PDA

View Full Version : Ligden Düşen Kulübe Menejer Olma

yorumsuz1i
11.Ocak.2010, 14:18
*Ligden düşen takımlardan teklif alıyorum.Yalnız databasede o lig seçili değil.Teklifi kabul etsem.Ya da kendi takımımla ligden düşsem(yine alt lig databasede seçili değil) nasıl bir durum ortaya çıkıyor?Bilgisi olan açıklayabilir mi

Ricardinho
11.Ocak.2010, 14:28
kovarlar herhalde valla hiç bilmiyorum bu değişik bir konu aslında benımde daha önce aklıma geldı :)

yorumsuz1i
11.Ocak.2010, 14:32
kovarlar herhalde valla hiç bilmiyorum bu değişik bir konu aslında benımde daha önce aklıma geldı :)

Kendi takımım kovuyor olsa bile ingiltere italya gibi ülkelerde ligden düşen takımlardan gerçi teklif gelmedi ama medyadan soru geldi görev almak istiyor musunuz diye.Reddettim ama isterim deseydim belki teklif yapacaklardı.

Sekopej
11.Ocak.2010, 14:43
Teklif yapılabilir ama yeni sezonun kuraları çekilip, fikstür belirlendiğinde seni de kovuyorlar, istersen 1 hafta önce takımın başına geçmiş ol. 2010'da denemedim ama 2009'da denemiştim ne olacak diye.

Sysmix
11.Ocak.2010, 16:42
bug gibi bişey yani kısacası

Sekopej
11.Ocak.2010, 16:48
Bug değil ama yapay zekanın bu konuda ileri görüşlü olmaması diyelim çünkü küme düştüğü için bir takımın hocası kovuluyor ve basında siz bu görevi ister misiniz diye haber çıkıyor, olumlu bakarsanız, kulüp size teklifte bulunuyor. Küme düştüğünü ve düştüğü ligin açık olmadığını bile bile giderseniz oyun adına değil sizin adınıza bug olmuş olur.:p

Bu engellenebilir mi, neye göre engelleyecekler, düşmesi kesinleşen takım yeni hoca aramasın diye yapamazlar, bize teklif edemesin diye de yapılması doğru olmaz. En iyisi gelen teklifi kabul etmemek.

gungorbdk
11.Ocak.2010, 19:17
Bug değil ama yapay zekanın bu konuda ileri görüşlü olmaması diyelim çünkü küme düştüğü için bir takımın hocası kovuluyor ve basında siz bu görevi ister misiniz diye haber çıkıyor, olumlu bakarsanız, kulüp size teklifte bulunuyor. Küme düştüğünü ve düştüğü ligin açık olmadığını bile bile giderseniz oyun adına değil sizin adınıza bug olmuş olur.:p

Bu engellenebilir mi, neye göre engelleyecekler, düşmesi kesinleşen takım yeni hoca aramasın diye yapamazlar, bize teklif edemesin diye de yapılması doğru olmaz. En iyisi gelen teklifi kabul etmemek.

Hocam bence FM'de artık bir şey geliştirilmeli ve bununla da kayıtlı oyuna lig eklenebilmeli. Dolayısıyla bu sorun da sorun olmaktan çıkar, istiyorsak ekler oynarız ama eğer bilgisayarımız yavaşsa kasar, yoksa akar gider.

sentugo
11.Ocak.2010, 20:26
Ya sonuçta oynadığımız bir oyun.. İnsan değil.. Robot bile değil :D Robot olsa anlardı

Böyle korkuları yaşayacaksanız lütfen alt ligleride seçin..

cm 2007 de bank asyadan giden takımın hcası olduğundaseni kovuyorlardı 2-3 kere denedim