PDA

View Full Version : FM 2010 Saçmalıkları

yorumsuz1i
26.Aralık.2009, 17:40
Oyunda saçmalık olarak gördüğümüz durumları mantık hatalarını paylaşalım.

Mesela oyuncuların biraz gelişince daha büyük bir kulübe gitmek istemesi ve izin vermeyince mutsuz olup performansının düşmesi.Gerçekte böyle durumlar var
%3 bile değildir belki ama oyunda nerdeyse %30.Sizce de böyle değil mi?

uaylmz
26.Aralık.2009, 18:06
yanlışlıkla bi adam unhappy olmasın o bitti demektir her meç 6.1 le oynuyo...

GeNç KaRTaL
26.Aralık.2009, 18:17
yanlışlıkla bi adam unhappy olmasın o bitti demektir her meç 6.1 le oynuyo...

Mutsuz adamın kötü oynaması olması gereken değil mi zaten? :icon_smile: Eski serilerde adam kulüpten ayrılmak istemesine rağmen oynattığın zaman iyi oynuyordu.Saçmaydı yani..

gungorbdk
26.Aralık.2009, 18:20
Yeni sezona başladım Sivasspor ile. 2 kere defansın pas hatasıyla gol yedim, 2 kerede kalecim kendi kalesine attı. 1 maçta ofsayt olmasına rağmen golü verdi hakemler. Oyuncular çok iyi değil ama sanki ekstra berbat oynuyorlar. Diğer takımlardaki kötü oyuncu daha iyi oynayabiliyor. Ya bende, ya oyunda hata var ama çözemedim. Hayırlısı. :)

Invincible
26.Aralık.2009, 22:11
Bencede Katılıyorum Bıde Uzaktan Kalecıler Cok Gol İyiyor

metinoktay
26.Aralık.2009, 23:09
Uzaktan bolca gol oluyor oyunda...

rammstein7
26.Aralık.2009, 23:17
pes dede uzakdan gol oluyor yanı oyunların hataları harelde bunlar yapicak bisey yok bence hata değil uzak gol olması hariç

HooijDonk07
27.Aralık.2009, 03:23
Bende Soldan holosko geliyor Volkan bi anda sağa gitti kale bomboş kaldı Holoskoda attı Volkanın ne halt yediğini anlayamadım :D

SAİT71
27.Aralık.2009, 03:49
Onu bunu bilmem Bi yüzüm pas konusunda gülmüyor. Ne denediysem sürekli ahmakça pas hatası yüzünden gol yiyorum bi çözüm bulamadım. Hatada demek istemiyorum ama resmen gariplik yani.

Ceki58
27.Aralık.2009, 15:10
arkadaşlar oyunu ilk çıktığı günden beri oynuyorum kücük takımlarlada oynadım orta seviyeli takımlarlarada oynadım 10.0 10.1 10.2 yamasıyladaoynadım 10.2 yamasındaki transfer abartısı hariç hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım hatta dahada uzun zamana yayarsak bu oyunu oynarken ne crush dumps hatası (yanlış yazmış olabilirim) nede başka bir hata aldim (7 sezondan beri) ne uzaktan gol sorunu ne sakatlanma sorunu ile karşılaştım sadece geçen sene kornerden çok gol atıyordum defanslarımın sezon boyu 10-15 golu oluyordu inşallah nazar değmez böyle devam ederim.oyundan hiç bir zaman bıkmadımsizede böyle oynamak kısmet olur inşallah

eng1n
27.Aralık.2009, 17:06
fenerbahçe hsv ŞL maçı son dakikalar 1-0 öndeyim turu geçiyorum korner kullanıyorlar kalecide açıldı sonra bizimkiler uzaklaştırdı uğur boral boş kaleye vurmak yerine içeri orta yaptı :D

Bekq
28.Aralık.2009, 17:50
Bende Soldan holosko geliyor Volkan bi anda sağa gitti kale bomboş kaldı Holoskoda attı Volkanın ne halt yediğini anlayamadım :D
Volkan dünyanın en çok hatalı gol yiyen kalecisi. Normaldir. :D

fenerbahçe hsv ŞL maçı son dakikalar 1-0 öndeyim turu geçiyorum korner kullanıyorlar kalecide açıldı sonra bizimkiler uzaklaştırdı uğur boral boş kaleye vurmak yerine içeri orta yaptı :D
Bazen olabiliyor bu. Perpatue bununla ilgili birşey yazmıştı. Sanırsam Kararlılık ve Soğuk kanlılıkla alakalı birşeydi. Bendede bazen defanstan alıp topu getiriyor, karşı karşıya gelince bir anda yavaşlıyor ve topu kaptırıyordu. :D

RasAnt
28.Aralık.2009, 18:02

aynısı bende oldu kardes holoskoydu ve kupa macında kaledede volkan :S:S :D

Sheriff
28.Aralık.2009, 18:44
Bu enstanteneleri ilginç olaylar başlığında paylaşabiliriz. Ekstra böyle bir başlığa gerek yok diye düşünüyorum..