PDA

View Full Version : Düşünceleri Yansıtmak İsteyen Yok mu?

cemqo
05.Ocak.2010, 19:05
Arkadaşlar merhaba!Ben bu oyunu 2003 yılından beri oynuyorum ve bugüne kadar maç motorundan daha fazla birşey yapmayı neden akıl edemediklerini anlamıyorum,örneğin yıllardır futbolcuların yanında mutsuz işareti görürüz ve açıklama olarak ise menejerinden yana mutsuz olduğu gözükür,fakat siz menejer olarak beğenmiyorsan bırak git demeyi hiç istemedinizmi? örnek olarak yönetime sadece ultimaton verebiliyoruz fakat yönetim bize her türlü cevabı verebiliyor,kısacası herkes oyun içinde istediğini size söylerken siz sadece okumakla yetiniyorsunuz ve içi içinizi yiyiyor! medya yorumları menejere çok kısıtlı sorular yöneltiyor fakat cevaplar ya çok sert yada çok hafif kalıyor buda oyunun gerçekten zevkini kaçırıyor.Benim istediğim futbolcuya ceza verdikten sonra ona cevapta verebilmektir! görüşüm bu sizlerin görüşünüde merak ediyorum.

yorumsuz1i
06.Ocak.2010, 00:22
Harfiyen katılıyorum arkadaşım.Oyunun en zayıf taraflarından biri de bu etkileşimsizlik.

SAİT71
06.Ocak.2010, 00:38
Bana görede belli kalıpların dışına çıkabilmeliyiz. Oyun sadece performans övmek ve yönetime istek göndermekle sınırlı olmamalı. Daha fazla iletişim olmalı.. Bende katılıyorum. Oyuncu gitmek istiyor en azından biz sana ihtiyacım var vs gibi kalıp cümleler bile olsa onlarla ikna etmeye çalışmalıyız. Bunun gibi şeyler çoğalmalı..

Ahmet Göktaş
06.Ocak.2010, 01:04
Abi herşeyi geçtimde niye oyuncu değişkliğinde , çıkarttıgım adamlar çıkmadan , oyuna aldıklarım zırt diye atlıyorlar sahaya ?

Bi bekle çıksın adamlar, tribünlere bakarak alkışlasın seyriciyi , yeni giren oyuncunın kıçına bir tokat atsın , yeni giren oyuncu çimleri ellesin bi değil mi ? Nedir bu acelen yani ?

ToRoSKaPLaNı
06.Ocak.2010, 13:22
bende hep şunu istemişimdir.Mesela bir tek ingiltere premier ligi seçtik diyelim.3 4 sezon oynadık başarılar filan elde ettik vs.ama o ligden sıkıldık ve türkiyeden bir takımla oynamak istiyoruz.Ama oyunun başında seçmedik türkiye ligini.Direk baştan oyun açmak zorundayız ve tüm başarılarımız kayıtın birinin içinde uçup gidiyor.Keşke direk sıfırdan başlamak yerine kayıtlı bir oyunda yeni bir oyun açma imkanı olsa.Menajer bilgilerimiz kayıtlı kalsa son geldiğimiz tarihin üzerine bir veritabanı yüklenip direk o tarihten itibaren türk bir takımla devam edebilsek.

elapuesto
06.Ocak.2010, 16:07
herşeyi dört dörtlük yapsalar önümüzdeki yıllarda yapılacak bir fark bulamazlar ve yeni oyun satılmaz bence tüm oyun serileri için aynı mantık geçerli yanlız bazı yönlerden kesinlikle katılıyorum her sene çok az koyarak geliştiriyolar

cemqo
06.Ocak.2010, 17:25
arkadaşla şahsen ben 45 dolar verip bu oyunu alıyorum fakat oyun belli bir süreden sonra sıkmaya başlıyor,kısır bir döngüde gidiyor,bence türkçe oyun için anket yapacağımıza burada oyunun istediğimiz doğrultuda konular eklenmesi için anket yapılmasını ve genel menejer kimse ona bunu türk postal aracılığı ile iletmemiz daha mantıklı olmazmı? yıllardır zaten bizim bu oyunları bir maddi beklentisi olmadan türkçeleştiren arkadaşlar var!

gungorbdk
06.Ocak.2010, 17:38
Kesinlikle haklısın, örneğin oyunumda bir oyuncumda problem var. Diğer oyuncularla arasında problem oluyor ve bu yüzden sorun çıkıyor. Çok iyi bir oyuncu asistan 3,5 yıldız veriyor. Şimdi bunu çözemiyorum, sadece sözleşme yeniliyorum, kaygıyı gidiyor, sonra tekrar çıkıyor. Bunun yanında bazı oyuncular da ona karşı kötü arkadaşlığa sahip. Onu takımdan gönderince çözülecek ama bunu istemiyorum, çözmek için interaction kısmına bakıyorum, hiçbir şey yok. Dolayısıyla bir şey yapamıyorum.

