PDA

View Full Version : Adamlar Koşmuyor Kayıyor

handsomeb
13.Ocak.2010, 15:06
FM2010 bugün yükledim takımımı seçip maça girdiğimde büyük hayal kırıklığı yaşadım FM 2009'da adamların yaptığı hareketler gayet net seçilebiliyordu.FM2010'da ise adamlar koşmuyor kayıyor.Sanki futbolcu değil buz pateni yapıyorlar.Acaba normali bu mu yoksa sadece bende mi sorun var??

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

SAİT71
13.Ocak.2010, 15:09
koşular tam olarak gerçekçi olmasa bile buz pateni yapacak kadar kaymıyorlar.. Bende biraz tuhaf olsada gayet net.. Bazen hata olabiliyor.

handsomeb
13.Ocak.2010, 15:16
Ama FM2009'da gayet net koştuğunu da görüyorduk şut attığını da bunda ise öyle değil resmen paten yapıyorlar sahada :D

RasAnt
13.Ocak.2010, 15:38
abartmıssın yaw yada senın pc den olabilir grafik ayarlarından fln yani bende sahsen dediğin kadar abartılacak birşey olmuyor şimdi söyledin anca dikkatimi çekti baktım okadar ama dediğin kadar birşey olmuyor gayet güzel ;)

handsomeb
13.Ocak.2010, 15:41
abartmıssın yaw yada senın pc den olabilir grafik ayarlarından fln yani bende sahsen dediğin kadar abartılacak birşey olmuyor şimdi söyledin anca dikkatimi çekti baktım okadar ama dediğin kadar birşey olmuyor gayet güzel ;)

valla burada olsanda göstersem :)

SAİT71
13.Ocak.2010, 15:50
O halde senin grafikte sorun vardır. PC özellikleri yetiyor mu bilmiyorum ama ben gayet memnunum :)

Flawless Victory
13.Ocak.2010, 15:51
Koşular çok kötü değil de uzaktan çok gol oluyor, onun için 3D çok tat vermiyor bana. 2D'ye döndüm ben.