PDA

View Full Version : 10.2 Yamasında Array Access Out Of Bounds Hatası

RasAnt
18.Aralık.2009, 23:04
bu hatayı verdi acaba çözümü varmı ne güzel 10.0 da vermıodu 10.1 de verdi silmiştim 10.2 yukledım ondada verdi malesef bu yamayıda silmek istemiorm güzel olmuş çunku acaba ne yapabilirm.KONU AÇMADAN ÖNCE CTRL F YAPARAK ARADIM ama çıkmadı bulamadığım için açıyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi oyunlar herkeze

ozzymanborn
18.Aralık.2009, 23:22
Türkçe yama yüklüyse ondan kaynaklanıyor olabilir.
10.0 ve 10.1 editörüyle yapılmış bazı dosyalar da bu hataya sebep verebilir.

TuNdRaLoWeR
18.Aralık.2009, 23:22
Oyunu açmak için 1 kere tıkladın, biraz bekledin baktın açılmıyor bir kaç kez daha ard arda tıkladın?

Eğer bu şekilse sadece 1 kere tıklayıp o sonradan tıkladığın zaman dilimince bekleyip oyuna girebilirsin:)

RasAnt
18.Aralık.2009, 23:26
oyun açılıoyr oyunda sorunum yok maçın iiçinde yapıyor kapatıp açılınca düzelior ama sık sık tekrarlıyor aynı hatayı,evt yama var türkçe SPİKER yaması sadece birde türkiye logo paketi yamalarını kullanıyorum başka yamam yok,bunlardan mı kaynklanıor ?

tombul taho
19.Aralık.2009, 00:57
oyun açılıoyr oyunda sorunum yok maçın iiçinde yapıyor kapatıp açılınca düzelior ama sık sık tekrarlıyor aynı hatayı,evt yama var türkçe SPİKER yaması sadece birde türkiye logo paketi yamalarını kullanıyorum başka yamam yok,bunlardan mı kaynklanıor ?

oncelikle 10.2.0 yamasini yukledikten sonra herhangi bir hatayla kar$ila$irsan ilk i$in "cache" klasorunu kaldirmak olmalidir. daha sonra hatayi tekrar alirsan yukledigin yamalar varsa (grafik yamalari haric) onlari kaldirmak olmalidir cunku bu yamalar 10.2.0 resmi yamasiyla uyumlu olmayabilirler. SI Games kodlarda degi$iklik yaptigindan oturu uyum sorunu olabiliyor ve hata cikabiliyor.

bu i$lemleri gercekle$tirdikten sonra eger hala "array access out of bounds" hatasini aliyorsan SI Games forumlarina bildirmen gerekiyor.

RasAnt
19.Aralık.2009, 01:01
cache dosyasını sılmıstım oyuna baslamadan once ozman simdi bana türkçe spikeri silmi diyorsun ? baska bi paketim yok çünkü logo haricinde ?

RasAnt
21.Aralık.2009, 01:10
Acaba bu mesajı okuyan bir kişi bana özel mesaj atarak ordan msn versem veya bilgilerimde yazıyor direk ekleyebilir events.cfg dosyasını göderebilir mi Türkçe spiker kullanmayan biri ama,lütfen ulasırsanız bana cok sevınırm jigsaw nickli arkadas paketlerdendir dedi o yüzden ihtiyacım var o dosyaya bekliormmm

RasAnt
22.Aralık.2009, 01:55
sorunuma çözüm buldum oyunu silip tekrar kurdum bu sefer türkçe spiker kurmadım ama türkiye logolarını kurdum 10.2 patch de var bu hatayı vermedı bütün gün zevkle oynadım oynuorm :) eğer türkçe spiker kuracak olacak arkadaşlar varsa bu hatadan rahatsız olacaklarsa kurmasınlar ilgilenen ilgilenmeyen herkese teşekkürler.......