PDA

View Full Version : FM 2010 Data Editör Sorunu

EmRe41
05.Ocak.2010, 15:06
arkadaşlar data editörü açıyorum yukarda solda load diorum yapıcaklarımı yapıyorum saveye tıklıyorum dosyanın adını yazıyorum direk karşıma editör data saved die yazı geliyor.ama oyuna girdiğimde yeni oyun dediğimde database ekranı gelmiyor yardım edermisiniz!!!!

(bide nette arastırırken duydum oyun içi ve oyun dışı editör diye o nedir??)

şimdiden saolun

EmRe41
05.Ocak.2010, 15:18
arkadaşlar yokmu yardım edecek!!

Dooki
05.Ocak.2010, 18:23
New Game dediğinde karşına 10.2, Default vs. database'ler gelecek. Altta change var, onu işaretle ve OK'a tıkla. Karşına databaseler gelecek, istediğini seç. Tamamdır.

ozzymanborn
05.Ocak.2010, 19:39
editor datayı config.xml in üstüne kaydettiysen problem olmakta. Başka bir dosya oluştur.

EmRe41
06.Ocak.2010, 13:25
saolun arklar hallettim

attirson
30.Haziran.2010, 19:29
arkadaslar bende hic cıkmıyor tıklıyorum acılmıyor :D

mehmetd
12.Temmuz.2010, 16:49
arkadaşlar data editörü açıyorum yukarda solda load diorum yapıcaklarımı yapıyorum saveye tıklıyorum dosyanın adını yazıyorum direk karşıma editör data saved die yazı geliyor.ama oyuna girdiğimde yeni oyun dediğimde database ekranı gelmiyor yardım edermisiniz!!!!

(bide nette arastırırken duydum oyun içi ve oyun dışı editör diye o nedir??)

şimdiden saolun

fmrte fm in real time editörü yani oyun ilerlerken değiştirme yapmanı sağlayan aslında hile sayılan bir program buradan sakatlık silmek oyuncunun transfer olma isteğini silmek oyuncunun kontratını uzatmak kısaltmak ca pasını yükseltme düşürme vs.işlemleri yapabilirsin ben bi tek maaşını 0 yaptım 2 oyuncunun sonrada serbest bıraktım o işime yaradı adamları gönderemediğimden sinir olmuştum zira...
2 türlü kayıt var:
xml editör dataya xml olarak kaydedersin yer kaplamaz ben işlemim bitene kadar öyle yapıcam
dbc database değiştirme daha fazla yer kaplar bi 10 katı kadar
bunları compress data files tan evet yada hayırla yapıyorsun.
henüz işlemim bitmediğinden xml olarak kaydedip çıkıyorum işlemim bitince dbc olarak ta kaydedip yeni oyuna başlicam.
sana da iyi oyunlar...