PDA

View Full Version : Manajer Özellikleri

ekurcenli
14.Aralık.2009, 13:32
Arkadaslar;

Oyun içerisindeki menejerlik ozellliklerimizi normal manajerler gib gostermenin bir yolu varmi acaba ? Onlar gibi bizimde basari kazandikca favourite club veya oyuncumuz cosunca kendimizi favourite personel listesine eklense guzel olmazmi...Hangi seriydi hatirlamiyorum(2003-2004 sezonu) ama Leicester city'deydim ve Marcus Bent Leicester'daydi.2 Yil forvet hattinda mukemmel biri performans sergilemisti ve benim favourite personal im olmustu ve 5. 6. yilin sonundaydi herhalde, Leicester city Galatasaray'in yanina favouite club'im olarak eklenmisti....

Simdiden tesekkurler...

revoce17
14.Aralık.2009, 16:57
Ayrıca dil seçeneği de eklenmeli bence. Misal benim iyi derecede İngilizcem ve basic Almancam var, bunları ekleyebilsek güzel olur bence oyuna başlarken..

ekurcenli
14.Aralık.2009, 19:06
Ayrıca dil seçeneği de eklenmeli bence. Misal benim iyi derecede İngilizcem ve basic Almancam var, bunları ekleyebilsek güzel olur bence oyuna başlarken..

katiliyorum.... :) ayrica eski versionlarda iliskilerini iyi tuttugun teknik adamlarin veya futbolcularin ulkeleride 'knowledge' bolumune ekleniyordu...Neden yok bunlar 2010 da...ahh...ahh...

Bunlari istiyorum senden eyy 'Fm' ...Ama seni boylede seviyorum ;)

Siriuss
14.Aralık.2009, 20:04
arkadaşlar bizim neden diğer menajerler gibi güçlerimiz yok?hiç bir oyunum 4 seneden uzun sürmedi.daha sonra mı çıkıyor acaba?

KanaKe
14.Aralık.2009, 20:26
cikmiyor...

Universal
14.Aralık.2009, 20:41
@Siriuss, lütfen konuları araştıralım daha önce aynı konu mevcut mu diye? Senden bir kaç saat önce başkası bu konuyu açmış.

Bu tarz özellikler oyunda mevcut değildir.

Tedesco
16.Aralık.2009, 00:17
manager özelliğini genie scout da görebilirsin o gösteriyor tek..

ekurcenli
16.Aralık.2009, 01:21
manager özelliğini genie scout da görebilirsin o gösteriyor tek..

Hatta current ability leri falanda gosteriyorda...Ne bileyim Bunlar oyunun icinede yansitilirsa daha guzel olur...

ainstain
22.Mayıs.2010, 20:37
man utd de 10. yılım bi sürü oyuncuda favuri kişiyim ama bende 1 kişi bile yok. keşke benimde seçme şansım olsa, en azından 1 oyuncuyu 1 kere seçebilsem. ve hadi teknik adamız bi ağırlığımız var ozaman ancak bizi sevenleri seçelim falan ama olsun yani :D

samasti
06.Haziran.2010, 04:20
FM 11 de bu problemı gidereceklerını dusunuyorum ınsallah yanılmam :)

ozaniel
06.Haziran.2010, 16:34
Bir keresinde FMTRE'den bakmıştım, bizim de favori personellerimiz oluyor, bende Necip'i favori personel olarak gösteriyordu ama oyunda göstermiyor.

samasti
07.Haziran.2010, 16:06
Bir keresinde FMTRE'den bakmıştım, bizim de favori personellerimiz oluyor, bende Necip'i favori personel olarak gösteriyordu ama oyunda göstermiyor.

FMTRE nedir?

mehmetd
11.Haziran.2010, 02:31
FMTRE nedir?
FMRTE demek istemiş real time editör bu arada fm genie scouta fm 2006 dan farklı bir durum var o da bizim ca yeteneklerimiz zamanla yükseliyor fm 2006 da yoktu bu ne zaman baksan scout tan ca 100 pa 200 yazıyodu ben modifierle 150 yapıyodum o kadar oynuyoz zira yükselmesi lazım fm 2010 da stafflarında ca sı yükselebiliyor hatta bizimki de bu da iyi bişi :icon_razz: