PDA

View Full Version : Future Fee ile Alakalı

berksus
31.Aralık.2009, 17:07
Şimdi ben iyi bir defans kiraladım ve anlaşmada da future fee olarakta 8.75m ytl ayarlamıştım.Şimdi ben bu oyuncuyu nasıl 8.75'e alıcam?

Sene sonu adamın kiralık süresi bittiği zaman bana mı soracaklar yoksa ben mi teklif yapmalıyım? (Şuan teklif yapamam çünkü param yok.Yeni bütçeyi de Önümüzdeki haziranda verecekler.Oyuncunun da anlaşması 1 haziranda bitiyor.Yani eğer teklif yapılarak oluyorsa nasıl yapıcağım?)

sentugo
31.Aralık.2009, 17:14
Aynen sezon sonunda 8.75 e alabilirsin.. Yani nakit olarak 8.75 lira teklif edersen kulüp kabul etmek zorunda..

Ama senin paran yokmuş..

Sezon sonunda paran yoksa teklif edemezsen kulüpten belki 8.75 ten daha ucuza alma şansın var.. Sen bilirsin.. Belki kulüp o oyuncuyu istemez satış listesine falan koyar

berksus
31.Aralık.2009, 17:18
Yani kontratı bitmeden 8.75 mi teklif etmeliyim?

sentugo
31.Aralık.2009, 17:32
Yani oyuncu kulübüne dönmeden önce teklif etmen lazım.

Fener'i çalıştırıyormuşsun yönetimden ek para falan iste..

Olmadı 48 ay taksitle bir dene bakalımk

berksus
31.Aralık.2009, 17:41
Tamam o zaman uefa'da iyi yerlere gelip para bulayım çünkü adam ilk geldiğinde 5.25 değerdeydi.2 maç ilk 11 bir maçta sonradan girdi ve daha 13 gündür takımda.Değeri şimdi 6 m olmuş.İlerde iyi adam olucak heralde bu gidişle daha 20'sinde.

sentugo
31.Aralık.2009, 17:50
Ama hangi yamayla oynuyotsun.. Biliyorsunki Türkcell süper ligte oyuncu fiyatları bir anda uçuyor 10.0.1 de

berksus
31.Aralık.2009, 17:58
Ben 10.1 ile oynuyorum.

ozaniel
31.Aralık.2009, 20:51
Maaş bütçen varsa onu da kullanabilirsin.

yugi
01.Ocak.2010, 13:41
Oyuncu kiralerken kulüp bir ücret talep ediyor.Önceki oyunlarda oyuncunun sadece maaşını karşlıyarak hatta karşılamayarak bile oyuncuyu kiralIyabiliyordum.

Oyuncular genç olsa dahi,biraz uçuk ücretler talep ediyorlar.

Bu hep böyle midir,yoksa bir çıkar you var mı?

Sekopej
01.Ocak.2010, 14:18
Oyuncu kiralerken kulüp bir ücret talep ediyor.Önceki oyunlarda oyuncunun sadece maaşını karşlıyarak hatta karşılamayarak bile oyuncuyu kiralIyabiliyordum.

Oyuncular genç olsa dahi,biraz uçuk ücretler talep ediyorlar.

Bu hep böyle midir,yoksa bir çıkar you var mı?

Önceden de kiralama aşamasında para isteme durumu vardı ama sık karşımıza çıkmıyordu, eğer oyuncuyu kiralamak isteyen kulüp sayısı fazlaysa sen bu vereceğin para ile öne geçebilirsin.

Gelecekte ödenecek para konusu ise, oyuncunun konrtratı bitmeden sana haber geliyor, yakındakiralık sözleşmesi sona erecek diye, o dönemde, anlaştığınız parayı verirsen kabul etmek zorunda takımı. Ama sen direk bu parayı teklif etme, daha düşüğünü de teklif et başta, belki kabul ederler.