PDA

View Full Version : Birkaç Soru

alihanordu
18.Aralık.2009, 03:42
merhaba arkadaşlar benim birkaç sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim.

öncelikle man city i çalıştırıyorum şu an 2. sezondayım ve 10.2.0 yamasını yükledikten sonra maçlarda hakimiyetimi kaybettim.yani top çoğu zaman rakipte ve pozissyonlar az hiç görüntü izlemediğim maçlar oldu :) her ne kadar sonuçlar iyi olsada maçları diken üstünde izlemek kötü:) tam hakimiyet için ne yapmam gerekir (ayağa pas işe yaramıyo bu arada:)

2. sorum gençler ilk 11de oynayarak gelişmekte bunu biliyorum ama kiraya göndermeden kendi
U 18 takımımda oynasa yine aynı şekilde gelişirmi?

son sorumsa sert orta yaptırmak için herhangi bir komut varmı?ingilizcem pek yokta

Sysmix
18.Aralık.2009, 12:22
Herhalde yeni yamayla taktiğin tutma oranı düştü, ufak değişiklikler yap mesela biraz daha dar oyanada yada açık (narrow-wide)

gençler için de eger bi feeder yada parent kulübün varsa oraya gönder. ama gönderdiğin yerde de en azından 18 e gırıyolarmı ona bak. alt yapıda fazla gelişmez kiraya yada feeder-parent kulübe gönderiğin kadar. Yardımcı hocalara dikkat et. Working with youngers seçenegi en az 17 filan olsun.

orta yapmak için drill crossing ve float crossing- (yerden orta -havadan orta) var. yerden sanırım işine yarar, kaleye paralel gider, tehlikeli olur.

benimde sana bi sorum var man city ile zevkli oluyomu yoksa açık ara öndemi gidiyosun ligde? kolaylık açıısndan?

alihanordu
18.Aralık.2009, 15:10
açık ara değil ilk sezon zar zor şampiyon oldum..ama transfer bütçesi çok iyi klüp paso zarar edio her ay batar 1 yıla böle giderse:) ama kolay değil sonuçta premier lig bambaşka hiç bişi belli olmuyo

HooijDonk07
19.Aralık.2009, 00:10
Sysmix açıklamış biraz.Gençleride 18 yaşında kadar alt yapı sonra kiraya verirsen tecrübe kazanır daha çok gelişir

cenk1905
19.Aralık.2009, 00:17
birde ek olarak umut vaadeden genclerı takımındakı tecrubelı oyunculardan ders alması ıcın teklıf yap oda faydalı oluyo ama oyuncuların ortak ozellıklerı (yakın olan ulke pozısyon gıbı) bırbırıle eslestır

alihanordu
19.Aralık.2009, 03:31
teşekkürler arkadaşlar

gungorbdk
19.Aralık.2009, 11:31
Ek olarak, training ve youth facilitiesini geliştir. City sonuçta. Kiraya gönderirken de bu facilitiesleri ile olan kulüpleri seç.

stalwart88
19.Aralık.2009, 21:49
bende başka bir soru sormak istiyorum boşuna forum kirliliği yapmıyım dedim ben galatasaray ile oynuyorum ve 2.sezondayken bir hiç oyuncu kiralamama rağmen ayda 4.5milyon dolar oyuncu kiralma giderim oluyor(ilk sezonda boyle bir şey yoktu) sizce bunu nedeni ne olabilir oyunun hatasımıdır yoksa benim bilmediğim bişi mi var :)

gungorbdk
19.Aralık.2009, 22:10
bende başka bir soru sormak istiyorum boşuna forum kirliliği yapmıyım dedim ben galatasaray ile oynuyorum ve 2.sezondayken bir hiç oyuncu kiralamama rağmen ayda 4.5milyon dolar oyuncu kiralma giderim oluyor(ilk sezonda boyle bir şey yoktu) sizce bunu nedeni ne olabilir oyunun hatasımıdır yoksa benim bilmediğim bişi mi var :)

Aynı problemi yine forumda görmüştüm. Hatırladığım kadarıyla Türkçe paketine ait bir hata. Aslında başka bir şey. Sanırım loan kelimesi sorun çıkardı burada. Endişelenmene gerek yok. :) [kaynak (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=81687)]

stalwart88
20.Aralık.2009, 01:20
Aynı problemi yine forumda görmüştüm. Hatırladığım kadarıyla Türkçe paketine ait bir hata. Aslında başka bir şey. Sanırım loan kelimesi sorun çıkardı burada. Endişelenmene gerek yok. :) [kaynak (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=81687)]

galatasarayın borcunu ödüyosak sorun yok oderiz ekonomimiz sağlamda boşa oyuncu kirası ödemeyelim dedim :)

gungorbdk
20.Aralık.2009, 12:41
galatasarayın borcunu ödüyosak sorun yok oderiz ekonomimiz sağlamda boşa oyuncu kirası ödemeyelim dedim :)

:) Borç yiğitin kamçısıdır. İyi oyunlar.

E.Cartman
20.Aralık.2009, 14:23
orda Loan borç anlamında yani 4,5M€ borcu var kulübün bankalara olan borcu gösteriyor sanırım bu para yani oyunculara falan olan borç değil

alihanordu
20.Aralık.2009, 20:42
arkadaşlar boşa konu açmak istemedim en uygunda buraı geldi bir sorum daha olucak..steam den oyunu aldım 1 sitede fm 2010 türkçeyi buldum ama yapamadım nedeniyse galiba steam güncelliyo dosyaları bana göre??hem steam hem türkçe kullanan varmı acaba aranızda??

stalwart88
05.Ocak.2010, 18:50

peki bu borç ne zmn biticek 3 senedir odyorum maşalh eğer takımın değerinin yanında parantez içinde yazan borç bitene kadarsa yandık cunku ben 4.5 oduyorum ordan 1 duşüyor :) bu kadrda faiz olmaz ama dimi :)