PDA

View Full Version : Büyük Takimlarin Basina Gecmek

KanaKe
02.Ocak.2010, 13:30
Merhaba,

1,5 Sezondur Newcastle United'i yönetiyorum ilk sezon Championship'te acik ara sampiyon oldum. Premier Lig'de ise büyük kulüpleri sürekli yendim ilk macimda Manchester United'i deplasmanda 4-2 yendim daha sonra arka arkaya Chelsea,Arsenal ve Liverpool ile oynadim onlarida yendim. Daha sezonu dogru dürüst yarilamadim bile, is merkezinde gezerken Liverpool'un Benitez'den memnun olmadigini gördüm hemen basvurdum ve ertesi gün Benitez'i kovup teklif yaptilar. Itibarim World Class'ti belkide ondandir fakat ortada somut bir basarim yokken neden benim basvurumu kabul ettiler ? Mesela eski serilerde büyük takimlarin basina gecmek daha zordu. Milli takimlara basvurdugum da aninda reddediliyorum. Demek istedigim bu seride büyük takimlarin basina gecmek daha kolaylastirilmis itibariniz ise bir anda World Class oluyor ortada somut bir basariniz olmasa bile büyük takimlara karsi 2-3 galibiyet aldiniz mi itibariniz artiyor :) Bence biraz sacma olmus bugün Liverpool Benitez'i kovmaya kalksa kariyerinde büyük basarilara imza atmis birisini getirirler ve kesinlikle premier lig'den birisi olmaz.

HooijDonk07
02.Ocak.2010, 13:58
Bendede oldu AntalyaSpor'u yönetiyorum ilk sezonumda 6. oldum seviiladan teklif geldi anlamadım reddetip devam ettim :D

barahir
02.Ocak.2010, 14:06
Evet bende şikayetçiyim bu durumdan.. Lens ile 16. iken Lazio dan teklif gelmişti..

Aşk-ı Şehir
02.Ocak.2010, 15:00
Ben şöyle bir açıklama getirebiliyorum bu konuya. Biz kendimizi menejer olarak eklediğimiz zaman PA'mız 200 olarak çıkıyor. (genie scout'tan bakabilirsiniz) Ben sebebini bu olarak görüyorum. Adamlar bu teknik direktörde baya gelecek var deyip saldırıyorlar. :)

Siriuss
02.Ocak.2010, 16:26
world class futbolcu olmak gerçekte de etkiliyor aslında.hiç bir somut başarısı olmayan maradona arjantinin başına geçirilip zar zor dünya kupasına gittiğine göre normal...

revoce17
02.Ocak.2010, 21:22
World Class olmak aslında hala çok kolay değil ancak siz kendinizi "International Footballer" olarak yarattıysanız eğer, reputationınız otomatik olarak "Continental" başlıyor ve bu da büyük takımlara gidebilmenizde büyük bir etken oluyor. Bundan kaynaklanmıştır diye tahmin ediyorum.

GeorgeWeah
03.Ocak.2010, 12:52
Geçen sene 2009 da otomatik dediğimiz zaman nationaldan başlıyorduk. Fakat bu oyunda ototmatik deyince itibarınız kıtasal oluyor. Bence en iyisi düşük seviyeden başlamak semi-profesyonel footballer seçeneği..

ozzymanborn
04.Ocak.2010, 02:07
Eğer en alt ligde başlayacaksanız Sunday League Footballer, eğer açtığınız ligler sonunda Sunday League Footballer seçilemiyorsa Semi-Pro hiçbirimiz gerçekte eski futbolcu olmadığı için en mantıklı seçimlerdir.

egelikartal_
04.Ocak.2010, 12:05
Bence olay ''International'' (milli takıma yükselmiş kadar) kökenli olmada bitiyo. Ben de böyle yaptıım bi kariyerde, Göztepeyi TFF2 den bank asyaya çıkardığım sezon Newcastle dan teklif gelmişti. Premier lige çıkan newcastle dan.

laziale
05.Ocak.2010, 03:03
Bende de tam tersi bir durum söz konusu, Altay'ı Süper Lig'e çıkardım TR kupasını aldım ve ikinci sezonda 20.maçlar oynanırken takımımla ikinci durumdayım.. Bütün büyük takımları yendim, ligde benden güçlü olan takımların hocaları kovuldu ama hiçbirinden teklif almadım..