revoce17
06.Ocak.2010, 19:47
Kötü giden takıma "yeter ulan ya adam gibi oynayın yada ara transfer döneminde alayınızı satarım, aldığınız parayı hak edin ULAAAAAN" diye iletişime geçebilmek isterdim ama anca "call team conference" diyosun kendi kendine bişiler oluyo :(

revoce17
06.Ocak.2010, 19:49
Ha bide istifa ederken en azından bi sebep belirtebilsek, kuru kuru takımdan istifa ediyorum aklım kalıyor.. Başkana mesela "senin de takımının da ...." diye saldırıp ayrılabilsek ne güzel olurdu :p

ozzymanborn
06.Ocak.2010, 19:53
legendler takımdan ayrılsa da legend olarak kalsa... (özellikle menajerler için) Rival'lar dinamik olsa yani başta hiçbir rival club'unüz olmasa da sonra bir rekabet oluşsa bazı takımlarla.

eXcitinG
06.Ocak.2010, 20:51
FM hiç bir zaman yaratıLmamış oLsaydı, hiç keşfediLmeseydi..

RasAnt
07.Ocak.2010, 00:02
oyuncu mutsuz oluyor madem mutsuz olacaktık sana milyonlarca euroyu neden döktüm ben diyesim geliyor ama diyemiorm :) 150.000 Euro haftalık alıyor bonservısıne 19 M Euro vermısm insan bi utanır sıkılır bu adam benı ne zorluklarla aldı die nerdee bigger club bigger club

Fmcolic
08.Ocak.2010, 00:19
bende hep şunu istemişimdir.Mesela bir tek ingiltere premier ligi seçtik diyelim.3 4 sezon oynadık başarılar filan elde ettik vs.ama o ligden sıkıldık ve türkiyeden bir takımla oynamak istiyoruz.Ama oyunun başında seçmedik türkiye ligini.Direk baştan oyun açmak zorundayız ve tüm başarılarımız kayıtın birinin içinde uçup gidiyor.Keşke direk sıfırdan başlamak yerine kayıtlı bir oyunda yeni bir oyun açma imkanı olsa.Menajer bilgilerimiz kayıtlı kalsa son geldiğimiz tarihin üzerine bir veritabanı yüklenip direk o tarihten itibaren türk bir takımla devam edebilsek.

aynen katılıyorum kardeş bende seninle aynı fikirdeym

burock0
08.Ocak.2010, 03:26
@hayfandoğan,kesinlikle katılıyorm bende en çok bu konudan şikayetçiyim.

@cemko, isteklerin çok mantıklı ve yerinde.ama dediğin gibi bi oyunu 2015de anca görürürüz,belki daha geç.devre arası konuşmalar 2008de başladı,2009da maç öncesi konuşma çıktı,2010da 2-3 soru daha eklendi.böyle böyle 10 yılımız var be

cemqo
09.Ocak.2010, 01:26
Ha bide istifa ederken en azından bi sebep belirtebilsek, kuru kuru takımdan istifa ediyorum aklım kalıyor.. Başkana mesela "senin de takımının da ...." diye saldırıp ayrılabilsek ne güzel olurdu :p

dostum işte bende bunu tam olarak söylüyorum! düşüncemi tam olarak belirtmişsin :icon_razz:

cemqo
09.Ocak.2010, 11:51
merak ettiğim bu istekleri turkpostal oyunu yapan firmaya bildirirmi acaba?

ToRoSKaPLaNı
09.Ocak.2010, 18:42
ingilizcen varsa sigames in sitesinde sende öneri olarak yazabilirsin

SAİT71
09.Ocak.2010, 18:44
merak ettiğim bu istekleri turkpostal oyunu yapan firmaya bildirirmi acaba?

Bunun gibi bir çok öneri her yıl konuşuluyor. Bildirse bile bunların öncelik sıraları olur ona göre yapar firma... Birde yukarıdada yazmışsınız Türkpostal diye Site Turksportal olacak:)

cemqo
10.Ocak.2010, 13:13
Bunun gibi bir çok öneri her yıl konuşuluyor. Bildirse bile bunların öncelik sıraları olur ona göre yapar firma... Birde yukarıdada yazmışsınız Türkpostal diye Site Turksportal olacak:)

arkadaşım valla dikkat etmemişim yazarken,benim klavyem rusça o yüzden herseferinde dikkat edemiyorum.;)