PDA

View Full Version : Sergio Romero | Gk | 22

Lim10
06.Ocak.2010, 22:26
Adı : Sergio German Romero

Mevki : Gk

Oynadığı Takım : AZ

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : One on ones, Reflexes, Rushing Out, Concentration, Positioning, Jumping

Beni tek düşündüren yanı Agility'sinin düşük olması.Henüz deneme fırsatım olmadı ama mutlaka denemek istediğim oyunculardan biri.Açıkcası hayal kırıklığına uğratacağını düşünmüyorum.Bence çok iyi bir kaleci...

http://img189.imageshack.us/img189/4029/romero.jpg

bnmv
08.Şubat.2010, 18:53
Guzel paylasım ellerıne saglık:) romero iyi bir kalecı:) fm 2009 dan beri hep alıp denedıgım bır kalecı.Gecen sene profılı daha ıyıydı ve cok gelısebılıyordu(antrenman programınıza baglı olarak..).Tek sorun senin de dedigin gibi ceviklik.Inanılmaz kurtarıslar yapıyor.(adler,neuer,akınfeev,handanovıc kadar olmasa da).Fakat 1 kere kurtarııo topu eger sızın defans alıp uzaklastıramazsa rakıp alırsa topu %95 gol oluyor.Toparlanması zor olan bir kalecı.Bir de decisions un dusuk olmasından dolayı galıba gereksız cıktıgı olabılıyor...anı cıkıs ve hız hızlanmasının 16 olması ıyı ama gereksız cıktıgında bır ıse yaramıyor.

eXcitinG
11.Şubat.2010, 11:00
Arjantin MiLLi takımını yönetirken kaLeyi ona emanet ettim. Açıkcası MiLLi takımda gösterdiği performans iLe beni etkiLemeyi başardı. ÖzeLLikLe bire bir ve yan topLarda çok iyi.

Xacubona
13.Mart.2010, 14:47
25 yaşına kadar güzel gelişiyor ve gol atmak zorlasıyor bu kaleciye..

mstfbztl
28.Ağustos.2010, 17:43
Alması cok zor oyunculardan birisi. Klübü tüm soruşturmaları geri çeviriyor ve 8 m euro ya kadar cıkmama rağmen kabul etmiyorlar. Ama profili gerçekten harika.