En azından bir Gençlerbirliği'nin teklif yapması gurur verirdi:)
Herkes birinden teklif aldığını söylüyor, hele son arkadaşın Göztepe örneğinden sonra benim niye böyle olmuyor dedim..

stalwart88
05.Ocak.2010, 15:03
bende 3.sezonumdayken ligde 14.luge dusen interden teklif aldm ama bence gayet normal cunku galatasarayla hem uefa hemde şampiyonlar ligi kaldırmıştım ama tabiki galatasarayı 5 senemi tamamlayıp en zengin kulup ve en basarılı kulup yapmadan bırakmak yok :) bu arada galatasarayda su ayda 4.5milyon dolar odenen borc nezmn bitcek yahu 3 senedr oduyoz oduyoz bitmiyo :) (eger o degerinin yanında yazan borc bitene kadarsa yandık cunku biz 4.5 oduorz orda 1 dusuyo :S okdrda faiz olmaz dimi ama :) hadi aydınlatıvern beni :))

Stancu
05.Ocak.2010, 15:44
beşiktaşta 2 sezon geçirdim en yüksek başarım şampiyonlar liginde yarı finale çıktım sezon sonuna manchester teklif gönderdi :) kabul etmedim dewam ettim iyimi oldu kötümü bilmiyorum :D :D

exe_genesis
06.Ocak.2010, 01:59
A. Madrid in basindayim. 5. sezonumdayim 3 kere sampiyon oldum 1 kere sl kupasini aldim. 1 kere yari final oynadim SL'de. Simdiye kadar Juventus un disinda bi kere bile teklif gelmedi.

International Footballer olarak secili ama international basarisiz olarak mi oyuna yansimisim anlamadim gitti.

Ahmet Göktaş
06.Ocak.2010, 02:02
Bende Beşiktaşın başındayıım... Sonuna kadar gitçem bakalım ne kadar sürüyo :D

KanaKe
06.Ocak.2010, 02:10
zaten teklif cok nadir geliyor teklif gelmesini beklemeyeceksiniz is merkezine girin orda menajerlerin durumlari gözüküyor eger istenmeyen adamsa takimin kadrosuna girin declare interest in job deyin aninda teklif geliyor :) ben senelerdir yapiyorum fakat bu sene cok daha kolay olmus büyük takimlarin basina gecmek bahsettigim olay buydu.. teklif gelmesini beklerseniz daha bir 10 sene beklersiniz teklif cok nadir geliyor...

exe_genesis
06.Ocak.2010, 02:13
zaten teklif cok nadir geliyor teklif gelmesini beklemeyeceksiniz is merkezine girin orda menajerlerin durumlari gözüküyor eger istenmeyen adamsa takimin kadrosuna girin declare interest in job deyin aninda teklif geliyor :) ben senelerdir yapiyorum fakat bu sene cok daha kolay olmus büyük takimlarin basina gecmek bahsettigim olay buydu.. teklif gelmesini beklerseniz daha bir 10 sene beklersiniz teklif cok nadir geliyor...

Ilgilendigini belli edince teklif geliyor kesin ama onceki oyunlarda devamli -"x takimi yeni teknik d. ariyor. sunlardan biri olabilir" aralarinda adimiz gecerdi. Klup teklif yapardi gelmek istiyor musun falan diye. Simdi biz ilgilenmezsek adamlar teklif yapmiyor :) Yada benim oyunumda boyle dedigim gibi 5. sezondayim 1 kere juveden teklif geldi daha da baska birsey yok

KanaKe
06.Ocak.2010, 02:21
bahsettigin mevzu bana cok sIk oluyor :) büyük takimlara karsi her galibiyetten sonra hakkimda dedikodu cikiyor bende yorum yapmiyorum :)

Ahmet Göktaş
06.Ocak.2010, 02:27
Aman hocam türkçe karakterlere dikkat

KanaKe
06.Ocak.2010, 02:29
q klavye kullaniyorum kusura bakmayin :)

RasAnt
07.Ocak.2010, 00:05
World Class hiç olmadım nasıl olunuyor :D hep continental sıkıldım artık ya assistanım bile world class oluo bende tık yok :)