PDA

View Full Version : 10.2 FM Scout Sorunu

ahmetgurlek
20.Aralık.2009, 11:53
dün steam de 10.2 yamasını otomatik upload ettim. oyuna başladıktan sonra save ettiğimde genie scout "unknown database version:1382" diye bir uyarı verdiyor ve oyunu, oyuncuları görüntülüyemiyorum. yardım ederseniz sevinirim...

BeeTLeJuiCe
20.Aralık.2009, 11:56
Elinizdeki Genie Scout 10.2 ile uyumlu olmadığı için hatayı aldınız. 10.2 ile uyumlu olan versiyonu sanırım daha çıkmadı.

ahmetgurlek
20.Aralık.2009, 11:58
Elinizdeki Genie Scout 10.2 ile uyumlu olmadığı için hatayı aldınız. 10.2 ile uyumlu olan versiyonu sanırım daha çıkmadı.

:(:(:( naapcaz şimdi. yeni scout çıkana kadar kendi scoutlarımıza güvenicez anlaşılan. peki yeni scout ile ilgili bir tarih var mı? bi de yamayı indiren herkes aynı sornu yaşıyor mu?

BeeTLeJuiCe
20.Aralık.2009, 12:09
:(:(:( naapcaz şimdi. yeni scout çıkana kadar kendi scoutlarımıza güvenicez anlaşılan. peki yeni scout ile ilgili bir tarih var mı? bi de yamayı indiren herkes aynı sornu yaşıyor mu?

oyunun kendi editorunu kullanıp oyuncunun oyun basındaki ca pa degerini ogrenebilirsiniz. CA-PA ya göre arama yapabilirsiniz.
Tarihi biz veremeyiz. google da aratırsan genie scout'un sitesine ulaşabilirsin orada takip edebilirsin.

ekurcenli
20.Aralık.2009, 12:32
bende genie scout kullaniyordum.Ama su anda olmamasi daha iyi valla :) . Simdi gozlemcilerimi kullaniorum deli.Herbirini saliyorum dunyanin 4 bir yaninda.Oyun daha gerçekçi daha zevkli oluyor ;)

ahmetgurlek
20.Aralık.2009, 14:14
bende genie scout kullaniyordum.Ama su anda olmamasi daha iyi valla :) . Simdi gozlemcilerimi kullaniorum deli.Herbirini saliyorum dunyanin 4 bir yaninda.Oyun daha gerçekçi daha zevkli oluyor ;)

3 scout um vardı dört dönüyorlardı. şimdi 2 tane daha alcam, belki 3 tane daha alırım. salacaz artık bizde...

Crocodile1963
31.Aralık.2009, 17:58
http://i50.tinypic.com/72ygx4.jpg

Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum. Yardım eder misiniz ?

aalbertoo666
01.Ocak.2010, 23:13
arkadaşlar selam
ben bu scout programını ilk defa kullanmaya çalışıyorum .
fakat oyuncuları göremiyorum. ayarlar kısmından yapmam gereken ayarları yaptım.
fakat sorun aynı . bu konuda yardım ederseniz sevinirim .

scoutla ilgili bi başlık varken başka bi başlık açmak istemedim.

MLSDGN
03.Mart.2010, 13:59
10.2 uyumlu olarak indirdim bn ama unkown database hatası alıorm. ltfen yardım edin. oyundan sogudum resmen :S