor. Oyunda ki en büyük hata. Bide SiGames'in sitesine açmak lazım.

tombul taho
12.Aralık.2009, 18:36
Bu ilk değil, herkesin başına geliyor. Oyunda ki en büyük hata. Bide SiGames'in sitesine açmak lazım.

oraya konu acinca ba$imiza gelenleri biliyosun Batuhan. oraya konu acmaya tovbeliyim ben. :D

zaten onlar da her seferinde ayni $eyi soyluyorlar:
"lutfen kayitli oyununuzu FTP araciligiyla Si Games dosya sunucusuna gonderin"

hi_text_
12.Aralık.2009, 19:41
Fmin birçok serisinde yaşanmış bir olay bu.Çözüm böyle kritik maçlardan önce saveleyeceksin.Bu hatayı verirse yenene kadar oynayacaksın.Hakkın o galibiyet ne de olsa :)

Universal
13.Aralık.2009, 00:44
oraya konu acinca ba$imiza gelenleri biliyosun Batuhan. oraya konu acmaya tovbeliyim ben. :D

zaten onlar da her seferinde ayni $eyi soyluyorlar:
"lutfen kayitli oyununuzu FTP araciligiyla Si Games dosya sunucusuna gonderin"

Abi ne yapalım sevmiyorlar bizi, zaten ondan girmiyorum istenmediğim yerde durmam ama; orada bi çocuk vardı yabancı bizi seviyor. O adamı tuttum.

tombul taho
13.Aralık.2009, 00:47
Abi ne yapalım sevmiyorlar bizi, zaten ondan girmiyorum istenmediğim yerde durmam ama; orada bi çocuk vardı yabancı bizi seviyor. O adamı tuttum.

saat 19.30 gibi bu konu hakkinda SI Games forumlarinda konu actim hala bir cevap yok. SI Games forumlarina uye arkada$lar konuya a$agidaki linkten ula$abilirler:

http://community.sigames.com/showthread.php?t=175737

Sysmix
14.Aralık.2009, 16:37
Onların alayı hikaye konu açma si forumu yok bizi seven yabancı elaman. Memory leak diye bı başlık var girin bakın ona kaç sayfa yazı yazılmış ne cevaplar vermişler evlere şenlik. yazdım burda da crash dump başlığında da genel tartışmalarda da. adamların şeyinde değiliz afedersiniz, hata çıkmış ahata almışın yok oyun saçmalamış. sisteminde hata vardır, sistemin kadar lig aç diyo sivri zekalar. her akşam okuyorum özellikle memory leak başlığını ki crash dumps hatasıyla aynı şey. ne giydirenler oluyo ne laf sokanlar var adamlar pişmiş kelle gibi. sysmix nickiylede orda yazıyorum, bende az sallamadım " dosyayı gönderın bakalım" gönderıyosun. 1 gun gecıyo ee baktınızmı dıyoruz " ha evet inceliyoruz üstünde çalışmalarımzı süüryo, şu an laptopum önumde hatanın cıktıgı andaki memory kullanımı önemli" diye lakayıt bi cvp alıyosun.

oyunu oynamıyomuyorum ne yazıkki oynuyoruz. benım hata tactıc butonuna ne zaman bassam yada - 1 kere oldu- maça geçerken taktık ekranı gelıyo contınue dıyınce orda da crash dump alıyorum. bu 2 sorun sadece. save yapa yapa dakka başı ilerledik newcastle ı cıkardık premier lige.

ha seneye alıcammı orjinal, n.h alıcam orjinal. şu forumdaki arkadaşlarda uyansın dıye elimden geleni yapmaya çalışıyorum. cm biraz kendini geliştirse bunların tekeli kırılır ama zaman gerek.

jigsaw ve photograph.. hocam siz hiç uğraşmayın kendinizce çözüm üretın bi şekilde bişey yapın yada hiç yuklemeyın patch match ingilizce kalsın dvm edin. 10.1.1 bişeye yaramadı 10.1.9 da yaramıycak 20.9.9 çıkarsalarda hikaye göz boyama.

tombul taho
17.Aralık.2009, 16:55
SI Games yetkilileri 10.2.0 yamasinda bu konuyu duzelttiklerini belirttiler.

a$agidaki konu altindan bu konu hakkinda SI Games tarafindan yapilan aciklamayi foruma uyeligi olan ve ingilizce bilen arkada$lar okuyabilirler:
http://community.sigames.com/showthread.php?p=4453249